Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-07-17 19:13:14 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2009-07-17 18:37:19
Posty: 3
Teraz Panowie i Panie uważajcie na drogach ponieważ policja zostawiła trochę pieniędzy w drukarni na dużą ilość bloczków mandatowych :). Z tego co czytałem jest to kilkaset tysięcy mandatów ,które mają zostać wystawione przez okres lipiec-sierpień na terenie całej polski z szczególnym uwzględnieniem województw "wakacyjnych" i przelotowych. Państwo chce w ten sposób załatać częściowo dużą dziurę budżetową dlatego z kolei jest polecenie aby karać za najdrobniejsze przewinienia jak najostrzej i zminimalizować do 0 pouczenie ;).


Druga sprawa ktoś , napisał o Oplu ,który ma silnik 3,5 i dużej mocy, grasującej gdzieś na A4 -nie ma w policji takiego samochodu, przynajmniej tak mocnej vectry.



Trzecia sprawa na razie sam nie mam motocykla natomiast jeżdzę samochodem i sam prawdopodobnie czekam na mandacik 1000zł i 20 punktów z fotoradarów 2 ;).


Także uwaga na fotoradary bo jest ich w chuj i jeszcze w pizdu, inna sprawa ,ze część to fotoradary - atrapy a inna ,że są już takie ,które strzelaj fotki z tyłu jak pojazd się oddala twisted:


Dlatego też rozwiązaniem myślę dla Was (a wkrótce dla nas) tylna tablica na zawiasach tak zamocowanych ażeby można było się wytłumaczyć ,że to wiatr "jakoś złożył" :). Widziałem kila razy takie tablice. Po co w ogóle zawiasy ? Zapyta policja. Cóż trzeba samemu wymyślić coś :).


Jatek napisał(a):
Łukasz napisał(a):
Inaczej pisząc, czy to nie my poniekąd sponsorujemy te radiowozy?

A co myślałeś, że sami z pensji kupują :lol: :lol: :lol:
W naszym kraju my za wszystko płacimy tzw. plebs, a szlachta ma wszystko w d.....



Wy chyba nie macie kompletnie wyobraźni, nieoznakowany samochód może na krajowej drodze a tym bardziej na autostradzie spokojnie złapać kilkanaście samochodów ,które sporą przekroczą prędkość... Powiedzmy 20 samochodów ,które przekroczą prędkość o 50km/h to jest mandat 500zł. 500x20 = 10tyś. zł . Do tego dochodzą duperele jak brak świateł, pasów, wyprzedzanie na ciągłej... A to tylko jeden samochód i jeden dzień.


Druga rzecz, mówiąc szlachta masz na myśli bogatych ? To byś się zdziwił i to bardzo, poczytaj trochę o podatkach itd. zanim napiszesz takie głupoty. :)

Pozdrawiam.


Edit: Hhehehe a oddzielną sprawa jest to ,gdyby wszyscy jeździli przepisowo to nie wiem jak wyglądały by polskie drogi i miasta ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 2009-07-17 19:13:14 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org