Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-04-09 17:45:54 
Pierwszy wydech regionu

Dołączył(a): 2012-10-23 23:11:58
Posty: 303
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: fzs600
bierny napisał(a):
"motorcycle racing stretch"

Podrzuć :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-04-09 17:45:54 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2013-04-09 18:42:16 
Pierwszy wydech regionu

Dołączył(a): 2009-05-03 09:07:46
Posty: 341
Lokalizacja: dolnośląskie, Przyłęk
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: fzs 600
Jerry polecam: http://bieganie.pl/index.php?show=1&cat=13&id=256


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-04-09 19:37:58 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2012-08-26 15:31:33
Posty: 416
Lokalizacja: Firlej/Newport
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 726578606
Obecne moto: fzs 600 99r.
kazdy tu mowi tylko o zrzuceniu kilogramow... a ja mam wrecz odwrotny problem. mial ktos z was problem z zbyt mała waga?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-04-09 20:00:07 
Pierwszy wydech regionu

Dołączył(a): 2012-10-23 23:11:58
Posty: 303
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: fzs600
kris 1990 napisał(a):
kazdy tu mowi tylko o zrzuceniu kilogramow... a ja mam wrecz odwrotny problem. mial ktos z was problem z zbyt mała waga?

Kumpel, typowy chudziak, zaczął wpier... bo to więcej niż tylko "dużo jeść" i oprócz brzucha nic mu nie przybyło ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-04-09 20:01:56 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2012-03-27 16:21:49
Posty: 161
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZS 600 2002r.
kris 1990 napisał(a):
kazdy tu mowi tylko o zrzuceniu kilogramow... a ja mam wrecz odwrotny problem. mial ktos z was problem z zbyt mała waga?


Ja miałem będąc dzieckiem i niesamowicie tęsknie za tym czasem. :roll:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-04-09 20:21:59 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2012-08-26 15:31:33
Posty: 416
Lokalizacja: Firlej/Newport
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 726578606
Obecne moto: fzs 600 99r.
z tym ze ja nie jestem juz dzieckiem. 23 lata to juz nie dziecko no nie? spozywanie duzych ilosci kalorycznego nic nie daje u mnie:) nawet brzucha nie mam. nie liczac miniatury karolyfera hehe:)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-04-09 20:33:25 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2011-11-03 14:41:16
Posty: 261
Lokalizacja: Poznań
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Yamaha MT 09
Posłuchaj rady doświadczonego starszego kolegi (39 latek)
-połóż się, wyluzuj ...wpier...j snikersy, zapijaj browarem. Potem wstań idź do kompa, otwórz browara, otwórz zgrzewkę horalków z selgrosa i puść sobie jakieś wyścigi np. z wyspy MAN
Potem zamów pizze, zapij browarem ...połóż się odpocznij -tempo wyścigu jest zajeb...te.
Po pizzy odpocznij, zjedz deser np. lody milka ...popij zimnym browarem żeby nie było konfliktu w żołądku.
Jak odpoczniesz połóż się, otwórz browara załóż słuchawki i posłuchaj ulubionej muzy, przemyśl ile browarów i snikersów wziąć na zlot (pomyśl o ziomalach czy przypadkiem nie będą chcieli ci zaj..ć snikersy i browary (weź na zapas ;-))
Następnie zjedz kolację, odpocznij i połóż się spać :-)
Powtórz całą operację przez miesiąc ...gwarantuję sukces :-)

jak nie pomoże zmień snikersa na marsa ;-)
ps. a tak na poważnie...
Stary, jak ja ci zazdroszczę :-)

kris 1990 napisał(a):
z tym ze ja nie jestem juz dzieckiem. 23 lata to juz nie dziecko no nie? spozywanie duzych ilosci kalorycznego nic nie daje u mnie:) nawet brzucha nie mam. nie liczac miniatury karolyfera hehe:)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-04-09 20:51:27 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2012-09-08 01:26:57
Posty: 287
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 608588454
Obecne moto: VFR V-tec
tomk napisał(a):
I tak za późno, można sobie pogadać co najwyżej, trzeba było już w styczniu zaczynać, a tak to może na nowy rok będzie coś widać.

