Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-11-30 19:06:14 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2011-04-07 11:14:27
Posty: 448
Lokalizacja: wrowaw albo wawro ;p
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 512-933-050
Obecne moto: fz6 Fazer S1 2004r
ależ takich filmów jest od groma i ciut ciut heh a tak naprawdę tak jak ktoś napisał wszystko zależy od gustu przecie...

filmy Tarantion generalnie i te starsze i te nowsze, jak Pulp Fiction, Wściekłe Psy, Django czy Bękarty Wojny.
Filmy Braci Cohenów Fargo i To nie jest kraj dla starych ludzi.

Coś z 'klasyki' czyli stare dobre westerny czy kryminały jak np seria Brudny Harry. A może z westernów seria spaghetti western.

Starsza dobra sensacja to Podejrzani. Wartych obejrzenia duża większość z pierwszej 30ki http://www.filmweb.pl/rankings/film/world.

Może jednak Bierny sprecyzuj co byś chciał zobaczyć albo też choć troszkę opisz czy jesteś raczej wyrafinowanym kinomaniakiem i większość kinowych pozycji znasz czy też nigdy nie miałeś czasu na filmy i zaczynasz nadrabiać zaległości??


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-11-30 19:06:14 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2013-12-01 12:14:58 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2011-09-07 17:54:43
Posty: 697
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Street Triple 675
jarzombek napisał(a):
Może jednak Bierny sprecyzuj co byś chciał zobaczyć albo też choć troszkę opisz czy jesteś raczej wyrafinowanym kinomaniakiem i większość kinowych pozycji znasz czy też nigdy nie miałeś czasu na filmy i zaczynasz nadrabiać zaległości??


Ani nie jestem wyrafinowanym kinomanem, ani człowiekiem który film ogląda raz na miesiąc ;)

Wystarczy, że pozarzucacie tytułami, a ja już ogarnę trailery i recenzje ;) Także dzięki za to co już pisaliście.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-12-08 00:26:35 
Prawie jak Mistrz Świata

Dołączył(a): 2013-11-03 13:05:03
Posty: 845
Lokalizacja: LPU
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Sprint ST 1050
Ja od siebie dorzucę film Captain Phillips, ogólnie opowieść na faktach o uprowadzeniu kontenerowca maersk przez somalijskich piratów, dalszych wydarzeń nie będę opowiadał, trzeba to zobaczyć, świetny klimat, jeszcze lepsze wykonanie, ze wszystkich tegorocznych produkcji to chyba jedyny film, któremu dam 10/10 8)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-12-15 17:17:19 
Niemowlak

Dołączył(a): 2012-02-12 15:33:02
Posty: 20
Lokalizacja: Zielona Góra
Płeć: Mężczyzna
Telefon: nokia
Obecne moto: FZ6 FAZER
Ja polecam polską super produkcję z wartką akcją i motocyklami w tle (kto zgadnie pierwszy co to za moto z ujęcia?):

[ img ]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-12-15 18:00:35 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2010-10-22 21:46:14
Posty: 700
Lokalizacja: Legionowo
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Fz1
widziałem ten wypadek :D
fazerek czarno szary


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2015-02-20 14:44:13 
Legenda forum

Dołączył(a): 2007-08-28 13:23:30
Posty: 4605
Obecne moto: jamaha pw 50
ma ktoś film: 'on any sunday - the next chapter'?
albo wie gdzie kupić w pl?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2015-02-24 23:09:32 
Niemowlak

Dołączył(a): 2014-10-30 00:26:13
Posty: 31
Lokalizacja: krk
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ6 Fazer
Delta81 napisał(a):
ma ktoś film: 'on any sunday - the next chapter'?
albo wie gdzie kupić w pl?

Właśnie to rozkminiałem: na stronie redbulla znajduje się teoretycznie opcja "digital download", ale w "google play" można dodać film jedynie do listy życzeń, opcja kupna i wypożyczenia jest nieaktywna; a w "redbull media house" nie przewidzieli możliwości kupna w naszym regionie.
Jest jeszcze jedna opcja, iTunes, ale bez instalacji programu nawet nie można się zorientować ani ile kosztuje, ani czy jest dostępny w PL. Może ktoś z Was nie ma alergii na nadgryzione jabłko i dysponuje możliwościami, żeby to sprawdzić?

Z dostępnych w PL dokumentów o tematyce motocyklowej, polecam "Fastest" i "TT:Closer to the edge": oba są przezajebiście zrobione!

