Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-09-11 21:30:34 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2008-06-18 21:46:31
Posty: 777
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Kocur
Ja już się zaczynam bać o Ciebie :cry:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 2008-09-11 21:30:34 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

 Tytuł:
PostNapisane: 2008-09-11 21:54:24 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2008-03-16 21:53:40
Posty: 117
Lokalizacja: Wrocław
Paweł napisał(a):
GS500 i CB500 oto moja odpowiedz :!: Jak nie masz pojecia o jezdzie to daruj sobie przecinaki na początek :twisted: Na to przyjdzie pora jak kilka tysi na czymś mniejszym zrobisz :wink:
Przywitaj się w POWITALNI to na początek :!:


z tym przecinakiem odnosnie kota to sobie daruj :twisted:

kot jest ladny, ale mała kobitka chyba nie bedzie nim usatysfakcjonowana, choc kobitka to raczej sie bedzie lansowac takim a nie swirować :twisted: i zamykac oponki.

wysokosci siedzenia sie nie przejmuj, liczy sie masa, jakastam odlegla kolezanka jezdzi r6 i jest zadowolona, sobie podobno radzi, choc ja nizej od niej schodze prowadzac taczke w zakrecie :lol:

szowinistycznie mowiąc, kobity nie nadaja sie na motur, wiec kup sobie najpierw jakis sprzęt ktorego nieszkoda rozwalic i stroj na motur i naucz sie wszystkich bajerow, a potem kup sobie jakac cebre 600rr albo cus w tym stylu :wink:
Ps. nie znam ładnej z buzi dziewczyny jezdzacej moturem, same babochłopy :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-09-11 22:16:51 
forumowa amazonka

Dołączył(a): 2008-02-11 21:40:45
Posty: 1133
Lokalizacja: SI-SH-SK
Płeć: Kobieta
Telefon: 0700 :-)
Obecne moto: Yamaha
kot jest ladny, ale mała kobitka chyba nie bedzie nim usatysfakcjonowana, choc kobitka to raczej sie bedzie lansowac takim a nie swirować :twisted: i zamykac oponki.


szowinistycznie mowiąc, kobity nie nadaja sie na motur, wiec kup sobie najpierw jakis sprzęt ktorego nieszkoda rozwalic i stroj na motur i naucz sie wszystkich bajerow, a potem kup sobie jakac cebre 600rr albo cus w tym stylu :wink:
Ps. nie znam ładnej z buzi dziewczyny jezdzacej moturem, same babochłopy :lol:[/quote]

I tu sie bardzo mylisz !!!

Mam koleżanki której jezdzą GSXR 750 , Hondą 600 RR ja T-catem i wierz mi na słowo że nie lansujemy sie po okolicy 60 km/h. W korkach , w mieście między autami czy na trasie, w zakrętach bez większych problemów nadążamy np. za Ducatem 1098 czy R1, gorzej na prostych odcinkach, i wierz mi dziewczyny nie wyglądają na babochłopów !!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-09-11 22:48:20 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2008-06-10 17:40:55
Posty: 610
Lokalizacja: Mikołów
Płeć: Mężczyzna
dokładnie....moja dziewczyna śmiga na CBR F4 i też nie babochłop tylko śliczna dziewoja! a jak! wypraszam sobie:P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-09-12 07:50:13 
Prawie jak Mistrz Świata

Dołączył(a): 2008-07-28 16:59:02
Posty: 902
Lokalizacja: NOS
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Kawasaki ZRX 1100
no i pojechali po KOZAKU :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: GS 500 F
PostNapisane: 2008-09-12 08:44:32 
Niemowlak

Dołączył(a): 2008-09-11 16:35:26
Posty: 41
Lokalizacja: Piotrków
Rzucialam wasnie okiem na GS 500 F wizualnie to tez fajny motor, i siedzenie jest dosyc niskie. Czy mial ktos stycznosc z tym GS-em.
Dzieki za porady. Tweety Zawitam niedlugo w powitalni :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-09-12 09:40:27 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2007-06-14 18:49:22
Posty: 622
Lokalizacja: Kraków
koznik napisał(a):
z tym przecinakiem odnosnie kota to sobie daruj

