Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Mysz hybrydowa
PostNapisane: 2014-03-13 17:16:24 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2013-08-30 23:11:55
Posty: 3
Płeć: Mężczyzna
Tu opisują mysz ponoć hybrydową Roccat Savu choć nie wiem i nie moge rozkminić na czym ta hybrydowość polega? czytałem troche o niej bo chcialem kupic do grania ale ciągle mam wątpliwości. Proszę napiszcie jak ktoś ma czy ma dobrą czułość? Czy fajnie chodzi?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mysz hybrydowa
PostNapisane: 2014-03-13 17:16:24 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714

PostNapisane: 2014-03-13 23:12:34 
Prawie jak Mistrz Świata

Dołączył(a): 2013-11-03 13:05:03
Posty: 845
Lokalizacja: LPU
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Sprint ST 1050
Hybrydowość polega zapewne na marketingu, chyba, że chodzi o ten cały system statystyk, nie wiem ;).
Ogólnie Roccat podobnie jak i Razer to sprzęty typowo pod gierki, tak więc pewnie i spisują się nieźle. Miałem Razer Mamba, ogólnie mimo swoich rzekomych 5600DPI była beznadziejną, zupełnie nie wartą nawet 1/10 swojej ceny myszką, na którą przesiadłem się z A4Tech X7 za 50zł i niesamowicie się rozczarowałem sprzedając ją po może 3 dniach. Za nią kupiłem Microsoft Sidewinder X5, świetny sprzęt, idealnie leży w dłoni, jest bardzo precyzyjna, plastiki mogły by być lepsze, ale dzięki niej przekonałem się do produktów mikrosyfu, później w ramach "że mi mało" - a swego czasu miałem pierdo...głupawkę na tym punkcie, zaopatrzyłem się w Mad Catz R.A.T. 5, ale po 3 miesiącach się zepsuła, teraz bawi się nią mój bratanek, później w prezencie dostałem Mad Catz R.A.T. 7, fajny sprzęt, jeżeli chodzi sensor, sporo lepszy niż w Sidewinderze, ale "szczurek" bije na głowę wszystkie inne myszy pod względem ergonomii, wszystko ustawiasz sobie pod siebie, wedle swojego widzi mi się, ogólnie jest wielka i wygodna, z tym, że jak 5 się zepsuła, tak 7 pogryzł mi pies :roll:, z tego też powodu, jakiś rok temu przeprosiłem się z Sidewinderem i tak współpracujemy do dzisiaj, fakt, nie gram tyle co kiedyś, w ogóle teraz rzadko kiedy w coś gram, ale podczas "łupanek" też spisywała się świetnie, na pewno nie gorzej niż myszy za cenę dobrej karty graficznej. Tego Roccat-a możesz spróbować, ewentualnie jeszcze raz skusił bym się na szczurka 5, kupowałem trzy, sobie i dwóm kumplom i tylko ja miałem z nią jakiekolwiek problemy, ich śmigają do dnia dzisiejszego a 5600DPI w FPS-ach robi robotę.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2014-03-14 09:07:44 
Chop-luftmysza

Dołączył(a): 2012-09-20 09:21:17
Posty: 1337
Lokalizacja: Piaseczno
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 609siedem46cztery51
Obecne moto: KiloFaza
Wygląda całkiem fajnie, na pewno też w dotyku jest bardzo ergonomiczna. Ja od kilku już lat używam Razer Copperhead i jestem z niej bardzo ale to bardzo zadowolony. Najlepszym bajerem jest możliwość płynnej zmiany czułości. Wciskasz buttona od spodu i poruszasz i sama ustawia sobie czułość. Jest to bardzo wygodne. Co do kształtu to po kilku godzinach bieganiny trochę boli dłoń ale wystarczy kilkanaście minut przerwy i znowu jest ok.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org