Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-05-29 11:21:04 
Pierwszy wydech regionu

Dołączył(a): 2009-08-01 11:12:24
Posty: 321
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: S1000XR
V-rod to akurat najmniej "harlejowy" z Harley'ów :) Silnik projektowany przez Porsche.
Ultrasi i wielbiciele marki twierdzą nawet, że to w ogóle nie jest HD w związku z tym :)
Jeździłem. Mimo, że do najmniejszych nie należę to pozycja a'la "napięty łuk" jaką przybiera się za sterami tego motocykla na dłuższą metę jest męcząca.
Jeździ to fajnie, nawet nieźle hamuje, ale jakbym miał wybrać sobie muscle bike'a to pewnie wziąłbym Diavela albo Vmaksa :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-05-29 11:21:04 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2012-05-29 11:29:44 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2011-09-19 07:57:16
Posty: 146
Lokalizacja: Starogard Gd.
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Kilofazer
Zdania są podzielone. Jedna część uważa że to nie jest Harley, a druga część uważa że to jednyny Harley. Moj tata innego nie chciał. Każdy ma swój gust, a ja szanuję każdego motocyklistę, nie ważne czym jeździ. Czy WSK, MZ, czy najnowszą Electrą.. oczywiście dopóki nie robi tego na pokaz. Bo takich też znam.. biznesmany co mają po 2 HD w garażu i z pasją motocyklową nie mają nic wspólnego.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-05-29 12:20:02 
Pierwszy wydech regionu

Dołączył(a): 2009-08-01 11:12:24
Posty: 321
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: S1000XR
specjal napisał(a):
Zdania są podzielone.

Ja zupełnie nie o tym. To po prostu najmniej kojarzony z marką reprezentant rodziny. Co nie musi być postrzegane jako wada. Ba! To może i zaleta :)

Częściowo zaprojektowany poza macierzystą fabryką. Serce jakby niemieckie :) I do tego tylko się odnosiłem. To są fakty.
O gustach nie dyskutuję z zasady ... :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-05-29 12:40:46 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2012-05-03 10:53:54
Posty: 6
Lokalizacja: Poznań/Galiszewo
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Suzuki GSX-R 600 K6
Jeździłem 9 modelami Harleaya i Virago.
Odnośnie H-D to mega maszynki, mają swój urok, najbardziej mi przypadły do gustu właśnie V-Rod Muscle, zwykły V-Rod i Rocker C, te sprzęt bardziej należą do grupy cofferacerów, gdzie nie nadają się do połykania dużych ilości kilometrów, wiadomo, dla chcącego nic trudnego, ja sportem też turystycznie jeździłem.
Fajna jest też Dyna Wide Glide, taka do wszystkiego.
Także radzę Ci wypożyczyć sprzęt tego typu, czasami fajnie sobie pokruzować.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-05-29 14:59:13 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2011-09-19 07:57:16
Posty: 146
Lokalizacja: Starogard Gd.
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Kilofazer
duddits jo. Zgadza sie. Ja tam bym smiało pożyczał Harego, polatac troche czymś innym fajna sprawa. Zawsze to jakies nowe doświadczenie.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org