Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-06-03 16:36:29 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2008-06-20 19:23:34
Posty: 162
Lokalizacja: Mrozy/okolice Minska Maz
lepiej sie zatrzymac.ostatnio mialem 2 korotnie pecha na warszawie ale udalo sie zalatwic z panami.jeden z nich tez lata na moto bo mi powiedzial.co do ucieczki to jakbym jechal ok 200km/h i by mi wylecial taki pan w ostatniej chwili za krzakow to napewno bym nie stanal.tablicy nie odczyta chyba ze ma super dobry wzrok.przy takiej predkosci znikniesz mu w ciagu kilku sekund.Ale tak czy siak lepiej sie 2 razy zatrzymac i nie robic kolo dupy innym motocyklistom.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 2009-06-03 16:36:29 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

 Tytuł:
PostNapisane: 2009-06-03 18:06:00 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2008-05-21 22:33:45
Posty: 101
Lokalizacja: Kielce
Płeć: Mężczyzna
Telefon: zawsze zapominam
Obecne moto: Thundercat
PROSTO. napisał(a):
Mnie ostatnio zatrzymywali, zjechałem na bok, zatrzymałem się, przyznałem, że nie mam prawa jazdy, poniosłem konsekwencje swojego zachowania robionego z premedytacją. Przetrzepali mnie konkretnie, wbijali do głowy różne rzeczy, wypuścili z upomnieniem za to, że nie uciekałem i przyznałem się do braku uprawnień bez kombinatorstwa. Do dziś jestem tym zaskoczony... :roll:


Jak latałem bez prawa takie samo podejście miałem a prawda jest taka ,że duuuuuużo kwitów musieli by pisać .
Rok temu kiedy jeszcze nie maiłem kat.A do Brna pojechałem!!! jak teraz o tym myślę stwierdzam ,że głupi byłem teraz bym nie pojechał bez A :D ale wtedy chęć jazdy była silniejsza niż strach przed konsekwencjami.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-06-03 18:17:41 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2008-07-14 17:14:18
Posty: 502
Lokalizacja: Gdańsk
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Honda CBR 600 F
Dobry filmik: http://moto.onet.pl/5065735,32,4,filmy.html?node=32 :lol:
A jak już złapią, to ŚCIEMNIAĆ ! :D

"to nie pojedzie 200 na godzinę!, nie zgadzam się, możemy zrobić eksperyment i pojechać razem" :mrgreen:

EDIT:
Swoją drogą z komentarzy doczytałem się paru ciekawych rzeczy (nie wiem ile z tego jest prawdą). Ów cudo, którym niebiescy mierzą prędkość piratów, to wideorejestrator, a nie radar ;) Rzekomo działa na tej zasadzie, że podaje prędkość radiowozu, który siedzi na pirackich plecach przez co najmniej 100 metrów. Tym sposobem - koleś mógł mieć rację, jeśli źle za nim jechali :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-06-03 20:30:27 
Legenda forum

Dołączył(a): 2008-04-10 22:54:31
Posty: 4037
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Czarny
Obecne moto: YZF 600R
Cytuj:
Swoją drogą z komentarzy doczytałem się paru ciekawych rzeczy (nie wiem ile z tego jest prawdą). Ów cudo, którym niebiescy mierzą prędkość piratów, to wideorejestrator, a nie radar Wink Rzekomo działa na tej zasadzie, że podaje prędkość radiowozu, który siedzi na pirackich plecach przez co najmniej 100 metrów. Tym sposobem - koleś mógł mieć rację, jeśli źle za nim jechali Smile

Nie zgodze sie z tym. Wideorejestrator tylko dokumentuje cla sytucaje. Jest tam rowniez podana chwilowa predkosc radiowzu, ale pomiar jest robiony za pomoca radaru, ktory oblicza srednia predkosc auta na dystansie 100m.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-06-03 21:18:54 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2009-02-06 22:07:49
Posty: 649
Lokalizacja: Tarnów
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Yamaha R1 RN12
ja myślałem nad antyradarem :mrgreen: zamontować go nad zegarami :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-06-03 23:24:31 
Pierwszy wydech regionu

Dołączył(a): 2008-10-09 22:08:47
Posty: 349
Lokalizacja: wawa... 3 min bike'm
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: cbr
dzis jedziemy we 2-ch z przypadkowo spotkanym fortepianem, bez palowania ale wiadomo jak jest.. jeden drugiego podkreca .. ok 160 na budziku ,a na poboczu miski z suszara :D...podnioslem prawa w gescie powitania do miska on mi odmachnal i polecielismy dalej... na swiatlach koles zadal mi dziwne pytanie czy go znalem .. pamietajmy ze 3/4 drogowki buja sie na moto wiec nie panikujmy i dla spokojnosci sumienia wlasnego wlozmy 100 w dowod rejestracyjny ... teraz mowie o zwyklych "przegieciach"a nie o walce na gumie od pit stopa do pit stopa, bo to juz pod inny art podlega..
.. howk powiedzialem


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-06-03 23:42:01 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2007-10-29 18:54:05
Posty: 567
dziadek173 napisał(a):
...pamietajmy ze 3/4 drogowki buja sie na moto wiec nie panikujmy i dla spokojnosci sumienia wlasnego wlozmy 100 w dowod rejestracyjny ...

