Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-10-20 22:44:15 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2009-03-31 09:08:45
Posty: 97
Lokalizacja: kob/krk
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: fzs600 game over
mi tez się to zdarzyło na mokrym asfalcie przy lekkim łuku i odkręceniu manetki tył szedł bokiem-ale niestety było to zjawisko samoistne a nie kontrolowane :) na szczęście bez gleby


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 2009-10-20 22:44:15 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2009-10-21 08:47:22 
Niemowlak

Dołączył(a): 2009-09-13 10:44:48
Posty: 49
Lokalizacja: Tychy
leśmianin napisał(a):
Gumis napisał(a):
Witam ponownie...mam pytanie jak wykonac power slida ? czy jak to sie tam nazywa...




Scarface spoko loko luz i spontan Gumiśspytał najsampierw o powerslide - to odpisałem to co wiedziałem - nikt nie musi się z tym zgadzać etc. 8)



A, że tuż potem sprecyzował, że nie chodiz mu w sumie o powerslide tylko jak wejść w winkiel na tylnym heblu to już inna sprawa... 8)

Nie chodzi mi o wchodzenie w zakret na zacisnietym tylnym heblu...tu akurat za duzo nie trzeba tlumaczyc :) ogladalem jakis filmik z super moto i oni tam pieknie zamiatali tylem-i to napewno nie bylo na heblu- dlatego mi sie nasunelo to pytanie



Tak czy siak - wg mnie doś trunda operacja wymagająca wyczucia moto, no i akcpetacji ryzyka gleby ;) 8)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2009-10-21 09:19:18 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2008-10-07 22:13:40
Posty: 184
Lokalizacja: Łódź
Płeć: Mężczyzna
leśmianin napisał(a):
Gumis napisał(a):
Witam ponownie...mam pytanie jak wykonac power slida ? czy jak to sie tam nazywa...




Scarface spoko loko luz i spontan Gumiśspytał najsampierw o powerslide - to odpisałem to co wiedziałem - nikt nie musi się z tym zgadzać etc. 8)



A, że tuż potem sprecyzował, że nie chodiz mu w sumie o powerslide tylko jak wejść w winkiel na tylnym heblu to już inna sprawa... 8)



spoko tylko nie lubię jak ktoś nie czyta całych postów i się wypowiada bo w sumie temat poszedł w stronę powerslide co ma niewiele wspólnego z wchodzeniem w zakręt uślizgiem,
Gumis nie dodawał nic później ani nie edytował a posta zawarł w jednym zdaniu, a ja też nie napisałem nic o power slide po czym twój komentarz pod moim postem:

Hehe nie da sie zrobić POWER slide'a tylnym hamulcem Razz Wyraźne nazwa wskazuje na uślizg koła spowodowany MOCĄ Razz Czyli umiejętnym odkręceniem manety ;]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2009-12-05 16:09:29 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2008-10-25 04:46:05
Posty: 70
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Kot i pies
Co do powerslide to w miare łatwo spowodaowac uślizg koła, trudniej to opanowac. Aby wprowadzic koło w uślizg wystarczy pochylic się w zakręt, lekko strzelic ze sprzęgła a potem maneta spód :evil:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org