Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-09-12 17:20:56 
Legenda forum

Dołączył(a): 2007-08-28 13:23:30
Posty: 4619
Obecne moto: jamaha pw 50
koznik napisał(a):
raczej, ze nie mi.

nie bede juz sie z was nasmiewał, bo jeszcze naskarżycie swojej pani, a ta mnie wytarga za ucho i posadzi w kącie.
:lol:

a ,ze tam czegos nie przeczytalem tomnie to malo interesuje, do mnie trzeba wzorem nie essejem :D

czy wy macie po 60 lat, czy wam poczucie humoru wyparował od tego żaru co bije spod baku na jaja :lol:

nie znam wilu lasek na moturach ale te co znam to bym kijem przez worek nie dotknal :lol:

i to tylko moje obserwacje wiec co tam :lol:

a jak ktos ma jakies obiekcje to spotkajmy sie na ubitej ziemi, bedziemy nacerac na siebie kotami z kopią w dłoni. :lol:

ja bym ta babie jedynie odkurzaczem po chacie dał pojezdzic :lol: i to jedynie pod moja nieobecnosc :twisted:

(sorrewicz panie :lol: wybaczcie :twisted: )

nooo a w ogole to czemu laski sie lansuja?
czy Tweety krotas z twoich kolezanek miala glebe przy swirowaniu, tzn wyglupianiu, jezdzila moturem pijana? wyprzedza na 3ciego, jezdzi o miesci bez blachy, straszy rowerzystow na scieżkach rowerowych, staje deba z pasazerem, zeby sie zesral ze strachu? :D do tego sluzy motur, zeby go rozwalic , poprzeklinac naprawic, rozwalic, usmiac sie, znow naprawic i sprzedac i znow zbierac na nastepny i to mocniejszy :lol: taka mam koncepcje. yo pozdro dobrz ludzie, naljcie mi , bo dobrze godam

itu nie chodzi o kozaczenie:D a na forum to jestem takim trolem :wink:

PS.Tweety, ta laska co daas linka jest brzydka, ze ja pierdziu :shock: :shock:

daj jakas lepsza niunie, please.


Te kozak skąd ony cie wzieły :roll: :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 2008-09-12 17:20:56 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714

 Tytuł:
PostNapisane: 2008-09-12 19:14:48 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2008-03-16 21:53:40
Posty: 117
Lokalizacja: Wrocław
mimo wszystko wole kobiety za sterami odkurzacza :twisted:
:D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-09-12 19:28:06 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2007-12-18 22:29:47
Posty: 156
Lokalizacja: Kraków
Mam nadzieję że część osób już ci odradziła motor który ma ponad 100KM na pierwszy sprzęt.. SZCZERZE ODRADAM! powodów jest tysiąc!

Jak słyszę jak ktoś pisze, że może R6 bo jest lżejsza itp to też się łapię za głowę LUDZIE TU NIE CHODZI O WAGĘ !

Nie kwestionuje twoich umiejętności i rozsądku w jeździe, nie o to chodzi.
Oczywiste jednak jest, że masz znikome doświadczenie w jeździe niż każdy inny kto nakręcił już sporo kilometrów na motorze i takie osoby na 100% powiedzą ci abyś wybrała sobie Suzuki GS500E a jeśli gabarytowo jest to dla Ciebie za mały motor to ewentualnie poleciłbym Suzuki BANDIT 600N lub HONDA CB500.
Motory te mają :
1. mniejszą moc
2. łagodną charakterystykę silnika (moc oddawana jest bardziej liniowo)
3. są zdecydowanie łatwiejsze w prowadzeniu
4. GS500E i BANDIT 600N to nakedy bez owiewek- jadąc 140 poczujesz że to naprawdę jest prędkość. Pęd powietrza sprawi że poczujesz większy respekt do motoru. Pojedz nakedem 180 gdzieś na obwodnicy a dowiesz się o czym mówię. Na sportowych motorach nie czuć prędkości bo jest miło sympatycznie nie wieje nawet nie trzeba się mocniej trzymać, po prostu bajka do czasu aż trafisz na jakąś trudną sytuację która przy tej prędkości przerośnie twoje umiejętności i będzie tragedia.
5. Koszty napraw przy ewentalnej glebie parkingowej też są znikome w porównaniu z motorem takim jak T-Cat

Thundercat to świetny motor i super że na niego zwróciłaś uwagę, życzę ci żebyś kupiła sobie go jednak jako drugi motor.

