Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-06-21 23:02:07 
Niemowlak

Dołączył(a): 2010-06-10 23:15:14
Posty: 20
Lokalizacja: Kętrzyn
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Yamaha ThunderCat
Witam

Jestem dziś bardzo zadowolony ponieważ dostałem polecony od Yamaha Motor Polska z danymi mojego kotka dzięki którym będę mógł zrobić przegląd.

Może zacznę od początku.
Chciałem w końcu zarejestrować mojego Kociaka, który pochodzi z Wielkiej Brytanii.
Bardzo niemile byłem zaskoczony na Stacji Kontroli Pojazdów gdy dostałem tam informacje że w dowodzie rejestracyjnym z UK nie ma takich danych jak rok produkcji,masa własna,masa dopuszczalna ,moc itp.Oczywiście można takie dane uzupełnić przez rzeczoznawcę.Postanowiłem zadzwonić do Yamaha Motor Polska czy te dane mogą mi udostępnić w formie pisemnej po numerze VIN.Odpowiedz z YMP, że jak najbardziej tak.Na pytanie ile to będzie kosztować, odpowiedź - O zł.

Kociak po przeglądzie. Jutro REJESTRACJA.W końcu oddam tablice dla szwagra - hehehe.

Bardzo bym chciał podziękować dla specjalisty d/s motocykli z YAMAHA MOTOR POLSKA.

Może mój przypadek przyda się komuś kto będzie rejestrował anglika czy francuza bo we Francji ten sam problem występuje.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-06-21 23:02:07 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2010-06-25 19:42:39 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2009-12-19 10:49:59
Posty: 432
Lokalizacja: Głogów/Radwanice
Płeć: Mężczyzna
Telefon: w Play
Obecne moto: Kawasaki ZX9R
Spoko ludki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-06-26 15:08:22 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2009-01-23 19:33:48
Posty: 489
Lokalizacja: Lublin/Piaski
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Thundercat
[quote="krynio"
Bardzo niemile byłem zaskoczony na Stacji Kontroli Pojazdów gdy dostałem tam informacje że w dowodzie rejestracyjnym z UK nie ma takich danych jak rok produkcji,masa własna,masa dopuszczalna ,moc itp.[/quote]

ja jak robiłem pierwszy przegląd po sprowadzeniu motocykla z UK to te wszystkie dane diagnosta przepisał z internetu :D Tylko , że ja miałem rok produkcji w angielskim dowodzoe, reszta danych żywcem z neta skopiował 8)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-07-16 01:48:19 
Niemowlak

Dołączył(a): 2010-05-09 21:46:36
Posty: 23
Lokalizacja: Leżajsk
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 692509072
Obecne moto: YZF600R 98rok
podobnie jak leszek był rok produkcji kolo odpalił jakiś program i wszystkie dane były także spoko że wyszło wszystko ok, ale na przeszłość zmień diagnostę


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-11-23 00:01:24 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2010-04-10 21:04:53
Posty: 66
Lokalizacja: Dolny Ślask
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: K8 1000
Na dobrych stacjach diagnostycznych są katalogi z danymi do każdego rodzaju pojazdu. U mnie w dowodzie z UK kot miał kategorię pojazdu jako Moped czyli motorower. W WK nie robili problemów. Zarejestrowali.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-11-28 15:56:54 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2010-11-05 23:16:28
Posty: 82
Lokalizacja: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZS 1000
Nie chcę zakładać nowego tematu a ma pytanie odnośnie rejestracji.Mam nadzieje że właściciel tematu się nie obrazi.

Kupiłem fazera z Niemiec. Z moich informacji dowiedziałem się że jeżeli przegląd niemiecki jest ważny to w Polsce nie trzeba robić go ponownie . Niestety jak to bywa w Polsce urzędy robi zawsze pod górkę. Uzyskałem informację w urzędzie że w dowodzie niemieckim nie ma roku produkcji tylko jest data pierwszej rejestracji oraz że trzeba ustalić parametry motocykla. I chociaż by dlatego trzeba zrobić przegląd. I teraz moje pytanie. Czy dokument z YAMAHA MOTOR POLSKA o wszystkich danych motocykla jest na tyle wiarygodny że wystarczy do zarejestrowania. Wiem że przegląd nie jest jakoś strasznie drogi ale chodzi o sam fakt. Może jak przetrę szlak to inne osoby też na tym zaoszczędzą. Biorąc pod uwagę to co piszecie że na przeglądzie biorą dane z netu.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-11-28 16:43:04 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2010-09-27 10:32:49
Posty: 727
Lokalizacja: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Czarna
w lodzi taki numer nie przechodzi - trzeba jechac na przeglad za 60pln.
przecwiczone :(.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org