Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2020-02-10 21:04:47 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2020-01-21 20:40:35
Posty: 167
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Yamaha FZ1
O Pani ,najlepiej to odpoczynek i relaks ,ciało i duch musi sie zregenerować.

Lewa!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2020-02-10 21:04:47 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714

PostNapisane: 2020-02-10 21:14:50 
Legenda forum

Dołączył(a): 2018-08-01 19:28:01
Posty: 2284
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: XV250 R1200GS CBF600
Ja jak jestem zmęczony to jem majonez, ale na mnie działa tylko Kielecki.

Reklama przybiera coraz ciekawsze formy :) zaraz wpadnie "a co sądzicie o takim gównie?"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2020-02-10 23:12:14 
Prawie jak Mistrz Świata

Dołączył(a): 2013-11-03 13:05:03
Posty: 845
Lokalizacja: LPU
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Sprint ST 1050
sfazowany napisał(a):
Reklama przybiera coraz ciekawsze formy :)


Reklama jak reklama, młodzież ćwiczy swoją kreatywność :D. Mnie zastanawia, czy i kiedy, o ile w ogóle, zmieni się coś ze "świeżynkami". Trochę to zaczyna być irytujące, wchodzisz w któryś dział, patrzysz, odkopany jakiś temat sprzed dwóch lat, a najnowszy post to kreatywne "siemaaa"....ehhh. Najgorsze, że sam się nacinam na to i czasami jakaś świeżynka odkopie temat, odpowie nawet do rzeczy, przez co sam włączam się do dyskusji i po chwili obczajam, że temat umarł 3 lata temu...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2020-02-11 00:10:22 
Legenda forum

Dołączył(a): 2018-08-01 19:28:01
Posty: 2284
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: XV250 R1200GS CBF600
To jeszcze pikuś, przynajmniej trafi entuzjasta na entuzjastę. Reklama i do tego podstępna to dla mnie zgnilizna naszych czasów. Ludzie którzy mają Cię w dupie, chcą tylko wyrwać z Ciebie kasę. Dla mnie osoba godząca się na taką pracę jest tak samo winna jak ten co to wymyśla. Zero litości, przestałem być miły i uprzejmy dla dzwoniących sępów i domokrążców.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2020-02-11 01:24:32 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2017-02-23 13:22:05
Posty: 97
Lokalizacja: Inowrocław
Płeć: Mężczyzna
Telefon: play
Obecne moto: FZ6 S2
sfazowany
A ile tego majonezu trzeba zjeść by dojść do pełnej regeneracji? :?: Tak pytam, bo też lubię Kielecki :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2020-02-11 10:06:16 
Legenda forum

Dołączył(a): 2018-08-01 19:28:01
Posty: 2284
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: XV250 R1200GS CBF600
Łyżka stołowa przed snem, po umyciu zębów :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2020-02-11 11:52:42 
Legenda forum

Dołączył(a): 2011-02-15 15:47:22
Posty: 3805
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: Pół człowiek pół muffin
Obecne moto: tiger 800
glenroy napisał(a):
Mnie zastanawia, czy i kiedy, o ile w ogóle, zmieni się coś ze "świeżynkami".

jakiś czas temu zaproponowałem żeby dawać swierzykom knebel - pierwsze 2-3 posty wymagałyby zatwierdzenia przez moderatorów i jak będą ok to mogą pisać swobodnie - niestety dowiedziałem się ze to w wuj roboty i nie, ale w zamian stałem się moderatorem. sporo wody upłynęło, wczoraj wznowiłem te propozycję, bo jako mod i tak czytam i sprzątam te tematy więc ja i tak mam tę robotę, a przynajmniej wam się te śmieci nie będą wyświetlały - czekam na zatwierdzenie tej propozycji bo to wymaga pluginów do forum + jednak ociera się o cenzurę więc nie chcę tu byc "samozwańczym szeryfem" - mam nadzieję że ogarniemy temat bo od jakiś 2 miesięcy to masakra...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2020-02-11 18:45:14 
Pierwszy wydech regionu

