Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-01-17 15:09:06 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2008-12-06 08:07:18
Posty: 192
Lokalizacja: krakow
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: yzf 600r tcat
jak to juz ktos kiedys powiedzial za 6-7 k to mozna strupa kupic 7-8,5 dobry ale nie koniecznie zadbany (lub odwrotnie) 8<... mozna kupic dobrego kota sam mam na sprzedarz swojego ale wole zeby stał niz sprzedac w cenie "złomu" (6 - 7 tys) tym bardziej ze zadbany jest jak cos to zapraszam do krakowa


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-01-17 15:09:06 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2013-01-17 15:14:09 
Legenda forum

Dołączył(a): 2011-02-15 15:47:22
Posty: 3823
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: Pół człowiek pół muffin
Obecne moto: tiger 800
fred89 napisał(a):
(co nie oznacza, że nie może mieć rys, pęknięć itp.)

no to już troszkę poprawiasz się
lelek napisał(a):
Nawet nei zdarzylem spodni zmienic tak sie podjaralem ....

dla tego ja między pierwszym wejrzeniem a decyzją o wizycie u mechanika odczekałem 2 dni, żeby nie kupiwać z ciepłą głową. ochłonąłem, uznałem ze chcę, więc jak mechanik powiedział że jest super - telefon do właściciela że go nie oddam, dogadujemy się gdzie i jak z umową.

cezary1808 napisał(a):
Nie da się mieć wszystkiego, są wyjątki ale potwierdzają regułę.

jak na razie wszystko wskazuje że mam prawie wyjątek, ale pod koniec sezonu się wypowiem. mój jest ładny, sprawny a cena co prawda nie była okazyjna, ale normalna (a inne za tą cenę - były w gorszym stanie lub brzydsze). zobaczymy czy będę trzymał się tej wersji po przejechaniu wiecej niz 300 km na nim :P

Iroszek napisał(a):
Nie zgadzam się z misiakw, bo sam tak zrobiłem. Najpierw kupiłem moto a teraz kompletuje ciuszki. Moto spokojnie czeka w garażu na początek sezonu. Myślę że to tego czasu zdążę skompletować strój


jak będzie 15 stopni, asfalt suchy i czysty a ty nie będziesz miał ciuchów - pogadamy czy tak spokojnie w garażu będzie czekać. ja po sezonie w którym raptem tysiaka nakręciłem tak nagrzany byłem że 5 stycznia jak asfalt +2 sucho i bez śniegu nawet na poboczu 100km nakręciłem


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-01-17 15:21:20 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2012-09-08 01:26:57
Posty: 287
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 608588454
Obecne moto: VFR V-tec
Co do ceny - zawsze mozesz poza swoim marginesem (moge dolozyc) dodac jeszcze margines (chce sprzedac to troche opusci). Nie oszukujmy sie prawie nigdy cena z alledrogo nie jest cena za jaka faktycznie sie sprzeta kupuje. Kazdy kupujacy i kazdy sprzedajacy to wie...
jesli padaka stoi 6-6,5K, to pojdzie za 5,5 - 6 max, jesli fajny stoi za 8 to mozna dorzucic do budzetu te 500 pogadac z wlascicielem i jest duza szansa ze ktos jednak chce sprzedac. Bywaly i przypadki ze ludzie sie zazekali ze nie zejda z cena, a jak znalezli fajne moto dla siebie i potrzeban byla szybka kasa to zmieniali zdanie z sekundy na sekunde...
Jesli chodzi o ciuchy to zawsze warto cos tam kompletowac zeby potem nie znalezc sie w sytuacji ze nie ma sie na to czy na tamto... Ja sam kompletowanie ciuchow zaczalem pod koniec kursu w listopadzie a skonczylem w marcu. Wiecej czasu - mniejsze cisnienie, wiecej promocji...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-01-17 15:32:56 
Niemowlak

Dołączył(a): 2013-01-16 15:38:47
Posty: 30
Lokalizacja: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Święta racja jerry01 ;) tym bardziej, że mój ojciec to EKSPERT w targowaniu i zawsze mu opuszczają z 15-20% wartości :mrgreen:
Aż sam go miałem kilka razy dosyć i zastanawiałem się jak długo sprzedawca wytrzyma, ale facet zawsze odpuszczał po kilkudziesięciu minutach marudzenia i wytykania :P