Nie jest kwestia najwazniejsza widac - tak naprawde to zaczalem jak to dobre ujales po swietach wiec efekty juz widze ;)
tomk napisał(a):
Normalnie pić, nie żadne 5 litrów wody, bo sobie organizm zepsujesz.

Tu stwierdzic musze - pic tak jak Ci sie chce pic 5 l to przegiecie, ale woda jest potrzebna i najlepiej w formie woda nie "zdrowe soki", jakies tam inne glupoty. Ewentualnie herbata.
tomk napisał(a):
Nie ma co udziwniać, jeść tony białka, czy na poranny start garściami prochy.

Nie mowie nawet o bialku serwatkowym w proszku choc polecam zdecydowanie. Co do prochow to sie zgadzam najlepiej naturalnie - nawet nie kwestia zdrowia ale skutecznosci i dlugotrwalosci efektow. Za to niektore "prochy sa przydatne" - przy intensywnym wysilku witaminy i z czasem przy duzym wysilku cos zeby stawy dawaly rade...
jerry01 napisał(a):
Ogolnie ide teraz ubogoenergetyczna (na mnie dziala najlepij) polaczona z bogatobialkowa...

tomk napisał(a):
To idziesz złą drogą. Zanim zaczniecie pisać sobie samemu diety

Tu trafiles jak kula w plot - rozpisana na moja prosbe dieta przez pania dietetyk, ktora jak uslyszala o Dukanie to malo mnie nie zdzielila czym co miala pod reka. Chude serki, beztluszczowe kefiry, losos, itd w diecie robia bardzo dobrze organizmowi tyle ze nie same.
tomk napisał(a):
książkę o odżywianiu sportowców,

Nie wiem jaka masz wiedze i skad, ale ja walcze z waga od lat, z sukcesami i porazkami na rozne sposoby jedno co moge Ci powiedziec. Dieta sportowca taka codzienna to jedno natomiast w kwestii diety odchudzajacej jest bardzo prosta. Dobre kataboliki ;) U piesciarzy, zapasnikow itd w trakcie redukcji winstrol i tego typu specyfiki sa standartem Ogolnie nie oszukujmy sie jesli ktos uwaza ze w zawodowym sporcie da sie cos osiagnac bez dopalaczy to ma psychike dziecka.
tomk napisał(a):
zasięgnąć rady specjalisty i to jakiegoś ogarniętego.

To akurat bardzo dobra porada.

Co do kwestii osobistej - temat dotyczy rowniez mnie a i owszem, ale nie mial powstac w formie miliona porad dla mnie - z ktorych czesc jest oczywista, czesc przydatna, czesc glupia. Bardziej jako platforma do wymiany doswiadczen zwiazanych z naszymi doswiadczeniami w tym zakresie. Wiec nie musicie kierowac swoich porad konkretnie w moim kierunku. ;) Ale chetnie posledze Wasze sukcesy i opisze swoje. pzdr


marcys998 napisał(a):

Niestety bieganie dla biegania jest sportem ktorego nigdy nie lubilem, nie rozumialem i nigdy do mnie nie przemiawial. Akceptuje ze ktos joginguje, czy biega maratony, ale do mnie to nei przemawia. Ogolnie tenis, squash, sporty walki, rower, wszystko co z woda zwiazane - TAK, ale nie bieganie ;)


Ostatnio edytowano 2013-04-09 22:05:16 przez jerry01, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-04-09 20:52:09 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2011-09-07 17:54:43
Posty: 697
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Street Triple 675
tomk napisał(a):
bierny napisał(a):
"motorcycle racing stretch"

Podrzuć :)


ooo na YT też jest :)
http://www.youtube.com/watch?v=rlqGNB-o-BQ


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-04-09 21:14:13 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2012-08-26 15:31:33
Posty: 416
Lokalizacja: Firlej/Newport
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 726578606
Obecne moto: fzs 600 99r.
PINIU niezły przepis masz:D ale za szybko mi cukier skacze wiec batoniki odpadaja:/ . a co do tego zazdroszczenia... ja wam zazdroszcze "odpowiedniej masy". ale coz chudziutki moze i jestem ale nie slaby:P


