Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-07-24 21:22:30 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2008-05-17 21:04:01
Posty: 411
Lokalizacja: Wawa
Płeć: Mężczyzna
Wiadomo, że w zakrętach nie wykorzystuje możliwości kota, ale na prostych zaczynam się nudzić ;) Tak! Jestem mistrzem prostej. Chociaż podejrzewam, że w zakrętach też pare osób był objechał.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 2008-07-24 21:22:30 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

 Tytuł:
PostNapisane: 2008-07-25 10:38:35 
Pierwszy wydech regionu

Dołączył(a): 2006-08-15 15:57:13
Posty: 358
Lokalizacja: POZNAN
Adas6 hehe dobre, dobre.
Na prostej wszystko zalezy od sprzeta, natomiast na winklach dobiero sie okazuje czy ktos potrafi naprawde jezdzic. Jak widze typow co na prostej daja pelna moc a gdy przychodzi zakret to zwalniaja do 60 to smiac mi sie chce.

Rok czasu masz do czynienia z moto, nie bardzo ogarniasz tematy typu "wlacznik PASS" lub "wylaczanie zaplonu" (a w moim temacie o sprzedazy kota wypowiadales sie jako ekspert w tej dziedzinie) a chcesz litra w V ???!!!
Powodzenia


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-07-25 13:15:21 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2008-05-17 21:04:01
Posty: 411
Lokalizacja: Wawa
Płeć: Mężczyzna
Pogodziłem się z tym, że nigdy nie wykorzystam 100% możliwości moto na winklach, ale to robią tylko zawodowcy (tez nie wszyscy) - im dłużej ciskam na moto tym bardziej wiem, że jestem kiepski, ale jak ktoś uważa się za eksperta na winklach to powinien startować w zawodach. Doświadczenie nie zależy od czasu posiadania motocykla, ale od ilości km przejechanych w cieżkich warunkach. Na prostych można jeździć całe życie i nic się nie nauczyć.
Neh, życzę Ci powodzenia w sprzedaży moto- rynek zweryfikuje czy dobrze wyceniasz swój motocykl. Ja sprzedałem swój w ciągu 2 tygodni.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-07-25 13:57:48 
Legenda forum

Dołączył(a): 2008-04-10 22:54:31
Posty: 4037
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Czarny
Obecne moto: YZF 600R
Adas6 Twoje wypowiedzi same siebie wykluczaja, najpierw piszesz, ze jestes mistrzem prostej a potem, ze taka jazda nizego nie nauczy :roll:
Sam stwierdzasz, ze jestes kiepski a myslisz o litrowej V-ce lub o zgrozo o litrowym gixerze, ktory nie owijajac w bawelne upier&^%$ Ci glowe przy pierwszym wyjsciu z zakretu :roll:
Mowisz o doswiadczeniu i przejechanych kilometrach a kota masz od miesiaca. A wczesniej jezdziles na 50-ce jak dobrze pamietam, ktora prowadzi sie jak rower w porownaniu do ciezszych sprzetow.

Z takim podejsciem to Twoja przyszlosc i zdrowie kiepsciucho wyglada.

PS Jak sie bujasz na prostej to czasem to moto trzeba jeszcze sprawnie zatrzymac :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google Adsense [Bot]


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org