Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3359 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193 ... 224  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wypadki :(
PostNapisane: 2020-05-29 21:42:47 
Legenda forum

Dołączył(a): 2010-11-08 15:23:23
Posty: 2332
Lokalizacja: Katowice
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Note 10+
Obecne moto: KTM 1290 SAS
Jade ostatnio w korku dwupasmowa droga i szerokie pobocze za ciagla linia. Chwile wczesniej minalem goscia na svce i pykam w tym korku a teraz na mtku z tym przelotem to korki rozstepuja sie przede mna jak morze. No i pykam w tym korku tak ze 30km.h plynnie
Nagle widze tego typa na sv jak mnie mija tym poboczem dosc szybko i mysle sobie "no to ja juz wiem co bedzie przede mna". Mijaja 3 sekundy i nagle wszystkie auta z prawego pasa WSZYSTKIE ZAJECHALY MI DROGE...bo robily miejsce temu pajacowi na poboczu. Wylecialem na pobocze i za nim - dojechalismy do zwezki gdzie musial sie zatrzymac - TAAAAAAAK GOOO OPIERDOLIŁEM ze pol tego korka slyszalo jak wydzieram na niego ryja ze jezdzi sie srodkiem a nie po poboczu...
Gosc sie tak obsral ze zostal stac na poboczu a ja sie tak zagotowalem ze zawrocilem do domu...i dzien zjebany. :sniper:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Re: Wypadki :(
PostNapisane: 2020-05-29 21:42:47 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

 Tytuł: Re: Wypadki :(
PostNapisane: 2020-05-30 09:19:32 
Legenda forum

Dołączył(a): 2018-08-01 19:28:01
Posty: 2316
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: XV250 R1200GS CBF600
Myślałem że tylko ja jestem taki nerwus :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wypadki :(
PostNapisane: 2020-05-31 20:29:56 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Dołączył(a): 2019-10-01 16:23:53
Posty: 1073
Lokalizacja: Gdańsk
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: F800GS
jak znowu służbowo na Mazurach, jechałem sławetną drogą Szczytno- Olsztynek, przykro to stwierdzić ale część motocyklistów to kretyni
miałem taką sytuację
prosta, zbliżałem się do zakrętu gdzie było ograniczenie "50", przed zakrętem miałem około 140 i wyprzedzałem samochód
dwóch kretynów postanowiło jeszcze mnie wyprzedzić nie zastanawiając się nad tym czy zdążą czy się zmieścimy itp
ja ich widząc w lusterku musiałem kombinować żebyśmy wszyscy razem się zmieścili
zastanawiam się dlaczego nie ma tam policji, w ubiegłym roku jechałem tam co najmniej 5/6 razy w tym roku już dwa i nic


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wypadki :(
PostNapisane: 2020-05-31 20:50:34 
Pierwszy wydech regionu

Dołączył(a): 2012-08-05 08:39:48
Posty: 372
Lokalizacja: Kołobrzeg
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Yamaha Tracer 900 GT
Ale gdyby była Policja to Ty też byś „oberwał” za swoje 140 :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wypadki :(
PostNapisane: 2020-05-31 22:15:11 
Legenda forum

Dołączył(a): 2018-08-01 19:28:01
Posty: 2316
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: XV250 R1200GS CBF600
No dobrze, ale co by tam policja zmieniła? Jestem pewien że wszyscy trzej zostalibyście potraktowani tak samo. To czy tam można wyprzedzać to jedno, to czy oni są gamoniami pchając się na trzeciego nie wiedząc czy mogą skończyć bezpiecznie manewr to już inna bajka.

Swoją drogą, nie kojarzę żadnego miejsca w którym policja często stoi w celu poprawy bezpieczeństwa, zawsze jest to miejsce w którym najłatwiej złowić, nawet osobę która jeździ względnie spokojnie i przepisowo.

A tak z innej beczki...
Jadąc na weekend do teściowej dostałem na trasie o-pe-er od żony za zbyt szybką jazdę po ekspresówkach. Od tamtego momentu i dzisiejszy powrót spod Krakowa jechałem do obrzydzenia przepisowo, umęczyłem się strasznie! Dojeżdżanie do aut jadących wolniej na prawym kiedy na lewym jechała kolumna szybciej o 20-30kmh to męczarnia z próbą wyprzedzenia tak żeby lewemu pasowi nie zajeżdżać drogi.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wypadki :(
PostNapisane: 2020-05-31 22:23:02 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Dołączył(a): 2019-10-01 16:23:53
Posty: 1073
Lokalizacja: Gdańsk
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: F800GS
sfazowany napisał(a):
No dobrze, ale co by tam policja zmieniła?

to, że co niektórzy by się trochę opamiętali, dzisiaj "58" wyglądała momentami jak tor
zresztą nie wiem czy nie było jakiegoś wypadku bo jak przejeżdżałem przez Szczytno to na stadionie lądował śmigłowiec LPR