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-04-09 21:51:37 
Pierwszy wydech regionu

Dołączył(a): 2012-10-23 23:11:58
Posty: 303
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: fzs600
kris 1990 napisał(a):
z tym ze ja nie jestem juz dzieckiem. 23 lata to juz nie dziecko no nie? spozywanie duzych ilosci kalorycznego nic nie daje u mnie:) nawet brzucha nie mam. nie liczac miniatury karolyfera hehe:)

Głodówka + 1-2 razy dziennie duża porcja żarcia, najlepiej na noc. Nie ma szans nie przytyć, ale jak pisałem- pójdzie w brzuch.
jerry01 napisał(a):
Tu stwierdzic musze - pic tak jak Ci sie chce pic 5 l to przegiecie, ale woda jest potrzebna i najlepiej w formie woda nie "zdrowe soki", jakies tam inne glupoty. Ewentualnie herbata.

Ja to uwielbiam takie te syropy do rozwadniania. Chłodna (nie zimna) niegazowana woda i wchodzi niesamowicie, ogólnie jakoś po tym czuję się nieźle nawodniony. A pić się powinno nie więcej niż 2 litry chyba, kiedyś rozmawiałem w czasie upałów z lekarką i mówiła, żeby nie przesadzać. Fajnie mieć paru znajomych lekarzy :)
jerry01 napisał(a):
Nie mowie nawet o bialku serwatkowym w proszku choc polecam zdecydowanie. Co do prochow to sie zgadzam najlepiej naturalnie - nawet nie kwestia zdrowia ale skutecznosci i dlugotrwalosci efektow. Za to niektore "prochy sa przydatne" - przy intensywnym wysilku witaminy i z czasem przy duzym wysilku cos zeby stawy dawaly rade...

Chodzi głównie o kwestie zdrowia, bo te tabsy są akurat w miarę skuteczne, tylko co z tego, jak wątrobę rozwali? A białko w proszku (nie serwatka!) jest spoko jako potreningówka, ale smak za to jest niesamowicie okropny.
jerry01 napisał(a):
Tu trafiles jak kula w plot - rozpisana na moja prosbe dieta przez pania dietetyk, ktora jak uslyszala o Dukanie to malo mnie nie zdzielila czym co miala pod reka. Chude serki, beztluszczowe kefiry, losos, itd w diecie robia bardzo dobrze organizmowi tyle ze nie same.

No wiadomo, musi być zachowana równowaga kwasowo-zasadowa, o czym wielu domorosłych kulturystów nie wie.
jerry01 napisał(a):
Nie wiem jaka masz wiedze i skad, ale ja walcze z waga od lat, z sukcesami i porazkami na rozne sposoby jedno co moge Ci powiedziec. Dieta sportowca taka codzienna to jedno natomiast w kwestii diety odchudzajacej jest bardzo prosta. Dobre kataboliki ;) U piesciarzy, zapasnikow itd w trakcie redukcji winstrol i tego typu specyfiki sa standartem Ogolnie nei oszukujmy sie jesli ktos uwaza ze w zawodowym sporcie da sie cos osiagnac bez dopalaczy to ma psychike dziecka.

Ale pewne zasady są uniwersalne.
jerry01 napisał(a):
To akurat bardzo dobra porada.

Tylko z naciskiem na ogarniętego, są tacy co od studiów książki żadnej nie mieli, a są tacy, co stale się kształcą i mają już na swoim koncie parę publikacji i są naprawdę ogarnięci w temacie.
jerry01 napisał(a):
Niestety bieganie dla biegania jest sportem ktorego nigdy nie lubilem, nie rozumialem i nigdy do mnie nei przemiawial.

