Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-04-10 21:08:56 
Pierwszy wydech regionu

Dołączył(a): 2012-10-23 23:11:58
Posty: 303
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: fzs600
Właśnie przeglądałem ynternet i zastanawiam się nad zmianą telefonu na coś większego, przypadł mi do gustu najbardziej lg swift l7, toteż myślałem nad jakimś htc albo huawei g300, co myślicie o nich? Najbardziej interesuje mnie ten l7. Szukam czegoś w cenie jakiś 5 stówek z ekranem 4 cale i więcej. Dlaczego tyle? Bo wygodnie się internet przegląda ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-04-10 21:08:56 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2013-04-10 22:41:00 
Legenda forum

Dołączył(a): 2010-11-08 15:23:23
Posty: 2338
Lokalizacja: Katowice
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Note 10+
Obecne moto: KTM 1290 SAS
L7 bardzo polecam ;) Kumpel korzysta regularnie i bardzo chwali. Bardzo szybki, przejrzysty, chociaż ta kwadratowa budowa trochę przeszkadza w dłoni


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-04-10 22:50:16 
Niemowlak

Dołączył(a): 2012-01-14 19:13:48
Posty: 47
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 123456
Obecne moto: Yamaha YZF 600R
Dołóż trochę więcej i weź iphona 4 albo 4s :) polecam :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-04-10 23:04:31 
Pierwszy wydech regionu

Dołączył(a): 2012-10-23 23:11:58
Posty: 303
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: fzs600
Spawn napisał(a):
Dołóż trochę więcej i weź iphona 4 albo 4s :) polecam :)


Jakbym brał abonament to spoko, ale nie jestem dzieckiem lansu, żeby tyle wydawać za głupi telefon :)
rhazz napisał(a):
L7 bardzo polecam ;) Kumpel korzysta regularnie i bardzo chwali. Bardzo szybki, przejrzysty, chociaż ta kwadratowa budowa trochę przeszkadza w dłoni

No właśnie też się zajarałem, ale podobno procek wolny i odbija się na przeglądaniu www, na czym mi najbardziej zależy. W sumie w tej kwocie co mam to najrozsądniejszy chyba. 4,3 cala mnie kręci, w końcu coś większego ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-04-11 08:05:30 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2012-09-08 01:26:57
Posty: 287
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 608588454
Obecne moto: VFR V-tec
l7 bardzo rozsadny wybor - moja dziewczyna go ma troche sie nim bawilem i jest spoko. Strony otwieraja sie ok.
Co do HTC to wszystko zalezy o ktorym modelu myslisz ;)
Jesli chodzi o ajfona to powodzenia jak Ci sie po pol roku "zawilgoci" (tak koledze napisali) albo spsuje sie bateryjka (niewymienna :lol: ) i 2,5 Kafla pojdzie w kosz to bedziesz mial swojego ajfona...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-04-11 08:29:18 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2011-10-07 22:52:01
Posty: 205
Lokalizacja: Żywiec/Kraków
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 694 667 723
Obecne moto: YZF600R
HTC Desire (normalny, wersja kodowa bodajże G7)

zacny, telefon. Mam na nim wgrane MIUI i działa bardzo dobrze (poza paroma błędami samego systemu), można go bez problemu odblokować zarówno zrootować jak i usunąć simlocka. Aparat pomimo, że ma 5Mpx nie zachwyca. Możliwe, że jest to spowodowane moim softem. Telefon trwały, w dobrej zwartej obudowie, łatwy dostęp do baterii, karty sim i TF. Jedyna wada poważniejszą, nie wiem czy we wszystkich modelach czy tylko w moim, jest gniazdo słuchawek, które bardzo kiepsko łączy przez co co chwile przestaje wykrywać słuchawki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-04-11 13:14:53 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2012-03-27 16:21:49
Posty: 161
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZS 600 2002r.
jerry01 napisał(a):
Jesli chodzi o ajfona to powodzenia jak Ci sie po pol roku "zawilgoci" (tak koledze napisali) albo spsuje sie bateryjka (niewymienna :lol: ) i 2,5 Kafla pojdzie w kosz to bedziesz mial swojego ajfona...


Wszystko spoko, tylko bateria jest wymienna. :) Dawałem iPhonea 4 na serwis, za chyba 2 dni dostałem nówkę sztukę, więc serwis raczej zajebisty, nie kijowy. Oddawałem też Samsunga Wavea na serwis - i ten już był "zalany". :) No i 2,5 kafla? Za tyle spokojnie można dostać 5tkę. Cena na początku wysoka, ale telefon mało traci na wartości. Inne traciły mi 60% w ciągu 12 miesięcy. To dopiero kasa w pi*** wyrzucona. :roll:

Ale wracając do tematu - też jestem na etapie wymiany telefonu (z iPhonea notabene ;)) i dopiero co przechodziłem przez dobór wielkości ekranu. Sytuacja jest taka - wygodna obsługa jedną ręką to ekran 4". 4,3" wiele ludzi obsługuje jedna ręką, ale dla mnie nie jest to wygodne. Dla mnie 4" to ideał i takiego tel szukam. A czemu o tym pisze - L7 to kolos z 4,7". Kupiłem kiedyś LG P920 z 4,3" ekranem i sprzedałem po pół roku - przy obsłudze automatycznie używałem dwóch rąk, co jest zwyczajnie parszywie niewygodne na co dzień. Najpierw idź gdzies do sklepu, albo pomęcz znajomych i pomacaj co jest dla Ciebie wygodne.