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wypadki :(
PostNapisane: 2020-05-31 22:33:41 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2016-09-30 10:06:24
Posty: 188
Lokalizacja: WS
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ6 Fazer
rhazz napisał(a):
Jade ostatnio w korku dwupasmowa droga i szerokie pobocze za ciagla linia. Chwile wczesniej minalem goscia na svce i pykam w tym korku a teraz na mtku z tym przelotem to korki rozstepuja sie przede mna jak morze. No i pykam w tym korku tak ze 30km.h plynnie
Nagle widze tego typa na sv jak mnie mija tym poboczem dosc szybko i mysle sobie "no to ja juz wiem co bedzie przede mna". Mijaja 3 sekundy i nagle wszystkie auta z prawego pasa WSZYSTKIE ZAJECHALY MI DROGE...bo robily miejsce temu pajacowi na poboczu.

rhazz, obsobaczyć kolegę na SV można i nawet trzeba ale wniosek taki, jak zawsze - że trzeba samemu uważać. Miałem podobną sytuację w wolno przesuwającym się korku. Gość z prawego pasa w jakimś małym dostawczaku typu kangoo postanowił za wszelką cenę wyprzedzić skuterek na prawym pasie, bo tamten zostawił sobie 10m odstępu. Mimo, że ledwo się toczyliśmy a dalej i tak był korek. A ja tego skuterka nie widziałem na prawym.
Inna akcja, zresztą w tym samymi miejscu, to metalowa rura jakieś 1.5 cala, wystająca z osobówki przez prawe tylne okno. Gość stał w korku na lewym pasie, jeden koniec rury gdzieś z przodu na dywaniku pasażera a drugi wystawał przez prawe tylne okno jak średniowieczna pika, na wysokości kasku. Oczywiście bez żadnej szmaty nawet.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wypadki :(
PostNapisane: 2020-06-01 11:21:00 
Legenda forum

Dołączył(a): 2010-11-08 15:23:23
Posty: 2332
Lokalizacja: Katowice
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Note 10+
Obecne moto: KTM 1290 SAS
Ratchet napisał(a):
rhazz, obsobaczyć kolegę na SV można i nawet trzeba ale wniosek taki, jak zawsze - że trzeba samemu uważać.

jak napisałem - od razu jak go zobaczyłem kątem oka to już wiedziałem co będzie dlatego nie zdziwiło mnie że zajechali mi drogę. Zagotowało mnie jego podejście szczególnie że jadąc przed nim to ja robiłem mu miejsce żeby mógł swobodnie za mną jechać :)
Ratchet napisał(a):
wystawał przez prawe tylne okno jak średniowieczna pika, na wysokości kasku.

Oszukać przeznaczenie widzę...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wypadki :(
PostNapisane: 2020-06-01 18:26:05 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Dołączył(a): 2019-10-01 16:23:53
Posty: 1073
Lokalizacja: Gdańsk
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: F800GS
Sezon w pełni i mnóstwo informacji o tragicznych wypadkach
https://motoryzacja.interia.pl/raporty/ ... Id,4529549

komentarzy pod tego typu informacjami nie da się czytać, zastanawiam się skąd się to bierze
nieraz czytam jakieś komentarze na np niemieckich portalach i trzeba przyznać że również jest tam sporo hejtu ale nie tyle co u nas


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wypadki :(
PostNapisane: 2020-06-01 19:04:47 
Prawie jak Mistrz Świata

Dołączył(a): 2013-11-03 13:05:03
Posty: 845
Lokalizacja: LPU
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Sprint ST 1050
marcingda napisał(a):
komentarzy pod tego typu informacjami nie da się czytać, zastanawiam się skąd się to bierze


Skąd się to bierze? Naprawdę, pomijając zwykłą ludzką zawiść, nie wiesz? Może stąd, że pewnie z 1/3 motocyklistów, to weekendowi mistrzowie prostej, robienia gnoju na mieście i generalnie ludzie, którzy wychodząc z domu podmieniają kask na mózg? Prosty przykład, zobacz sobie film rhazza o patelni chabówka i co mówi o ludziach, którzy tam przyjeżdżają. Niestety, mamy parszywą opinię, ale wielu z "motocyklistów" ciężko też na nią pracuje.
Zanegowałem, bardzo grzecznie, kiedyś film na lokalnej grupie moto, goście wrzucili nagranie, jak cisną lokalnymi drogami 200km/h+, w porywach do nawet 250-260km/h. Przykro mi się czytało komentarze bardzo ad personam o mnie, mojej rodzinie, czy żonie, której jeszcze nawet nie mam. Przecież "nikt nie kupuje sporta, żeby jeździć przepisowo lamusie", "oddaj mi frajerze to litrowe padło, to może zrobię z niego użytek, zamiast jeździć jak pizda" i tego typu teksty. Stary, pisali to dorośli, mający rodziny i dzieci, ludzie. Powiedz mi, o czym to świadczy? Dziwisz się potem, że pod wypadkami z udziałem motocyklistów wylewa się takie szambo? Bo ja jakoś nieszczególnie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wypadki :(
PostNapisane: 2020-06-01 23:00:16 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Dołączył(a): 2019-10-01 16:23:53
Posty: 1073
Lokalizacja: Gdańsk
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: F800GS
glenroy napisał(a):
Skąd się to bierze?