Bo jest nudne jak skurw... ;) Biegniesz prawie stojąc, tło powoli się porusza i nic się nie dzieje. Nie pogadasz, bo za chwilę dostaniesz mega zadyszki, a nie przyśpieszysz, bo padniesz. Dlatego rower jest dużo lepszy :)
kris 1990 napisał(a):
ja wam zazdroszcze "odpowiedniej masy". ale coz chudziutki moze i jestem ale nie slaby:P

Fajnie jak masa idzie szybko, niefajnie jak wszystko jest pod tłuszczem. Aktualnie wolałbym być chudy i robić powoli masę, niż zrzucać tłuszcz.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-04-09 23:30:25 
Niemowlak

Dołączył(a): 2012-01-14 19:13:48
Posty: 47
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 123456
Obecne moto: Yamaha YZF 600R
Kris w twoim wieku mialem to samo nie moglem przejsc wagi 70 kg stala jak w morde strzelil ale potem zaczal sie leniwy tryb zycia jazda wszendzie samochodem żarcie w fast foodach mc drive itd oraz rzuciłem palenie samo przyszlo i to w szybkim tempie :) teraz waze 82 kg i nie narzekam choc poszlo tez znacząco w brzuch ale jak nie przeszkadza to mojej partnerce to nie przeszkadza i mnie :D Tak jak Piniu pisal (usmialem sie po same pachy:) ) jedz duzo i odpoczywaj masz cos zrobic to zjedz przed tym i zrob to pozniej :P no i browar tez nie zaszkodzi choc ja tylko wpieprzam i zapijam to PEPSI :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-04-10 08:09:26 
Pierwszy wydech regionu

Dołączył(a): 2009-02-12 15:01:04
Posty: 391
Lokalizacja: Piaseczno / Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Telefon: DEFI
Obecne moto: FZ6S2
Robert_312 napisał(a):
Prosta sprawa, mało zbędnych węglowodanów. jedz regularnie co 3 godziny i nie do pełna, pij dużo wody, jak chcesz. Możesz jeść serki wiejskie itd. wszystko co ma niski indeks glikemiczny jest pełno stron z indeksami glikemicznymi np. http://zdrowezywienie.w.interia.pl/glikemiczny.htm


Jeszcze nie sprawdzałem spodni motocyklowych ale od świąt wziąłem się za siebie. Podesłali mi właśnie ta metodę. co 2,5 lub 3 godziny i 5 posiłków dziennie. Ważne że regularnie i rozsądnie. Jem posiłki na budzik z telefonu, nawet wstaje wcześniej w sobotę by chociaż jogurt wypić na budzik. Idzie 2 tydzień diety i jest 3 kg mniej, jeszcze tylko 14 i fajrant.

Kiedyś zajadałem się warzywami (mrożonki były proste w przygotowaniu) ale nie regularnie i też był 1 kg tygodniowo w dół ale obecna metoda jest lepsza.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-04-10 10:41:35 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2012-08-26 15:31:33
Posty: 416
Lokalizacja: Firlej/Newport
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 726578606
Obecne moto: fzs 600 99r.
dzieki za pomoc. ale obawiam sie ze takich rzeczy juz probowalem:) coz przeciez nie bede wiecznie taki jaki jestem... ciesz sie tym co masz no nie?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-04-11 16:05:26 
Prawie jak Mistrz Świata

Dołączył(a): 2011-09-05 16:57:28
Posty: 908
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ6 S2 GT 2008
Jak czytam to każdy pisze to ... ehh każdy ma inne zdanie jak widzę, no ale cóż. Ja jestem za jedzeniem regularnym co 3godziny, mało pustych węglowodanów i zbilansowana dieta.

dzień nisko-węglowodanowy około 220 gram białka, 140 gram węglowodanów, oraz 50 gram tłuszczy. W dni wysoko- węglowodanowe 170 białek, 290-300 gram węglowodanów, oraz 50 gramów tłuszczy. dni uzależnione od treningów.

Ps. oczywiście wszystko zależy od masy, a te wszsytkie gramy nie muszą być co do jednego przestrzegane. to moje zdanie :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org