Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-04-29 22:04:57 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2014-12-18 00:23:12
Posty: 3
Lokalizacja: 100lica
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: fz6 n
Czy któryś z forumowiczów był na takim szkoleniu- http://www.linia.waw.pl/index.php?optio ... Itemid=167
Jest to mój pierwszy sezon na moto więc jakiekolwiek doszkolenie techniki jazdy mi się przyda. Cena wydaje się być atrakcyjna ( za 1 i 2 drugi etap 350 zł.) i sam dojazd na tor to już dla mnie fajna wyprawa. Na rezie czekam na info w jakim terminie. Jak ktoś był to niech coś skrobnie w temacie, jak nie to ja napiszę jakie będą moje odczucia po szkoleniu.

Zmienili cenę na 250 zł. no i czas trwania kursu też. Zapisałem się na 7 czerwca , zobaczymy co to jest warte.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2015-04-29 22:04:57 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2015-05-28 16:55:06 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2012-08-01 19:06:38
Posty: 56
Lokalizacja: Halinów
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: fzs 1000
Ja byłem jakoś pod koniec kwietnia z Kulikowiskiem . Tam koszt 300 ale szkolenie od 10 do 18. Myślę, że warto. Im bardziej początkującym się jest tym więcej dają takie szkolenia. Był tam również motocyklista ze stażem 20 lat w siodle i stwierdził, że czuje siętak jakby przez 20 lat chodził do pierwszej klasy podstawówki :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2015-06-08 13:07:04 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2014-12-18 00:23:12
Posty: 3
Lokalizacja: 100lica
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: fz6 n
Szkolenie zaliczone.

Polecam początkującym, a także tym co latają 2, 3 sezony i myślą że już wszystko umieją. Mi osobiście dużo dało te szkolenie, począwszy od pozycji na moto którą oczywiście miałem złą i nie czułem motocykla tak jak teraz.
Szkolenie trwało 5 godzin, jak dla mnie z dojazdem i powrotem 8 godzin na moto to troszkę za dużo. Ledwo dziś z wyrka zlazłem, cały obolały. Powód prosty zła pozycja i większość ćwiczeń robionych siłowo. Każde ćwiczenie było omawiane przed i korygowane na bieżąco. Motocykl teraz mi jakoś łatwiej skręca i jedzie w zakręcie tam gdzie ja chcę.


Teraz tylko latać, ćwiczyć i próbować wykorzystać wiedzę z kursu.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2015-06-14 22:22:22 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2009-04-17 10:16:00
Posty: 182
Lokalizacja: wrocław
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Gsx-r k8
Najlepszą szkoleniem jest jazda na tor. Kisielin jest techniczny Poznań już wymaga ale tam odkrywa się max motocykla i swoich umiejętności, nie twierdzę że instruktor nie podpowiedzi co jest nie tak ,sam na początku jezdzilem po placach trenowałem slalom start stóp i inne ale to było nic w porównaniu z tym co wyniosłej z poznania


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org