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-01-17 15:58:42 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2011-07-21 12:56:07
Posty: 232
Lokalizacja: Rybnik
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: YZF 600R
misiakw napisał(a):
lelek napisał(a): Nawet nei zdarzylem spodni zmienic tak sie podjaralem ....dla tego ja między pierwszym wejrzeniem a decyzją o wizycie u mechanika odczekałem 2 dni, żeby nie kupiwać z ciepłą głową. ochłonąłem, uznałem ze chcę, więc jak mechanik powiedział że jest super - telefon do właściciela że go nie oddam, dogadujemy się gdzie i jak z umową.



Spokojna Twoja rozczochrana ;) glowa byla na karku.
Rozmowy z wlascicielem jak i mechanikami wraz z setka zdjec oraz filmikow byla przetworzona przed ponad 300km droga z przyczepa po moto :) oraz na miejscu juz w poznaniu odwiedziny u dwoch kolejnych mechanikow.

Chodzilo mi o to, ze zdjecia a rzeczywistosc potrafia - nie tylko jak to przewaznie bywa - rozczarowac ale milo zaskoczyc.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-01-18 20:53:07 
Wesoły Grzybiarz

Dołączył(a): 2012-02-13 22:51:28
Posty: 987
Lokalizacja: WCI
Płeć: Mężczyzna
Telefon: ma ten kto powinien
Obecne moto: ZX636R 04
Zawsze mnie ciekawiło - czy ludzie piszący takie ogłoszenie że kupią kota - zaglądają w ogóle do działu sprzedam...?? :wink: Pisze się takie ogłoszenie bo: ? czekam na okazję? ktoś odda po kosztach? nie mam pojęcia z jakich pobudek się wywodzi taki post więc pytam.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-01-18 21:16:10 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2010-09-27 10:32:49
Posty: 727
Lokalizacja: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Czarna
wyslij priva do autora - pytaj u zrodla.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-01-19 20:29:11 
Niemowlak

Dołączył(a): 2013-01-16 15:38:47
Posty: 30
Lokalizacja: Łódź
Płeć: Mężczyzna
miąchal napisał(a):
Zawsze mnie ciekawiło - czy ludzie piszący takie ogłoszenie że kupią kota - zaglądają w ogóle do działu sprzedam...?? :wink: Pisze się takie ogłoszenie bo: ? czekam na okazję? ktoś odda po kosztach? nie mam pojęcia z jakich pobudek się wywodzi taki post więc pytam.


Piszę się takie ogłoszenia bo:
1. Może ktoś odwleka sprzedaż na później. Sprzedawca myśli sobie - "aaaa... jest zimno, nikt nie kupi teraz, to poczekam sobie, nie śpieszy mi się"....
---> To pozwala na zachęcenie niepewnego Sprzedawcy do sprzedaży.

2. Każdy ma znajomych i ktoś może mieć kumpla co ma na sprzedaż coś ciekawego.
---> Dzięki czemu zakres poszukiwań wzrasta wielokrotnie.

3. Jest to również możliwość na trafienie na okazję - ktoś chce kupić, a kasa jest potrzebna, więc szybko można się dogadać.
---> Ktoś wystawia ogłoszenie to wiadomo, że chce kupić, a nie jeździ oglądać by sobie tylko popatrzeć :).

Mam nadzieję, że rozjaśniłem nieco tok myślenia osób, które dodają takie ogłoszenia :). W razie potrzeby odpowiem na inne dręczące Cię pytania :D

P.S.
Przeglądam wszelkie możliwe portale z ogłoszeniami, kilka razy dziennie :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-01-20 00:44:30 
Legenda forum

Dołączył(a): 2011-02-15 15:47:22
Posty: 3823
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: Pół człowiek pół muffin
Obecne moto: tiger 800
Mi tam spodobało się to słowo "pilnie" w tytule. Wiadomka, jak nie kupisz motto w tydzień, zginie zakładnik. Po kolejnym tygodniu kolejny, i tak dalej. Dla tego wiadomka, temat pilny, szybciutko wyskakiwać z moto.

