Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: pare pytań...
PostNapisane: 2008-11-14 22:19:31 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2007-09-20 20:58:06
Posty: 54
Lokalizacja: Szczawnica
Witam wszystkich... troszke długo mnie na forum nie było ale niemiałem zabardzo jak. widze że dużo się przez ten czas wydarzylo { (...) :( }... no ja też niestety ostatnio miałem dośc niemiłą przygode, mianowicie zaliczyłem delikatego szlifa moją Kicią.... Efekt: urwane kierunki(jeden o asfalt a 2gi butem ;p),przetarte delikatnie plastiki i urwane lusterko.... ale na szczęscie nie było to przy dużej prędkości wieć moto strasznie nie ucierpiał..... teraz mam dużo wolnego czasu więc planuje troszke pobawić się w "pimp my" Kicia.... i mam pare pytań... jak wygląda sprawa z rozrządem w tcat-ie i co ile powinniśmy go wymieniać? czy ma ktoś jakieś namiary na jakiegoś dobrego speca który byłby to w stanie zrobić wmiare po pieniądzach w woj Małopolskim? a 2 pyt to czy ten dekielek zna silniku z prawej strony da się jakoś wmiare łatwo wymienić czy ma ktoś jakiś lepszy i SKUTECZNY pomysł na pozbycie się z niego przetarcia w kształcie koła o ok 1,5cm śr.(nie jest ono bardzo głębokie)czekam na jakieś info i jeszcze raz witam wszystkich....


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: pare pytań...
PostNapisane: 2008-11-14 22:19:31 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

 Tytuł:
PostNapisane: 2008-11-14 23:50:05 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2008-09-23 15:12:29
Posty: 287
Lokalizacja: Koniecpol/k/Częstochowy
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 792 371 863
Obecne moto: SUZUKI BANDIT 1200
Dekielek odkrec wez go ze soba do mieszalni lakierow dorob farbe, wyszlifuj papierem sciernym i omaluj nie bedzie znac jak nie jest pekniety kupowac nie ma sensu


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-11-15 12:13:08 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2008-03-16 21:53:40
Posty: 117
Lokalizacja: Wrocław
jautarlem dekielek to go wyszpachlowaem, podklad + spray i utrwalacz i roznicy bys nie zauwazyl.

Ale jesli tojest dekielek, o ktorego udeza owiewka, to trzeba go dac do jakiegos zakladu zeby go chyba wyprazyli, zeby szpachla byla twardsza, tak przynajmnie kolega zrobil i jest 100% ok.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org