Dołączył(a): 2016-01-31 22:18:37
Posty: 384
Lokalizacja: okolice Tarnowa
Płeć: Mężczyzna
Telefon: NJU Mobile
Obecne moto: FZ6
misiakw - i już u mnie masz browara :beer:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2020-02-11 19:32:47 
Prawie jak Mistrz Świata

Dołączył(a): 2013-11-03 13:05:03
Posty: 845
Lokalizacja: LPU
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Sprint ST 1050
misiakw u mnie też masz browara. Odnoszę swoiste uczucie, że jesteś tutaj jedną z mega niewielu osób, która chce coś pozytywnie zmienić na tym forum.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2020-02-11 22:02:33 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2020-01-21 20:40:35
Posty: 167
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Yamaha FZ1
Misiek i tak trzymać ,pozdrawiam.

Lewa!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2020-02-12 01:41:17 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2017-02-23 13:22:05
Posty: 97
Lokalizacja: Inowrocław
Płeć: Mężczyzna
Telefon: play
Obecne moto: FZ6 S2
Wkurzające jest jak zaglądasz na jakiś fajny temat, jest nowy post a tam świerzaki-jajcarze głupoty piszą. Też się nieraz na to nadziałem. Trzeba znaleźć przyczynę takiego stanu rzeczy. Moim zdaniem jest to wynikiem likwidacji powitalni. Nadal się upieram, że była potrzebna. Teksty typu: siemka, hejka, ello, witajcie itd. oraz pozostałe, normalne, dłuższe wypowiedzi przecież i tak znikały po jakimś czasie, ale były tylko w tym jednym miejscu a nie szerzyły się gdzie popadnie, po całym forum, jak to jest teraz. Przywrócenie powitalni jest to moja propozycja, mimo że nie idealna, to może przysporzyć mniej pracy moderatorom niż tropienie i odstrzał po całym forum, jak zaproponował Miś. Mam nadzieję, że decydenci ustalą co z tym dalej zrobić, najpóźniej na przełomie miesiąca :wink: Co by nie zdecydowano to oczywiście popieram Miśka całym słojem miodu. Może ktoś ma lepsze rozwiązanie, proponować!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2020-02-12 10:04:49 
Legenda forum

Dołączył(a): 2011-02-15 15:47:22
Posty: 3805
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: Pół człowiek pół muffin
Obecne moto: tiger 800
Simfan napisał(a):
Moim zdaniem jest to wynikiem likwidacji powitalni. Nadal się upieram, że była potrzebna.

to da się prosto sprawdzić - ogarnę uprawnienia dostępu, przywrócę powitalnię i zobaczymy czy zadziała - ale wątpię, bo znaczna większość dzikich wiadomości są z nicków/maili/ip śmiecących nam znajduje na liście spamerów https://www.stopforumspam.com/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2020-02-12 17:32:36 
Prawie jak Mistrz Świata

Dołączył(a): 2013-11-03 13:05:03
Posty: 845
Lokalizacja: LPU
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Sprint ST 1050
Kurde, nie pamiętam już na którym to forum było. Ale ogólnie w celu, może nie uniknięcia, ale na pewno zmniejszenia liczby potencjalnych pajaców, po zarejestrowaniu się na forum miało się dostęp wyłącznie do regulaminu i przywitalni. Pełny dostęp do forum uzyskiwało się dopiero po zatwierdzeniu powitalnego tematu przez moderatora. I też istniał wymóg, że ten pierwszy post jednak musiał coś na forum wnieść, czyli trzeba było jakoś przedstawić siebie, motocykl, etc. nie pierdzielnąć nowy temat "siema" i koniec. Osobiście bardzo mi się taka forma podobała :).

A i jeszcze była tam taka fajna rzecz, że przy rejestracji trzeba było odpowiedzieć na pytanie, pytaniem były trzy słowa napisane kursywą w treści regulaminu, także siłą rzeczy szybciej było przeczytać regulamin, niż szukać tylko tych trzech słów :D.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2020-02-12 19:52:35 
Legenda forum