SAMA SPOKOJNA JAZDA NA MOTORACH KTÓRE MAJA PONAD 100KM NIE WYSTARCZY ABY ZDOBYĆ UMIEJĘTNOŚCI, DOŚWIADCZENIE.
MOCNE SPRZĘTY WYBACZAJĄ MNIEJ BŁĘDÓW

Jeśli naprawdę masz bakcyl do motorów i chcesz się nauczyć dobrze jeździć a nie tylko pokazać się przed znajomymi że jeździsz na pięknym sprzęcie to szczerze polecam coś słabszego niż thundercat.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-09-12 19:35:27 
Legenda forum

Dołączył(a): 2008-04-10 22:54:31
Posty: 4037
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Czarny
Obecne moto: YZF 600R
Podpisuje sie pod slowami kolegi wszystkimi konczynami 8)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-09-12 19:36:27 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2008-03-16 21:53:40
Posty: 117
Lokalizacja: Wrocław
lub jesli juz musisz miec kota, to zamów w warsztacie jakas klatke do niego, crashpady na wahacz i kup sobie pelny stroj motocyklowy, kotek jest lagodny do 6-7 tys ob/s .
to tez jest pomysl, prawdopodobienstwo,ze sie zabijesz nie jest wysokie :twisted: , sezon sie pouczysz jezdzic, zaliczysz glebe co 2-3 tys km a motura nie zniszczysz :P
powodzenia, mysle, ze zaczynanie jazdy kociakiem to dosc wysoko postawiona poprzeczka ale nie jest to niemozliwe


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-09-12 19:45:15 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2007-12-18 22:29:47
Posty: 156
Lokalizacja: Kraków
Moim zdaniem nie chodzi tu głównie o rozbicie porysowanie sprzęta.. zdecydowanie przede wszystkim chodzi tu o doradzenie aby przygoda z motorami nie skończyła się tragicznie...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-09-12 20:03:44 
Niemowlak

Dołączył(a): 2008-03-31 00:04:46
Posty: 30
Lokalizacja: Jarocin
Zabawa na Kociaku napewno nie skończy się tragicznie jeśli oprócz motocykla, zainwestujesz w odpowiedni kask, kurtkę itp. Niestety wielu inwestuje jedynie w motocykl...a to co zostanie (jeśli już zostanie) w ubranko...nijak mające się do klasy motocykla który prowadzą.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-09-12 20:10:31 
Niemowlak

Dołączył(a): 2008-09-11 16:35:26
Posty: 41
Lokalizacja: Piotrków
Dzieki za wszystkie informacje. Z pewnoscia macie racje... na Kota zdecyduje sie na 2 moto... Zastanawiam sie nad jednym. Jakie sa roznice (wiadomo oprocz wizualnych) miedzy GS500E, a GS500F. ??


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-09-12 20:23:35 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2007-12-18 22:29:47
Posty: 156
Lokalizacja: Kraków
Ghost24 napisał(a):
Zabawa na Kociaku napewno nie skończy się tragicznie jeśli oprócz motocykla, zainwestujesz w odpowiedni kask, kurtkę itp. Niestety wielu inwestuje jedynie w motocykl...a to co zostanie (jeśli już zostanie) w ubranko...nijak mające się do klasy motocykla który prowadzą.


jak się wyj.. w zakręcie lub wyjedziesz na przeciwny pas tuż pod nadjeżdżający samochód lub tira to żaden kask i kombi za 2500zł ci nie pomoże..


