Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-03-20 00:58:42 
Legenda forum

Dołączył(a): 2011-02-15 15:47:22
Posty: 3805
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: Pół człowiek pół muffin
Obecne moto: tiger 800
Oj chlopaki nie ma co plakac. Byly dobre, teraz beda sluzyly kolejnym ktorzy beda je kochali tak jak wy.

A co do gaziorow vs wtrysk... jakos wole wtrysk, ot z prostej wygody. Przekrecam uczyk, czekam na swiatelko, i start. Zdarzalo mi sie startowac moto stojace caly dzien w deszczu, zdarzalo mi sie tez startowac moto a ktorym byl szron. Bandziora na gaznikac trzeba by poglaskac, krecic, bawixc sie ssaniem. Na fz6 z wtryskiem musze jedynie pilnowac siebie zeby mu w palnik na zimnunie dac na drodze. Ot wygoda


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2014-03-20 00:58:42 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2014-03-20 09:58:21 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2012-09-08 01:26:57
Posty: 287
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 608588454
Obecne moto: VFR V-tec
Co do obrotu sprzętami to doswiadczen wielkich nie mam.
Tigre sprzedawałem, bo chciałem mocniejsza coupe-te ;) Jakims dziwnym przypadkiem jak ja sprzedałem zrobiłem prawko A i kupiłem CBRke ;) Jak odwiozłem Tigre to z jednej strony byłem zadowolony ze się ja udało dobrze sprzedać a z drugiej był smutek, wspomnienia i ogolnie zal. Jak pierwszy raz na cbre wsiadłem zapomniałem ze kiedyś jakas puszka jezdzilem. CBRy jak większość z Was wie nie sprzedawałem - ktoś pozyczyl i tak mu się spodobala ze już nie oddal :/ Wiec zal tu był nie do opisania. Do tego do końca sezonu było jeszcze trochę czasu, wiec miałem zachomikowany urlop, kase i plany wyjazdowe. :(
Potem pojawila się VFRka i trochę otarla lzy, choć jak kiedyś pomyslalem a co by było gdyby nagle przez przypadek się cebra znalazła wyszedłem z zalozenia ze tak z 1 sezon to bym miał na pewno 2 moto :P

A co do samego kupowania to przegadaliśmy o tym z Miskiem z pol nocy i wlasnie dokładnie takie były wnioski. Z rozsądkiem to sobie można kupować rodzinnego kombiaka a moto kupuje się takiego o jakim się marzy i na jakiego się ma kase.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org