Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-10-14 10:03:05 
Legenda forum

Dołączył(a): 2011-02-15 15:47:22
Posty: 3836
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: Pół człowiek pół muffin
Obecne moto: tiger 800
jest i 4 miejsce, ale z teco co widzę to 1 w kategorii naturalnej, bez cycków i sesji zdjęciowej


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-10-14 10:03:05 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2013-10-15 08:01:48 
A ja nie głosuję, to nieuczciwe. Krótko.


Góra
  
 
PostNapisane: 2013-10-15 13:29:32 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2011-04-07 11:14:27
Posty: 448
Lokalizacja: wrowaw albo wawro ;p
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 512-933-050
Obecne moto: fz6 Fazer S1 2004r
Pieraś napisał(a):
A ja nie głosuję, to nieuczciwe. Krótko.


ale, że jak nieuczciwe? Myślisz, że organizatorzy są na tyle nieogarnięci i nie wiedzą, że wiele głosów jest "po znajomości". Zresztą kto powiedział że Ci którzy zagłosowali na dane zdjęcie, nie uważają że zasluguje na wygraną ??


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-10-15 13:48:58 
Mowie tylko, ze nieuczciwym jest glosowanie, ktore polega na tym, ze wygrywa ten, ktory ma wiecej znajomych.
Glosowanie na osobe X tylko dlatego, ze ktos poprosil(a) jest nieuczciwe ze strony proszacego jak i glosujacego w momencie, gdy ten glos
jest oddany wbrew swojej ocenie.


Góra
  
 
PostNapisane: 2013-10-15 18:04:39 
forumowa amazonka

Dołączył(a): 2013-04-22 07:04:13
Posty: 51
Lokalizacja: SPS
Płeć: Kobieta
Obecne moto: R 1
Dlatego napisałam kto ma ochotę ;) nikogo do nieczego nie zmuszałam,
myślisz ze inne kobiety tak nie robily? Wystarczy wejsc na forum południowców koleżanka zrobiła tak samo ;-)
Nie wygrywała osoba która ma najwięcej lubie to, tylko jedna z pierwszej 5 była wybierana przez redaktorów scigacz.pl

A tak swoja droga wygrała kobietka z profesjonalnej sesji

Dziękuje wszystkim którzy klikneli , bardzo miło że mogłam znaleść się w pierwszej piątce i z tego "nieuczciwego" głosowania jestem mega zadowolona że udało mi się tak wysoko dojść ! :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-10-15 19:56:14 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2012-04-28 08:51:59
Posty: 92
Lokalizacja: Pruszków
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZS 600
Pieraś napisał(a):
Mowie tylko, ze nieuczciwym jest glosowanie, ktore polega na tym, ze wygrywa ten, ktory ma wiecej znajomych.
Glosowanie na osobe X tylko dlatego, ze ktos poprosil(a) jest nieuczciwe ze strony proszacego jak i glosujacego w momencie, gdy ten glos
jest oddany wbrew swojej ocenie.

Nie wiem jak pozostali z forum, ale ja nawet nie dowiedziałbym się o tym konkursie gdyby autorka wątku nie poprosiła o głosy. Nie wiem więc w czym problem. A z tego co wiem proszenie o głosy nie jest w tym kraju zakazane (politycy cały czas to robią) :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-10-15 20:28:22 
Moderator globalny

Dołączył(a): 2012-04-20 21:21:46
Posty: 556
Lokalizacja: WWE
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Galaxy S10 :P
Obecne moto: Kocio
A ja Pierasia rozumiem no bo jaka jest zasadność takiego głosowania przez znajomych. Nie wiesz ile osób obiektywnie oceniło twoją fotkę Ina czy innych kobiet a ilu znajomych kliknęło ze względu zasugerowanie przez was. Mi to by satysfakcji nie dało ale to moje odczucia
A według mnie:
1. ze swoją fotką powinnaś być wysoko bo jesteś ładną kobietą :)
2. wyrzuciłbym zdjęcia wszystkich lasek z dziubkiem i z łazienkowymi zdjęciami z ręki
3. wyrzuciłbym zdjęcia wszystkich lasek które nie są motocyklistkami a jedynie plecakami motocyklistów lub akurat sobie zrobiły zdjęcia przy motongu kolegi i te wszystkie pozowane, pseudo profesjonalne sesje przy motongach
4. Zostawiłbym tylko takie zdjęcia jak dała Ina i inne amazonki czyli zdjęcia motocyklistek ze swoimi maszynami bo to dla nich ten konkurs powinien być

Takie są moje odczucia skoro dyskutujemy na ten temat
P.S.
Ina ładna fotka. Hornetka to była moja pierwsza motocyklowa, platoniczna miłość :) - dopóki nie poznałem kociaka ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-10-15 20:53:06 
Siojek. Popieram.


