Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-06-05 20:30:35 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2008-03-24 16:51:52
Posty: 260
Lokalizacja: ŁDZ
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... l?skad=rss


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kolejna tragedia..
PostNapisane: 2008-06-05 20:30:35 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

 Tytuł:
PostNapisane: 2008-06-05 21:16:31 
Legenda forum

Dołączył(a): 2008-04-10 22:54:31
Posty: 4037
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Czarny
Obecne moto: YZF 600R
Slyszalem, ze cos sie stalo u mnie w miescie ale nie znalem szczegolow :| Sam tamtedy czesto jezdze..... nie jest to miejsce do "zapierdalania" wiec na moje znowu nieco przesadzili z ta nadmierna predkoscia ehhh.... pieprzone katamarany i ich slepi kierowcy :/
Edit
Doczytalem na bydgoskim forum, podobno niezle zapieprzal jednak :( Wyliczyli mu ok 160 km/h i dodatkowo jechal w krotkim rekawku :roll:


Ostatnio edytowano 2008-06-05 21:27:21 przez Nemmo, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-06-05 21:25:36 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2008-01-09 20:45:35
Posty: 84
Lokalizacja: Zielona Góra
Nadmierna predkosc mniej lub bardziej ale czy to ma jakies znaczenie? Mozna sie zabic przy predkosci 60khm zaliczajac dzwona... a skoro jak pisze znany to i pewnie doswiadczony (zx10) motocyklista nie byl wstanie wyhamowac lub uniknac zderzenia to pewnie musial zapier...ac a taki zx rozpedza sie w mgnieniu oka... to jedna z tych sytuacji ktore mozemy przewidziec ale zazwyczaj jest tak ze pedzimy zyjac w danej chwili w przeswiadczeniu ze nas zobacza na czas i ze nic sie nie wydazy... on mial pecha


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-06-05 22:06:46 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2008-05-17 21:04:01
Posty: 411
Lokalizacja: Wawa
Płeć: Mężczyzna
Krill podchodzisz do tego, w ten sposób, że pewnie wg Ciebie ktoś kto przejedzie po torach samochodem bez zatrzymania i zginie w wypadku z pociągiem to też ma pecha. Tak to się kończy jak sie szarżuje i nie ma tu pech nic do rzeczy, to nie on miał pecha, tylko ty masz szczęście, że jeszcze się nie zabiłeś przekraczając prędkość. Od razu mówie, że nie chce Cie w ten sposób atakować, ale pisząc takie rzeczy miej świadomość, że przeczyta to mnóstwo nastolatków i mogą uwierzyć w twoje słowa, a po cholere mam jechac 60km/h skoro i tak zginę w dzwonie?? Znam ludzi, którzy przy 50 km/h mięli wypadki na moto- typowe dzwony i żaden z nich nie zginął, jeden miał jedynie dłuższą rehabilitację, bo głową w słup centralnie przywalił, ale żyje, chodzi i nie widać po nim tego, co przeszedł.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-06-05 23:04:31 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Dołączył(a): 2007-09-22 20:05:58
Posty: 1077
Lokalizacja: Ełk
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Suzuki SV1000S
Szkoda człowieka ale ajgorzej zawsze cierpi rodzina. Im teraz najbardziej współczuję bo koledze już wszystko jedno na tamtym świecie.
Więc zapi.edalając pomyślmy czasem nie tylko o sobie.

Reportaż jak zwykle przedstawiony w taki sposób ,żeby wywołać sensację. Filmik o motocyklu ,który jedzie 300k/h został zrobiony w Niemczech ,więc
reporter nie zachował się fair w stosunku do polskich motocyklistów. Ale już tak u nas jest ,że media w pogoni za tanią sensacją zrobią wszystko.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-06-06 07:56:43 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2008-01-09 20:45:35
Posty: 84
Lokalizacja: Zielona Góra
Adas zejdz na ziemie... Taka jest wlasnie prawda...
Nie znam motocyklisty ktory by non toper jezdzil przepisowo a zwlaszcza z przepisowa predkoscia...
Jakis czas temu mieszkalem w Wawie i dobrze wiem jakich kierowcow ma twoje miasto... tam jak sie nie wpier... lisz nie zajedziesz lub nie wymusisz to nigdy nie dojedziesz do celu w godzinach szczytu...
Co do dzwona przy 60kmh to nie trudno skrecic kark... kwestia pecha lub jak piszesz braku szczescia...

Kazdy kto to przeczyta ma swoj wlasny rozum i wlasne poglady a ja nie jestem autorytetem zeby mnie sluchac i popierac:)

Zientarski tez propagowal bezpieczna jazde a nawet bral udzial w spocie reklamowym pewnej ubezpieczalni...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org