Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-01-22 18:15:46 
Niemowlak

Dołączył(a): 2013-07-20 10:33:40
Posty: 32
Lokalizacja: Iwkowa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Yamaha YZF 600
Witam. Zamienię moją Hondę VFR 800 z 2000 roku w czarnym malowaniu za Thundercata.
Przykładowe zdjęcie:
[ img ]

Więcej informacji na gg:9055292 lub 7tomas@wp.pl

Ja z południa Polski(Małopolska).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zamienię VFR za Kota
PostNapisane: 2014-01-22 18:15:46 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2014-01-23 13:11:18 
Moderator globalny

Dołączył(a): 2012-11-17 12:48:12
Posty: 478
Lokalizacja: Warszawa/ WZW
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 792076895
Obecne moto: Tcat
wrzuć tu więcej informacji o Swojej VFRce to więcej osób się zgłosi ;)
Jakie masz wymagania co do Kota:) ?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2014-01-23 14:37:36 
Niemowlak

Dołączył(a): 2013-07-20 10:33:40
Posty: 32
Lokalizacja: Iwkowa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Yamaha YZF 600
Zdjęcia robione w ciasnym pomieszczeniu:
http://przeklej.org/file/uayJHe/Nowy.folder.rar

Stan mogę ocenić na 7/10
Motocykl jest z 2000 roku i ma przejechane coś koło 47 tysięcy.
Kupiłem go w zeszłym sezonie i z tego co wiem, to był on kiedyś sprowadzony z Anglii, lecz np. obrotomierz jest w kilometrach na godzinę, bo ktoś zmienił. Sprawdzaliśmy go z kolegą i jest prosty. Tłumik jest oryginalny. Stan wizualny jest bardzo dobry. Nie ma jakiś widocznych zarysowań czy niedoskonałości.
Problemem może być kontrolka FI, która się czasem zapala i trzeba by było coś z nią zrobić. Tak jakby brak masy, czy zwarcie jakieś albo jakiś błąd. Zdarza się również, że ona nie świeci np. jak odkręcę prędkościomierz, co aktualnie jest zrobione. Takie coś co nachodzi na taką śrubę sześciokątną i to daje pomiar prędkości i może dam ten mechanizm daje ten błąd do kontrolki. Mimo wszystko z tym prędkościomierzem to nie ma dużego problemu. Na oponach pojeździłbym pewnie do końca sezonu.(wymarzyłem sobie mieć tylną felgę złotą i tak też ją sobie pomalowałem jak zmieniałem oponkę). Klocki też zmieniłem na jesień. Motocykl ładnie przyspiesza, moc na pewno jest.
Jest system smarowania łańcucha. Napędu nie trzeba wymieniać. Przegląd wiosenny można zrobić i posprawdzać, zmienić płyny (olej mogę dać, chyba, że kotek też będzie potrzebował zmiany).
Ciekaw jestem jak się przejadę po mrozach i go przepalę czy się będzie ta kontrolka czasem mrugała, czy może gdzieś wilgoć siedziała i po prostu przeszło. Tak to motocykl na chodzie.
O tym modelu można poczytać dużo pozytywnych opinii, silnik jest bardzo wytrzymały.
Ewentualnie mogę go również sprzedać bez zamiany. Ceny tego modelu oscylują w przedziale 7500 do 12500.
Mimo dobrego stanu wizualnego, rocznika nie mogę wyceniać go w górnych granicach, gdyż od razu powyżej napisałem, że nie jest on w stanie idealnym i może wymagać wkładu finansowego. Thundercaty oscylują w granicach 5000-9500 tysięcy. Więc myślę, że za 8 tysięcy można oczekiwać zadbanego thundercata, gdzie stan wizualny i mechaniczny nie będzie wymagał dużych korekt. Jestem otwarty na wszelkie propozycje i sugestie dotyczące zamiany i ceny.

Edycja: Zapomniałem dodać, że jeśli motocykle będą się rażąco różnić stanem, to jest możliwość dopłat z którejś strony. Np. Ty masz motocykl który nie jest wart zamiany, to pasowałoby dopłacić, i w drugą stronę, masz fajnego zadbanego thundercata, gdzie nie ma żadnych poprawek, to ja dopłacam ile trzeba.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2014-01-23 19:19:48 
Niemowlak

Dołączył(a): 2009-10-05 23:17:31
Posty: 35
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Mężczyzna
Znalazłem taki oto temat na forum VFR-a. To chyba właśnie Twojego motoru temat dotyczy. Po przeczytaniu mam mieszane uczucia...

http://www.vfr-oc.pl/forum/viewtopic.ph ... 99d%C3%B3w


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2014-01-23 20:01:53 
Niemowlak

Dołączył(a): 2013-07-20 10:33:40
Posty: 32
Lokalizacja: Iwkowa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Yamaha YZF 600
Zgadza się, szukałem rozwiązania w zeszłym roku, ale sam sobie do końca nie poradziłem i tak ja wyżej napisałem, zdjęcie czujnika prędkości mi pomagało, tam też tak tak napisałem. To jest dziwny problem i może po prostu trzeba ten czujnik naprawić, albo coś innego spiąć albo coś z ta masą zrobić, której nie mogłem zbytnio znaleźć. Dlatego oferuję tą cenę jaką oferuję, choć jeśli ta kontrolka się nie świeci motocykl świetnie jeździ. Żadnej nieprawdy powyżej nie napisałem, co można wywnioskować z tych dwóch tematów.

Edycja: Dodam, że tamten temat Was rozśmieszy do łez :D Jak to dziś czytam ! :mrgreen: :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2014-01-23 21:32:02 
Niemowlak

Dołączył(a): 2009-10-05 23:17:31
Posty: 35
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Mężczyzna
Oczywiście nie twierdzę, że coś zataiłeś bo tak nie jest. Tylko dokonując napraw mogłeś pogorszyć stan maszyny w jakim była przed naprawą, jednak po coś te wszystkie części tam włożyli :lol: To coś jak w programie usterka, coś zepsują, niby banał ale że się to na codzień nie psuje to często zagadka nie do pokonania :)
A że ubawić się można czytając tamten temat to już inna inszość :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2014-01-23 22:47:24 
Niemowlak

Dołączył(a): 2013-07-20 10:33:40
Posty: 32
Lokalizacja: Iwkowa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Yamaha YZF 600
Jak jakiś mechanik to weźmie, pewnie łatwo szybko naprawi. Mi przy tym zeszło, próbowałem sam coś zdziałać, bo w mechanice mam ... no małe umiejętności. Groźna ta kontrolka nie jest, bo teraz motocykl jeździ i jest pełna moc. Ona po prostu raz się świeci, a np. raz dojechałem do prawie zamknięcia obrotów i ku memu zdziwieniu naprawiło się. Zadowolony się cieszyłem, a potem znów się świeci. Pewnie to prosta sprawa, ale nie potrafiłem tego ogarnąć, i na forum VFR troszkę za bardzo żartowałem i źle się zachowywałem, ale to nie zmienia sprawy, że motocykl jest wart uwagi i naprawdę tanio można mieć świetny sprzęt.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2014-01-27 11:55:12 
Niemowlak

Dołączył(a): 2013-07-20 10:33:40
Posty: 32
Lokalizacja: Iwkowa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Yamaha YZF 600
Jak coś to aukcja:
http://tablica.pl/oferta/honda-vfr-800- ... 4KCvR.html
Cena do negocjacji, a przy zamianie na T-cata, do jeszcze większej negocjacji.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org