Góra
  
 
PostNapisane: 2013-10-15 21:10:04 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2011-04-07 11:14:27
Posty: 448
Lokalizacja: wrowaw albo wawro ;p
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 512-933-050
Obecne moto: fz6 Fazer S1 2004r
to żeby nie dałoby satysfakcji nie oznacza że jest niesprawiedliwe heh
każdy miał możliwość wejść w cały album obejrzeć wszystkie zdjęcia i dać like'a tam gdzie uważał że się należy. Skąd pewność że przydzielono je niesprawiedliwie lol
a kwestia uwag Siojka w zasadzie słusznie napisane. Może za wyjątkiem plecaków, bo po części jeździ na moto a że nie bezpośrednio za kierownicą to inna sprawa. Na pewno powinno się wywalić 'niemotocyklowe' i ustawiane sesje. Bo jak dla mnie ma to być konkurs dla amatorów a w zasadzie amatorek dwóch kółek i z tymi kółkami w tle ;) Ale cóż możemy jedynie uwagi do portalu wysłać i tyle...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-10-15 22:47:00 
forumowa amazonka

Dołączył(a): 2013-04-22 07:04:13
Posty: 51
Lokalizacja: SPS
Płeć: Kobieta
Obecne moto: R 1
No tak ale ja nikogo nie zmuszałam do klikania to po pierwsze ( PS: poczytaj tutuł tematu -"jeśli się podoba" )
po drugie jak wyżej wspomniane był wgląd do całego albumu więc kilakajta gdzie chceta
po trzecie reklame zrobiłam o tak żeby pomoc jeśli się komus spodobalo- a to nie jest zakazane?
i w sumie tyle na dziś heh.

Tak jak mówie dziękuje wszystkim , bo jestem mega szcześliwa że mimo mojego ubioru udało mi się wspiąć tak wysoko !


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-10-16 08:16:13 
Ina to daj teraz jakies inne, gdzie jest go mniej i wiecej widac 8)


Góra
  
 
PostNapisane: 2013-10-16 10:17:37 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2011-04-07 11:14:27
Posty: 448
Lokalizacja: wrowaw albo wawro ;p
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 512-933-050
Obecne moto: fz6 Fazer S1 2004r
Pieraś napisał(a):
Ina to daj teraz jakies inne, gdzie jest go mniej i wiecej widac 8)


no i wyszła natura Pierasia :P i wiadomo czemu nie zagłosował buahaha :P


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-10-16 10:44:15 
Legenda forum

Dołączył(a): 2007-08-28 13:23:30
Posty: 4620
Obecne moto: jamaha pw 50
jarzombek napisał(a):
Pieraś napisał(a):
Ina to daj teraz jakies inne, gdzie jest go mniej i wiecej widac 8)


no i wyszła natura Pierasia :P i wiadomo czemu nie zagłosował buahaha :P


hehehehh +1


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-10-16 11:18:19 
:roll: oj tam oj tam .... co mi tam po kombinezonie, po którym nic nie widać ... skoro modelki nie mogę posłuchać by wiedzieć co sobą reprezentuje, to chociaż bym obejrzał :P

Poza tym jaka inna natura miałaby wyjść z mężczyzny :whistle: :think:


Góra
  
 
PostNapisane: 2013-10-16 11:29:40 
Legenda forum

Dołączył(a): 2011-02-15 15:47:22
Posty: 3836
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: Pół człowiek pół muffin
Obecne moto: tiger 800
Siojek napisał(a):
3. wyrzuciłbym zdjęcia wszystkich lasek które nie są motocyklistkami a jedynie plecakami motocyklistów lub akurat sobie zrobiły zdjęcia przy motongu kolegi i te wszystkie pozowane, pseudo profesjonalne sesje przy motongach
4. Zostawiłbym tylko takie zdjęcia jak dała Ina i inne amazonki czyli zdjęcia motocyklistek ze swoimi maszynami bo to dla nich ten konkurs powinien być

a po czym rozpoznacz czy czasem ta pozowania nie jest amazonką i nie pozuje z swoim moto? a może to motocyklistka - modelka (jak ta znajoma poniżej)

przykładowo poniżej:
[ img ]
Martyna "Mała" Chmielewska. takie troszkę dziecko fantazji itp. to akurat moto jej faceta, ale dziewczyna troszkę jednak jeździ, kilka lat temu na cbr125, teraz nieco większa cebra. I na swoim wygląda tak:
[ img ]
[ img ]
[ img ]

(ale zdjecie z konkursu słabe). a mi nie przeszkadza klikanie znajomym. w końcu ktoś potem bedzie te kalendarze miał kupić =]


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org