Dołączył(a): 2011-02-15 15:47:22
Posty: 3805
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: Pół człowiek pół muffin
Obecne moto: tiger 800
glenroy napisał(a):
Pełny dostęp do forum uzyskiwało się dopiero po zatwierdzeniu powitalnego tematu przez moderatora. I też istniał wymóg, że ten pierwszy post jednak musiał coś na forum wnieść, czyli trzeba było jakoś przedstawić siebie, motocykl, etc. nie pierdzielnąć nowy temat "siema" i koniec. Osobiście bardzo mi się taka forma podobała

jestem przeciwnikiem takich rozwiązań.

po pierwsze, bo to że my jesteśmy aktywnymi użytkownikami nie znaczy że nie mamy wielu "czytaczy" - ludzi którzy wchodzą tu, nie wypowiadają się tylko szukają rozwiązań swoich problemów. W moim odczuciu są to użytkownicy równie wartościowi jak ci którzy generują dużo tekstu - są cisi i ich nie widać, ale jak zauważą że inne problemy są rozwiązywalne - pytają o swoje. Dzięki temu budujemy skarbnicę przydanych informacji. Dla tego są tak samo ważni jak ci użytkownicy którzy udzielają sie aktywnie budując klimat forum. To mój "najwazniejszy" argument przeciw takiemu rozwiązaniu.

Ponadto nie lubię przywitalni, bo to generalnie dział pełen zbędnych literek - jedna osoba pisze "hej" żeby się przywitać, kilka innych odpowiada "siema", "o sąsiad też z {tu wstaw nazwę jakiejś pipdówy}", a realnie nic ciekawego i przydatnego się nie dzieje. ale to moje prywatne odczucie. Prawda jest taka że wchodząc do sklepu czy restauracji nie drzesz się na pełen regulator "HEJO MORDECZKI" tylko w spokoju robisz to, po co tam przyszedłeś. Forum to nie dom/mieszkanie tylko przestrzeń publiczna.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2020-02-13 02:55:54 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2017-02-23 13:22:05
Posty: 97
Lokalizacja: Inowrocław
Płeć: Mężczyzna
Telefon: play
Obecne moto: FZ6 S2
Misiek, napisałeś że jesteś przeciwny "zakładaniu kagańca" i słusznie. Jednak są osoby rejestrujące się na forum które chcą tylko na dzień dobry zaistnieć i wpisują krótkie np. hejka. Może myślą, że po wpisie będą mieli szerszy dostęp, lub robią to z innych pobudek, np. bo tak wypada. Zawsze będą się tacy pojawiać! To może trzeba wprowadzić zmiany w regulaminie, że po rejestracji można pisać tylko wtedy jak się ma coś do powiedzenia. Prawdopodobnie osoby takie przez najbliższe kilka lat nic więcej nie napiszą bo niekoniecznie uważają, że muszą. Oni wolą czytać i się dowiadywać. Jak sam napisałeś też są potencjalnie cennymi użytkownikami. Tu muszę dodać, że na forum są użytkownicy piszący w takim stylu np. "dzisiaj zakupiłem od my frienda śrubkę fi6, niklowaną i przykręciłem nią owiewkę" albo "zrobiłem dziś 80km, z czego 20km w deszczu i cały czas wiało ale i tak było zajefajnie". Czy takie wypowiedzi coś wnoszą? Moim zdaniem nic. Ale chyba dla niektórych są potrzebne bo lubią sobie popisać a inni poczytać. Czasami są potrzebne bo wywiązuje się dyskusja i to już pozytyw. Wracając do sprawy, jeśli każdy ma swobodny, nieograniczony dostęp do pisania na forum, to gdzie ma zrobić ten pierwszy wpis? W tej chwili robią to gdzie popadnie a to chcemy wyeliminować. Szczerze mówiąc nie znam się na zasadach działania forów, opisuje swoje odczucia. Może się mylę ale uważam, że śmieci zawsze będą się pojawiały i lepiej by było, żeby możliwie najwięcej w jednym miejscu. Dla mnie powitalnia była trochę takim śmietnikiem, regularnie opróżnianym. Na koniec powiem, że wcale nie upieram się, żeby ją przywrócić bo być może są inne, lepsze sposoby na choć częściowe pozbycie się tego problemu.
A propos śmiecenia.
1. Jest temat, w którym powinniśmy o tych sprawach pisać :oops:
2. Moja wypowiedź też nic nie wnosi, więc kończę ten bełkot bo jest późno i chcę spać.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org