Ty sobie daruj :evil: Gdzie tam masz napisane ,że Kot to przecinak? Napisałem żeby sobie darowała przecinaki (liczba mnoga, radze wrócić do szkoły może jeszcze nie jest za pózno ,a czytać ze zrozumieniem umiesz :?: Wydaje Mi się ,że chyba nie :mrgreen: ) Między innymi chodzi mi o tego typu sprzęty jak: RR ,ZX6R i R6 którą doradził Koma. Moim zdaniem to są szlifierki od których powinna się trzymać z daleka.
koznik napisał(a):
szowinistycznie mowiąc, kobity nie nadaja sie na motur, wiec kup sobie najpierw jakis sprzęt ktorego nieszkoda rozwalic i stroj na motur i naucz sie wszystkich bajerow, a potem kup sobie jakac cebre 600rr albo cus w tym stylu Wink
Ps. nie znam ładnej z buzi dziewczyny jezdzacej moturem, same babochłopy Laughing

Baran z Ciebie nie przeciętny :!: Tak się składa ,że znam kilka kobiet które narobiły by niejednemu facetowi wstydu. Masz tutaj kołku stronkę dziewczyny z Krakowa i poczytaj sobie http://www.katanka.aplus.pl/
Na 100% oglądał byś jej plecy na torze i na ulicy. Następnym razem pomyśl co piszesz i zastanów się dwa razy zanim tego nie napiszesz .


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-09-12 09:56:00 
Legenda forum

Dołączył(a): 2007-08-28 13:23:30
Posty: 4620
Obecne moto: jamaha pw 50
Rafu już nadrabiamy! :twisted: Nie ma przepuść!!!

Koleżanko wypadałoby się najpierw przywitać i przedstawić, nie sądzisz? zapraszam do powitalni!!! :evil:

Koznik jak zwykle kozak buahahahahahah geniusz.pl :lol:

A z Tobą Jadziu możemy podyskutować o Thundercacie jak będziemy wiedzieć coś więcej o Tobie i Twojej pasji motocyklowej! elo.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-09-12 10:23:38 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2008-07-14 17:14:18
Posty: 502
Lokalizacja: Gdańsk
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Honda CBR 600 F
Cześć Jadzia, czuję się wywołany do tablicy, gdyż sam przejeździłem półtorej sezonu na GSce. Wszystko się zgadza, motocykl leciutki, poręczny, o łagodnej charakterystyce silnika. Jest bardzo oszczędny (4,3 - 5,3 litra / 100 km), w razie (odpukać) wywrotki, nie zniszczysz plastików i kilkaset PLN w kieszeni. Części masa, są niedrogie. Minus: brak owiewki (w wersji E), przy 120 kmh daje o sobie znać, podatny na powiewy boczne z racji masy. Ale frajdy da baardzo dużo na początek. Duża zaleta to też dostępność na rynku i niska cena zakupu.
Poniżej, parę fotek mojego GS-a (przy okazji załapał się na niektóre fotki T-Cat Zbyszka i Ural wujaszka).

http://www.bikepics.com/members/mentol/

Powodzenia w poszukiwaniu !


