Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-03-17 08:31:32 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2007-09-13 21:34:31
Posty: 227
Lokalizacja: woj.Pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Kawasaki GTR 1400
Witam wszystkich!
Co do fotoradarów,nigdy nie wiedziałem jak to jest z tym błyskiem,czy jest widoczny czy nie,aż do zeszłego piątku :? Zbliżałem się do świateł,było czerwone,toczyłem się środkiem między autami.Dojechałem do początku,zapaliło się zielone, odkręciłem manetkę i przejechałem może 300 m i nagle duży błysk czerwonego światła,troche się wystraszyłem :oops: Zerknąłem w lustro,a tam schowana straż miejska z przenośnym fotoradarem :shock: Nigdy nie sądziłem,że ten błysk, w dzień, może być taki silny. 8)
Pozdrawiam!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 2008-03-17 08:31:32 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

 Tytuł:
PostNapisane: 2008-03-17 09:40:23 
Główny Wódz Bractwa

Dołączył(a): 2007-03-27 11:57:43
Posty: 1123
Lokalizacja: Elbląg
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 735 200 934
Obecne moto: BMW K1600GT
Raz, w ciągu dnia, trafiłem na taki błysk w Niemczech (jechałem autem - przenośny radar w krzaczorach). Jest rzeczywiście zauważalny. W pewnych sytuacjach może zaskoczyć i przestraszyć.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-03-17 11:37:50 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2007-09-14 15:21:56
Posty: 65
Lokalizacja: Łowicz
Groszek napisał(a):
DJYankee napisał(a):
mi osobiscie sprawia to ogromna radosc, kiedy jade obok fotoradaru 120 a on mi cyka fotke... Wink oczywiscie jade na moto Wink

A nie zastanawiałeś sie kolego, ze ten fotoradar po coś tam stoi? nie po to, zeby łupić nas biednych pokrzywdzonych i grabić nasze cieżko zariobione pieniądze na rzecz skarbu państwa... tylko po to, zeby wymusic na niesfornych kierowcach redukcje predkosci np. w pobliżu szkoły czy przejścia dla pieszych. Nie wiem tez skąd masz, i na ile potwierdzona jest informacja, ze nie ma w PL fotoradarów, które robią zdjecia od tyłu... otóż z tego co mi wiadomo w Gdańsku przynajmniej na jednym skrzyżowaniu są takie fotoradary, które robią 2 zdjęcia - jedno z przodu i jedno z tyłu w przypadku przejechania na czerwonym świetle....


wyluzuj, przeciez nie robie tego o godzinie 10 w poludnie kiedy dzieci ida do szkoly........ :roll: i nie mow mi ze TY kiedy jest ograniczenie do 40 jedziesz przez cale miasto 40... zreszta.. koniec tematu, nie chce sie klocic

w gdansku sa dwa fotoradary (stoja na przeciwko siebie), robia one zdjecia na przemian, a przy wygietej tablicy rej. i tak nic nie widac,

JARAS napisał(a):
Witam wszystkich!
Co do fotoradarów,nigdy nie wiedziałem jak to jest z tym błyskiem,czy jest widoczny czy nie,aż do zeszłego piątku :? Zbliżałem się do świateł,było czerwone,toczyłem się środkiem między autami.Dojechałem do początku,zapaliło się zielone, odkręciłem manetkę i przejechałem może 300 m i nagle duży błysk czerwonego światła,troche się wystraszyłem :oops: Zerknąłem w lustro,a tam schowana straż miejska z przenośnym fotoradarem :shock: Nigdy nie sądziłem,że ten błysk, w dzień, może być taki silny. 8)
Pozdrawiam!!!


blysk jest byl i bedzie zawsze kiedy bedzie robiona fota (takie zasady), niezaleznie czy to fotoradar przenosny, czy stojacy na stale itd..
bylsk jest na tyle silny ze nie sposob go przeoczyc, wiec tak naprawde zawsze wiemy kiedy zostalo zrobione zdjecie..


Ostatnio edytowano 2008-03-17 12:46:04 przez DJYankee, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-03-17 11:41:28 
Główny Wódz Bractwa

Dołączył(a): 2007-03-27 11:57:43
Posty: 1123
Lokalizacja: Elbląg
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 735 200 934
Obecne moto: BMW K1600GT
No..., widzę, że są przynajmniej dwie szkoły, co do podejścia do tej kwestii. Groszek, pozdrowienia.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org