Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-07-17 10:57:35 
Legenda forum

Dołączył(a): 2009-07-15 23:58:19
Posty: 3245
Lokalizacja: ELE
Płeć: Mężczyzna
Telefon: czarny
Obecne moto: r1100gs
Witam Łodzianina, zapraszam do nas na forum łódzkie:
www.nagumie.pun.pl i w środy na spotkania na profi o 19.

Moje wrażenia są takie: w środę wyskoczyliśmy na małą traskę w 20 moto, tempo bym powiedział od 140 do 220 średnio. Kot rewelacyjnie tłumi opory powietrza, przy 170 jedzie się jak na specerze, przy 200 dopiero zaczyna trzeba się bardziej chować, hamulce jak to z r1 zatrzymują w miejscu prawie.

W zakrętach z racji masy ładnie leci, dość pewnie ale trzeba posiedzieć nad zestawieniem zawieszenia, opony domknąć nie sztuka, może troszkę brak amora skrętu.

Silnik dość elastyczny, w porównaniu do fazera 600 to jedzie a nie stoi w miejscu od dolnych obrotów, skrzynia miód, z przegazówką biegi wchodzą pewnie. Spalanie, przy podanej wyżej prędkości spalił mi bak na 290km, czyli jakieś 6.5 litra, z tego co liczyłem, 42km przejechałem na rezerwie w stresie bo na trasie nigdzie stacji nie było czynnej ( Tomaszów-Łódź ) . Pozdrawiam jak coś wal na gadu 5396190

p.s mój kotek
[ img ]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 2009-07-17 10:57:35 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org