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-09-12 10:28:19 
forumowa amazonka

Dołączył(a): 2008-02-11 21:40:45
Posty: 1133
Lokalizacja: SI-SH-SK
Płeć: Kobieta
Telefon: 0700 :-)
Obecne moto: Yamaha
Baran z Ciebie nie przeciętny :!: Tak się składa ,że znam kilka kobiet które narobiły by niejednemu facetowi wstydu. Masz tutaj kołku stronkę dziewczyny z Krakowa i poczytaj sobie http://www.katanka.aplus.pl/
Na 100% oglądał byś jej plecy na torze i na ulicy. Następnym razem pomyśl co piszesz i zastanów się [b] dwa razy zanim tego nie napiszesz[/b] .[/quote]

Ojj masz dużo racji !!!
Monike (Katanke) znam osobiście i miałam już przyjemność przepędzlować sie z nią , jej koleżanką i paroma dziewczynami ze Katowic po Krakowie i wierzcie mi że nie ma drugiej takiej baby co jeździ tak jak Ona. Widok min ludzi których mija laska na motocyklu , która jeszcze w dodatku w zakręcie schodzi na kolano na naszych polskich zwykłych drogach jest bezcenny.

Niejednemu kozakowi ma motocyklu potrafiłaby narobić wstydu a jest więcej dziewczyn które popier... po drogach a nie sie lansują. :)


A wracając do tematu.

Mam 2 koleżanki które jezdza na GS 500 F ta wersja z owiewkami , jedna na żółtym druga na niebieskim i daja sobie spokojnie rade z tym motocyklem. Jedna to pojezdziła sezon i juz jej mało mocy pod manetką. Na początek myśle że dobry wybór ,a szczególnie że jak pisałaś masz 162 cm wzrostu bo do tego motocykla idzie dokupić i zamontować zestaw obniżający, daje jakieś 4 cm w dół i kosztuje bodajże 350 zł. A dla niskich dziewczyn tak jak my każdy centymetr jest ważny.


Ostatnio edytowano 2008-09-12 10:44:18 przez Tweety, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-09-12 10:42:02 
Legenda forum

Dołączył(a): 2007-08-28 13:23:30
Posty: 4620
Obecne moto: jamaha pw 50
Tweety13 napisał(a):
Niejednemu kozakowi ma motocyklu potrafiłaby narobić wstydu


:lol: ale nie naszemu :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-09-12 11:14:50 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2008-03-16 21:53:40
Posty: 117
Lokalizacja: Wrocław
raczej, ze nie mi.

nie bede juz sie z was nasmiewał, bo jeszcze naskarżycie swojej pani, a ta mnie wytarga za ucho i posadzi w kącie.
:lol:

a ,ze tam czegos nie przeczytalem tomnie to malo interesuje, do mnie trzeba wzorem nie essejem :D

czy wy macie po 60 lat, czy wam poczucie humoru wyparował od tego żaru co bije spod baku na jaja :lol:

nie znam wilu lasek na moturach ale te co znam to bym kijem przez worek nie dotknal :lol:

i to tylko moje obserwacje wiec co tam :lol:

a jak ktos ma jakies obiekcje to spotkajmy sie na ubitej ziemi, bedziemy nacerac na siebie kotami z kopią w dłoni. :lol:

ja bym ta babie jedynie odkurzaczem po chacie dał pojezdzic :lol: i to jedynie pod moja nieobecnosc :twisted:

(sorrewicz panie :lol: wybaczcie :twisted: )

nooo a w ogole to czemu laski sie lansuja?
czy Tweety krotas z twoich kolezanek miala glebe przy swirowaniu, tzn wyglupianiu, jezdzila moturem pijana? wyprzedza na 3ciego, jezdzi o miesci bez blachy, straszy rowerzystow na scieżkach rowerowych, staje deba z pasazerem, zeby sie zesral ze strachu? :D do tego sluzy motur, zeby go rozwalic , poprzeklinac naprawic, rozwalic, usmiac sie, znow naprawic i sprzedac i znow zbierac na nastepny i to mocniejszy :lol: taka mam koncepcje. yo pozdro dobrz ludzie, naljcie mi , bo dobrze godam

itu nie chodzi o kozaczenie:D a na forum to jestem takim trolem :wink:

PS.Tweety, ta laska co daas linka jest brzydka, ze ja pierdziu :shock: :shock:

daj jakas lepsza niunie, please.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-09-12 13:00:08 
Legenda forum

Dołączył(a): 2007-08-28 13:23:30
Posty: 4620
Obecne moto: jamaha pw 50
Droga Jadwigo :lol:
Kupuj Thundercata! A jak nie czujesz się na siłach to Honde CB 500 i będzie git!