wszystko co piszesz to prawda
ja naprawdę mogę policzyć na palcach jednej ręki oznaki agresji kierowców w stosunku do mojej osoby, co do zasady wszyscy są pozytywnie nastawieni do motocyklistów
pewnie jest tak, że w necie ludzie są anonimowi i bezkarni ale to i tak kłóci się z tym co robią na co dzień


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wypadki :(
PostNapisane: 2020-06-02 22:51:59 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2017-04-23 19:38:57
Posty: 72
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZS 600
glenroy napisał(a):
marcingda napisał(a):
komentarzy pod tego typu informacjami nie da się czytać, zastanawiam się skąd się to bierze


Skąd się to bierze? Naprawdę, pomijając zwykłą ludzką zawiść, nie wiesz? Może stąd, że pewnie z 1/3 motocyklistów, to weekendowi mistrzowie prostej, robienia gnoju na mieście i generalnie ludzie, którzy wychodząc z domu podmieniają kask na mózg? Prosty przykład, zobacz sobie film rhazza o patelni chabówka i co mówi o ludziach, którzy tam przyjeżdżają. Niestety, mamy parszywą opinię, ale wielu z "motocyklistów" ciężko też na nią pracuje.
Zanegowałem, bardzo grzecznie, kiedyś film na lokalnej grupie moto, goście wrzucili nagranie, jak cisną lokalnymi drogami 200km/h+, w porywach do nawet 250-260km/h. Przykro mi się czytało komentarze bardzo ad personam o mnie, mojej rodzinie, czy żonie, której jeszcze nawet nie mam. Przecież "nikt nie kupuje sporta, żeby jeździć przepisowo lamusie", "oddaj mi frajerze to litrowe padło, to może zrobię z niego użytek, zamiast jeździć jak pizda" i tego typu teksty. Stary, pisali to dorośli, mający rodziny i dzieci, ludzie. Powiedz mi, o czym to świadczy? Dziwisz się potem, że pod wypadkami z udziałem motocyklistów wylewa się takie szambo? Bo ja jakoś nieszczególnie.


Ci twardziele co w necie są kozaki, to dla mnie niech masowo giną na drogach i to drastycznie, urwane kończyny, durny łeb. Niech jego durna świta kumpli zobaczy, że pizda to on jest, a nie człowiek co ma rozum i zdrowe podejście.

Swoją drogą, dobrze się ogląd rosyjskie dzwony motocyklistów debili :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wypadki :(
PostNapisane: 2020-06-07 12:38:09 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2016-04-17 17:10:51
Posty: 96
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZS 600
https://wlkp112.pl/makabryczny-wypadek-zginal-motocyklista-pasazerka-ma-urwana-noge-i-walczy-o-zycie-staranowal-ich-kierowca-toyoty-zdjecia/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wypadki :(
PostNapisane: 2020-06-07 14:47:07 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Dołączył(a): 2014-08-17 12:43:43
Posty: 1156
Lokalizacja: Przemyśl
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Tracer 900 GT 2019
Dramat :/ w zeszłym roku pod koniec sezonu też miałem taka sytuacje że samochód z przeciwnego pasa zjechał na mój i ominął go jadący przede mną samochód a ja zrobiłem unik w lewo i wyhamowalem po rozminieciu. Było bardzo blisko i tak naprawdę nie pamiętam momentu zdarzenia do chwili po tym jak się zatrzymałem. Zawróciłem i ruszyłem za tym samochodem bo myślałem że ktoś był pijany. Okazało się że to małżeństwo starsze jechało i słuchali jakichś modłów czy różańca i gość zasnął. Gdybym jechał rowerem bardziej przy poboczu albo samochodem to byłaby czołówka. Trudno powiedzieć jak zaradzić takim sytuacjom, pewnych rzeczy się po prostu nie da przewidzieć. Oby kobieta jakoś wyszła z tego.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wypadki :(
PostNapisane: 2020-06-07 15:33:05 
Legenda forum

Dołączył(a): 2018-08-01 19:28:01
Posty: 2316
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: XV250 R1200GS CBF600
Ciary mnie przeszły, jestem w wieku tego kierowcy i właśnie wróciłem z przejażdżki z żoną, pierwszej naszej wspólnej jazdy w życiu na moto. Yayks! Oby ta dziewczyna przeżyła, oby ten kierowca auta nie unikał odpowiedzialności.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3359 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193 ... 224  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org