To podżeganie do wręczenia tzw. korzyści majątkowej :lol: :lol: :lol:

Na serio to, że masz B, a jedziesz moto to jak byś nie miał nic. A to A i za brak uprawnień należy się jak w tamtym roku dostał mój kolega 500zł oczywiście jak wszystko inne jest ok. Za uciekanie przed policją normalka prawko zabierają i do sądu. Oczywiście zawsze może być łagodniej zależy na jakiego formalistę trafisz :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-06-03 23:52:22 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Dołączył(a): 2008-09-19 21:38:05
Posty: 1133
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Fz6S
A ja mialem dzisiaj przyjemność towarzyszyć panu policmajstrowi w drodze do konstancina. Obywatel policjant jechal na moto jakby go sam diabel gonil.

na ograniczeniu do 50 - setką
wciskal sie między samochody przecinajac linie ciągle.
na każdych swiatlach pole position.

Chwilami myślalem że mnie podpuszcza. ;)
Profilaktycznie trzymalem się kilka metrów za nim.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-06-04 07:08:12 
Legenda forum

Dołączył(a): 2007-08-28 13:23:30
Posty: 4620
Obecne moto: jamaha pw 50
dziadek173 napisał(a):
jeden drugiego podkreca .. ok 160 na budziku ,a na poboczu miski z suszara :D...podnioslem prawa w gescie powitania do miska on mi odmachnal i polecielismy dalej...


:D Są ludzie i psy :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-06-04 19:08:39 
Pierwszy wydech regionu

Dołączył(a): 2008-10-09 22:08:47
Posty: 349
Lokalizacja: wawa... 3 min bike'm
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: cbr
Jatek napisał(a):

Na serio to, że masz B, a jedziesz moto to jak byś nie miał nic. A to A i za brak uprawnień należy się jak w tamtym roku dostał mój kolega 500zł oczywiście jak wszystko inne jest ok. ...... :wink:


i tutaj sie nie zgodze...
posiadasz prawo jazdy tylko nie masz uprawnien do prowadzenia jednosladu a to jest duza roznica... 500zl i kop w dupe to wszystko za jazde bez uprawnien.. gorsza plaga sa te chinczyki 50cm ktore jezdza a wiekszosc nie zna nawet znakow drogowych bo na to nawet karty rybackiej nie trzeba miec...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-06-07 01:37:34 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2007-10-29 18:54:05
Posty: 567
dziadek173 napisał(a):
gorsza plaga sa te chinczyki 50cm ktore jezdza a wiekszosc nie zna nawet znakow drogowych bo na to nawet karty rybackiej nie trzeba miec...

Tu masz racje nie raz mnie krew zalewa jak cisnę puszką trójpasmówką, a taki kretyn wali lewym :evil:
Co do prawka wytłumaczę to tak, powodując wypadek moto całkowicie bez prawka czy z kat.B nie ma żadnej różnicy tak samo ukarają nikt ci nie da taryfy ulgowej że masz jakąś kategorię ważne że nie masz tej odpowiedniej.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-06-07 01:46:07 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2009-04-19 21:40:39
Posty: 147
Lokalizacja: Bruksela
Tak odnosnie tematu panowie. Niby mam prawo jazdy kat A i B. B mam belgijskie, A mam polskie. Wiem ze nie moge miec 2 dokumentow ale jestem w trakcie zamieniania tego na jeden wspolny tak wiec to nie stanowi problemu. Z tym ze, w belgii nie wydaja prawa jazdy na motor powyzej 125cc3 dla osob ponizej 21 roku zycia (dlatego wlasnie zerwalem sie na 3 dni ze szkoly, oblalem klasowke, wydalem 150€ na bilety zeby poleciec do polski i zdac pieprzony egzamin w polsce no i miec w koncu lejce). Ja mam lat 19 ale: jestem polakiem, mam polski dowod osobisty, narodowosc polska, zameldowanie polskie, jedynie mam tak jakby staly pobyt w belgii. Czy orientuje sie ktos czy mam prawo jezdzic tutaj z prawem jazdy wydanym w moim kraju? Nie wiem czy nie namotalem ale moze zrozumiecie ;p


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-06-07 15:46:23 
Pierwszy wydech regionu

Dołączył(a): 2008-10-09 22:08:47
Posty: 349
Lokalizacja: wawa... 3 min bike'm
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: cbr
1.pl do uni nalezy i musimy @ll kwity honorowac..
2.w USA na pl lejcach sie lata a mandaty wystawiaja na organ wystawiajacy lejce <lol>


EDIT:Jatek... nie pisalem o dzwonku tylko o kontroli bez uprawnien .. przy dzwonie prze**ne jest, zadna ubezpieczalnia nic nie zwroci, jedyne co ratuje to "podstawic" kolesia z kwitami ze to on prowadzil

dziadek edytuj posty!-delta81


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-06-07 23:36:37 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2008-05-17 21:04:01
Posty: 411
Lokalizacja: Wawa
Płeć: Mężczyzna
ostatnio jechałem sobie w piastowie główną ulicą- super równiutko i wyprzedzam jakieś samochody koło 150km/h w zabudowanym, a tu zza krzaka policjanty- jeden machnął mi ręką do zjazdu, ale jak ją podniósł to już go minąłem- widziałem tylko kątem oka. Oczywiście nie zawracałem, żeby do nich wrócić :mrgreen: :mrgreen: Mogli spisać?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-06-08 00:39:32 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Dołączył(a): 2008-09-19 21:38:05
Posty: 1133
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Fz6S
wątpię. W motocyklu tablica jest dość mała a do tego szybko jechałeś. Chyba że mieli lornetkę :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org