Jadzia różnica między GS500E i GS500F prawie żadna bo to ta sama konstrukcja tyle, że GS500F jest nowszy i ładniejszy ;)
F-ka ma te nieszczęsne owiewki jednak co do mocy i osiągów to motor nie powinien cię zaskoczyć i na pewno zdobędziesz na nim cenne doświadczenie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-09-12 20:53:39 
Niemowlak

Dołączył(a): 2008-03-31 00:04:46
Posty: 30
Lokalizacja: Jarocin
W takim razie po co Ci kask, buty i reszta...
Niestety motocykl sam nie wyjedzie na przeciwny pas, ani pod ciężarówkę...tak więc sorry ale winnien może być tylko kierowca i jego głowa...nie ważne czy pojedzie R1 czy skuterkiem, wszytko jest dla ludzi tylko trzeba umieć z tego korzystać.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-09-12 21:02:22 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2007-12-18 22:29:47
Posty: 156
Lokalizacja: Kraków
Ghost24 napisał(a):
W takim razie po co Ci kask, buty i reszta...
Niestety motocykl sam nie wyjedzie na przeciwny pas, ani pod ciężarówkę...tak więc sorry ale winnien może być tylko kierowca i jego głowa...nie ważne czy pojedzie R1 czy skuterkiem, wszytko jest dla ludzi tylko trzeba umieć z tego korzystać.


Masz rację nie ma to najmniejszego znaczenia jednak jednak statystyki są nieubłagane i zapewne jadąc skuterkiem nie przesadzisz z prędkością w zakręcie czy gdziekolwiek indziej, ponadto nie przyspieszasz od 0-100tki w mniej niż 4s. na 2jce nie osiągasz ponad 150km/h i mała moc skuterka nie kusi cię i nie pozawala na dopuszczenie do sytuacji w których przeliczysz swoje umiejętności kiedy wydaje ci się że już umiesz jeździć.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-09-12 21:02:43 
Pierwszy wydech regionu

Dołączył(a): 2008-08-31 19:58:01
Posty: 331
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: YZF 600R
No dobrze Panowie teraz ja się wpieprzę w ten temat :D
Planuje Kota na 1-wszy motor, to źle?
Dodam tylko, że nie jestem Kobietą ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-09-12 21:08:28 
Niemowlak

Dołączył(a): 2008-03-31 00:04:46
Posty: 30
Lokalizacja: Jarocin
Przyznam Ci rację Rafał_84, ale tym różnimy się od roślin że mamy mózg z którego trzeba tylko korzystać:)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-09-12 21:11:34 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2007-12-18 22:29:47
Posty: 156
Lokalizacja: Kraków
PROSTO. napisał(a):
No dobrze Panowie teraz ja się wpieprzę w ten temat :D
Planuje Kota na 1-wszy motor, to źle?
Dodam tylko, że nie jestem Kobietą ;)


Płeć tu ma tu znaczenia ;) odpowiedź NIE POLECAM.

Pewnie wszyscy z was którzy jeżdżą kotem i jest to ich pierwszy motor będą mówić że jest spoko itp. i że sobie poradzisz..
Ale z wyżej wymienionych powodów odradzam.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-09-12 21:25:37 
Pierwszy wydech regionu

Dołączył(a): 2008-08-31 19:58:01
Posty: 331
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: YZF 600R
Czyli wychodzi na to, że muszę zrezygnować z zakupu motocykla. W takie gooowno jak GS500E czy tym podobne szkoda mi pchać tylko kasę, żeby po sezonie zmienić na coś innego. Wiem, wiem takie gooowno pomoże mi zdobyć doświadczenia jakże potrzebne i przydatne w dalszej jeździe itp. itd.
Ale problem w tym, że mi się takie sprzęty nie podobają wcale a wcale i nie szastam kasą na lewo czy prawo, żeby co sezon zmieniać moto.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
Administracja forum: admin@motocykl.org