Pozdrawiam serdecznie i czekam na foty :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-09-12 15:59:33 
Niemowlak

Dołączył(a): 2008-09-11 16:35:26
Posty: 41
Lokalizacja: Piotrków
lukasz_cbr napisał(a):
Cześć Jadzia, czuję się wywołany do tablicy, gdyż sam przejeździłem półtorej sezonu na GSce. Wszystko się zgadza, motocykl leciutki, poręczny, o łagodnej charakterystyce silnika. Jest bardzo oszczędny (4,3 - 5,3 litra / 100 km), w razie (odpukać) wywrotki, nie zniszczysz plastików i kilkaset PLN w kieszeni. Części masa, są niedrogie. Minus: brak owiewki (w wersji E), przy 120 kmh daje o sobie znać, podatny na powiewy boczne z racji masy. Ale frajdy da baardzo dużo na początek. Duża zaleta to też dostępność na rynku i niska cena zakupu.
Poniżej, parę fotek mojego GS-a (przy okazji załapał się na niektóre fotki T-Cat Zbyszka i Ural wujaszka).

http://www.bikepics.com/members/mentol/

Powodzenia w poszukiwaniu !


Serdecznie dzieki za info


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-09-12 16:10:39 
forumowa amazonka

Dołączył(a): 2008-02-11 21:40:45
Posty: 1133
Lokalizacja: SI-SH-SK
Płeć: Kobieta
Telefon: 0700 :-)
Obecne moto: Yamaha
[quote="koznik"]raczej, ze nie mi.

nooo a w ogole to czemu laski sie lansuja?
czy Tweety krotas z twoich kolezanek miala glebe przy swirowaniu, tzn wyglupianiu, jezdzila moturem pijana? wyprzedza na 3ciego, jezdzi o miesci bez blachy, straszy rowerzystow na scieżkach rowerowych, staje deba z pasazerem, zeby sie zesral ze strachu? :D do tego sluzy motur, zeby go rozwalic , poprzeklinac naprawic, rozwalic, usmiac sie, znow naprawic i sprzedac i znow zbierac na nastepny i to mocniejszy :lol: taka mam koncepcje. yo pozdro dobrz ludzie, naljcie mi , bo dobrze godam

itu nie chodzi o kozaczenie:D a na forum to jestem takim trolem :wink:

PS.Tweety, ta laska co daas linka jest brzydka, ze ja pierdziu :shock: :shock:

daj jakas lepsza niunie, please.[/quote]


Hmm jedna w zeszłym sezonie miała ręke połamaną przy glebie bo stawiała moto na kole (ręka pośrubowana teraz pod koniec miesiąca będą jej śrubki wyciągać) , o staruszkach które rzucały kiedyś w nas kulami nie wspomne, jazda na trzeciego to normalne na naszych drogach bo inaczej to byś sie człowiek wlekł za samochodami , zdarza sie też wyprzedzać poboczem za co często dostaje opier... bo liście śmieci itd. a po pijanemu nigdy nie wsiąde nawet za kierownice roweru - dle mie to jest juz totalna głupota !!!.

Ale musze Ci przyznać racje kobiety nawet te które dobrze sie czują za kierownicą motocykla nie świrują tak jak faceci , bo po pierwsze mamy wiecej wyobrazni na drodze a po drugie szkoda man motocykla.

A zdjęć koleżanek nie bede dawać bo mogą sobie nie życzyć .

Chcesz sobie pooglądać ładne motocyklistki wejdz na Naszą Klase http://nasza-klasa.pl/profile/8259631
może zmienisz zdanie że motocyklistki to babochłopy :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org