APDEJT: przy innych filmach w iTjunsie wyświetla się cena, nawet bez logowania, tak więc z "On any sunday: next chapter" musi być jakaś lipa, bo cena się nie pojawia...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2015-03-02 17:49:10 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2013-04-10 10:08:54
Posty: 140
Lokalizacja: Warszawa / Płock
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ6 Fazer 05
Ja wczoraj obejrzałem nową część Kapitana Ameryki i Godzillę. Kapitan mi się nie podobał, ale Godzilla całkiem spoko :)
Z seriali oglądam teraz wszystkie sezony Big Bang Theory- oprócz Przyjaciół najlepszy serial komediowy :)

innych filmów i seriali nie będę wymieniał bo mam ich całą listę :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2015-03-02 22:31:02 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2015-02-14 18:51:43
Posty: 52
Lokalizacja: Żyrardów
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Hayabusa
Ja mogę polecić Wolny Strzelec z Jackiem Gyllenhallem, Zodiac, Zaginiona Dziewczyna plus ostatnie dobre Polskie filmy - Smarzowskiego, Bogowie, Obławę :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2015-03-11 10:08:03 
Legenda forum

Dołączył(a): 2007-08-28 13:23:30
Posty: 4605
Obecne moto: jamaha pw 50
Bad Method napisał(a):
Właśnie to rozkminiałem: na stronie redbulla znajduje się teoretycznie opcja "digital download", ale w "google play" można dodać film jedynie do listy życzeń, opcja kupna i wypożyczenia jest nieaktywna; a w "redbull media house" nie przewidzieli możliwości kupna w naszym regionie.
Jest jeszcze jedna opcja, iTunes, ale bez instalacji programu nawet nie można się zorientować ani ile kosztuje, ani czy jest dostępny w PL. Może ktoś z Was nie ma alergii na nadgryzione jabłko i dysponuje możliwościami, żeby to sprawdzić?

Z dostępnych w PL dokumentów o tematyce motocyklowej, polecam "Fastest" i "TT:Closer to the edge": oba są przezajebiście zrobione!

APDEJT: przy innych filmach w iTjunsie wyświetla się cena, nawet bez logowania, tak więc z "On any sunday: next chapter" musi być jakaś lipa, bo cena się nie pojawia...


No fastest i TT mam, zajebiste filmy.

On any sunday niby na amazonie można kupić, ale ja nie ogarniam takich płatności :evil:
http://www.amazon.com/On-Any-Sunday-Nex ... B00S7L1ETK


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2015-03-11 11:01:33 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2010-08-29 13:17:54
Posty: 101
Lokalizacja: Grójec/Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: obecnie brak
matik napisał(a):
Ja mogę polecić Wolny Strzelec z Jackiem Gyllenhallem, Zodiac, Zaginiona Dziewczyna plus ostatnie dobre Polskie filmy - Smarzowskiego, Bogowie, Obławę :wink:


"Obława"...? Nudne to jak flaki z olejem ale do końca wytrwałem:)
Od siebie zdecydowanie polecam:
"Jeniec. Tak daleko jak nogi poniosą", "Ciekawy przypadek Benjamina Buttona" oraz "Pianista".
Filmy jednak nie dla fanów strzelanek i "Rambego" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2015-03-11 11:24:35 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2009-05-20 00:22:27
Posty: 401
Lokalizacja: Idzikowice
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Thundercat
Każdy ma inny gust :) Ale polecam Amerykański Snajper, Polski serial kryminalny Wataha ( naprawdę super),
Bogowie też fajny.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2015-03-11 11:53:59 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2010-08-29 13:17:54
Posty: 101
Lokalizacja: Grójec/Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: obecnie brak
Podkopnik Racja:) "Wataha" fajny, wciągający serial. Mam nadzieję, że powstanie kolejna część.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2015-03-11 19:08:54 
Niemowlak

Dołączył(a): 2014-10-30 00:26:13
Posty: 31
Lokalizacja: krk
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ6 Fazer
Delta81 napisał(a):
On any sunday niby na amazonie można kupić, ale ja nie ogarniam takich płatności :evil:
http://www.amazon.com/On-Any-Sunday-Nex ... B00S7L1ETK


Z pewną nieufnością podchodzę do Amazona, bo raz, shipment niejednokrotnie wychodzi drożej od samego filmu,
a dwa, że chciałbym mieć film, który mogę bez problemu odtworzyć na blurayu domowym, a przy kupnie
płyty przeznaczonej na rynek usa, (a widzę, że stamtąd wysyłają) jest duże prawdopodobieństwo, że
przyjdzie płyta na niewłaściwy region, a tu już bez udziału komputera i jakichś hokus-pokus by się nie obyło...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2015-03-11 21:12:37 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2013-05-13 21:35:21
Posty: 51
Lokalizacja: Sieradz
Płeć: Mężczyzna
A pod jakim kątem chciałbyś obejrzeć film ? bardziej komedie czy akcja czy jakiś wyciskacz łez ?

A takie propozycje ode mnie :
- amerykański snajper
- uczeń czarnoksiężnika
- dla ciebie wszystko
- szybcy i ściekli ( wszystkie części)
- skazani na shawshank
- ja frankenstein
- 12 rund
- chłopiec w pasiastej piżamie
- siedem dusz
- mój przyjaciel hachiko
- lucy
- szkoła na haju
- super zioło
- jump street 21
- jump street 22
- więzień labiryntu
- iron man 1, 2, 3
- next
- jestem legendą
- need for speed


Przepraszam jeżeli jakieś się powtórzyłem, pisałem jakie mi przyszły na myśl. Mam nadzieję, że jakiś Ci się spodoba i będziesz miał zajęcie na parę wieczorów :D Miłego oglądania


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org