A tak na serio fredu zrobił niezle wejście na forum, lepsze niż nie jedna osoba w powitalnni. Tylko żebyśmy go teraz do forum nie zrazili


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-01-20 01:48:44 
Wesoły Grzybiarz

Dołączył(a): 2012-02-13 22:51:28
Posty: 987
Lokalizacja: WCI
Płeć: Mężczyzna
Telefon: ma ten kto powinien
Obecne moto: ZX636R 04
Do tej pory żyłem w przeświadczeniu że jeśli ktoś ma coś na sprzedaż - to jest od tego dział sprzedam i ogłoszenie...
Logika wskazywałaby na takie rozwiązanie, pisanie " kupię kota" - to wg mnie lenistwo i oczekiwanie ofert na talerzu, ale dzięki fred - człowiek uczy się całe życie. :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-01-20 02:49:49 
Legenda forum

Dołączył(a): 2011-02-15 15:47:22
Posty: 3823
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: Pół człowiek pół muffin
Obecne moto: tiger 800
Miąch, nie do końca. Ja o moim golasie dowiedziałem się przez forum, bo podrzucałem linki do oceny, i sprzedający sam napisał że ma na sprzedaż fz6n które może mi dopasować. Na allegro aukcja pojawiła siue później, jak już byłem umówiony na oglądanie. W takim pisaniu jest sens.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-01-20 09:51:22 
Wesoły Grzybiarz

Dołączył(a): 2012-02-13 22:51:28
Posty: 987
Lokalizacja: WCI
Płeć: Mężczyzna
Telefon: ma ten kto powinien
Obecne moto: ZX636R 04
Z tego właśnie powodu zadałem pytanie - to co mi się wydaje może czasem znacząco odbiegać od sytuacji faktycznej - mam nadzieję że nikogo nie uraziłem.
Wyjątki potwierdzają regułę,a działania nieszablonowe przynoszą jednak efekt - jak w Twoim przypadku misiek.
Dlatego dzięki za podpowiedź dla zakręconego moda :wink:
Mam kota - ale nie na sprzedaż - bo na jego kupnie nikt nie zarobi - to nie okazja - to kasa za towar...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-01-20 12:25:17 
Legenda forum

Dołączył(a): 2010-11-08 15:23:23
Posty: 2332
Lokalizacja: Katowice
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Note 10+
Obecne moto: KTM 1290 SAS
Też uważam że coś w tym jest ;) Np. w moim przypadku tak jest, że faza nie jest wystawiona bo absolutnie nie pali mi się ze sprzedażą. Ale jeśli na forum ktoś zapyta czy nie ma do sprzedania fazy ze Śląskiego to chętnie napiszę mu PW w tej sprawie ;) a jeśli nie - to będziemy się dalej wspólnie bawić


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-01-20 12:51:36 
Niemowlak

Dołączył(a): 2013-01-16 15:38:47
Posty: 30
Lokalizacja: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Cieszę się, że mogłem pomóc ;). I w razie potrzeby i możliwości zawsze to zrobię :).

Na ludzi jestem otwarty i na krytykę patrzę obiektywnie ;). PILNIE chce kupić bo już od listopada się bujam z zamiarem kupna ;].
A tu już zaraz ciepło, koleżanki na sesje zdjęciowe czekają :P .... TO istotny MOTYW :mrgreen: sami wiecie :P kobietom się nie odmawia ;)...

Tym bardziej, że kasa leży i czeka 8)

P.S.
Dzięki misiakw :oops:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-01-20 13:58:06 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2010-09-27 10:32:49
Posty: 727
Lokalizacja: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Czarna
fred89 napisał(a):
A tu już zaraz ciepło, koleżanki na sesje zdjęciowe czekają :P .... TO istotny MOTYW :mrgreen: sami wiecie :P kobietom się nie odmawia ;)...
Tym bardziej, że kasa leży i czeka 8)

zaraz,czyli kiedy ?
pomoge Ci sprzet /fotograficzny/ nosic :)
lezy i czeka ? dokladaj do kupki !!!


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org