A LG Swift L7 zbiera pozytywne opinie użytkowników - to troche budżetówka z dużym ekranem, ale sporo ludzi właśnie tego szuka.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-04-11 13:31:05 
Pierwszy wydech regionu

Dołączył(a): 2012-10-23 23:11:58
Posty: 303
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: fzs600
Kazik napisał(a):
A czemu o tym pisze - L7 to kolos z 4,7"

l9 ma tyle, l7 4,3 cala. Dla mnie im większy tym lepszy, a l9 mierzyłem do kieszeni i o dziwo spokojnie się mieści, aż sam byłem w szoku ;)
Kazik napisał(a):
to troche budżetówka z dużym ekranem, ale sporo ludzi właśnie tego szuka.

No i ja też, ale czy budżetówka? Nie przesadzajmy. Dla mnie telefon to dzwonienie, smsy, muzyka i internet, więc spoko starczy mi 1 rdzeń. Ważne, aby ekran był duży, aktualnie mam nieco ponad 3 cale i to za mało niestety.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-04-11 13:34:10 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2012-09-08 01:26:57
Posty: 287
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 608588454
Obecne moto: VFR V-tec
Kazik napisał(a):
A czemu o tym pisze - L7 to kolos z 4,7".

no to zle piszesz - ekran w tym telefonie ma 4,3"

Odnosnie serwisu - nie pisze o samej skutecznosci dzialania bo serwisuje to wszystko jedna firma o ktorej w necie coraz glosniej

http://sasni.eu/archives/374-jak-firma-regenersis-telefon-mi-naprawiala-htc-desire.html
http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,4789,0,0

Mowie tylko ze jak koledze bateria przestanie dzialac/trzymac/cokolwiek innego, to idzie do sklepu, kupuje nowa, wklada i dziala.
W ajfonie nie ma tego komfortu a po gwarancji na baterie (pozmianialo sie z tym po aferze i wygranym procesie w USA - ile teraz macie gwarancji na baterie ? 6 mies czy 12?) ma koszt serwisu zdecydowanie wyzszy.

Ja tam nie jestem jakims specjalnym hejterem i wisi mi ten ajfon, ale tez uwazam ze jesli ktos nie jest hobbysta w dziedzinie wymiany telefonow i nie jest czipsterem czy czyms tam co zobowiazuje do posiadania, to za 1/3 tej kasy ma spoko telefonik.
Idac dalej jak uzywasz fona 2 lata to co bys nie mial to jego wartosc jest juz niewielka, po 4 latach mozesz sobie zostawic na pamiatke. ;)

Mam smartfona w sumie glownie do nawigacji i netu i 4,3" to wyswietlacz ktory zaczyna pozwalac na przegladanie netu - nie jest to szczegolnie komfortowe, ale tez telefon jak sama nazwa wskazuje nie zostal do tego stworzony.

Na szczescie doszlismy do wspolnego wniosku i to najwazniejsze. Bierz kolego l7 bo to bardzo fajny telefon i chyba najlepszy na rynku stosunek jakosc/cena/podane przez Ciebie propozycje i wymagania.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-04-11 13:45:03 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2012-03-27 16:21:49
Posty: 161
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZS 600 2002r.
Wybaczcie, pomyliłem modele. :oops:

Kazik napisał(a):
to troche budżetówka z dużym ekranem, ale sporo ludzi właśnie tego szuka.
No i ja też, ale czy budżetówka? Nie przesadzajmy. Dla mnie telefon to dzwonienie, smsy, muzyka i internet, więc spoko starczy mi 1 rdzeń. Ważne, aby ekran był duży, aktualnie mam nieco ponad 3 cale i to za mało niestety.


Tak się o telefonie wypowiedziano na forum android. ;) Jeśli nie oczekujesz topowej wydajności to rzeczywiście jeden rdzeń wystarcza, a i pozwala zaoszczędzić na zużyciu baterii. Jeśli chodzi o przeglądanie internetu - tu znaczanie ma właśnie wydajność procesora, im lepszy tym szybciej generowane są strony.

Z tego co czytałem baterie w iPhone 4 można wymienić i samemu w domu przy pomocy prostych narzędzi - ale rozumiem że nie każdy ma ochote grzebać w zabawce za 1000zł, a woli mieć coś działającego i tyle. :)

Ja po prawie dwóch latam sprzedam iPhonea 4 i akurat będzie mnie stać na nówkę Samsunga S III mini. :P

I finalnie - skoro nie jesteś wymagającym użytkownikiem i chcesz duży ekran, to ten LG powinien być świetnym wyborem. :) Oby tylko wspierali te modele, bo Samsunga bym zaktłukł za aktualiz... za brak aktualizacji. :evil:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-04-11 14:57:11 
Pierwszy wydech regionu

Dołączył(a): 2012-10-23 23:11:58
Posty: 303
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: fzs600
A HTC 8S? Ma już 2rdzenie, ekran 4 cale- nie jest źle. Tylko jak z tym windows phone 8?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-06-03 14:43:58 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2010-09-27 10:32:49
Posty: 727
Lokalizacja: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Czarna
do normalnego uzytkowania L7 jest wystarczajaco szybki ,moje dziecko ma i nie narzeka.przegladalem na nich internet i jest ok.
jesli chodzi o wydajnosc w tanim tele,to galaxy ace 2 jest bardzo ok.ale ekran 3,8".
co do htc 8s-
do windows bedziesz sie musial troche przyzwyczajac - mnie sie nie podobal,ale krotko sie bawilem
kolega ma nokie z ta windoza i narzeka na obsluge.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org