Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-03-20 15:56:39 
Legenda forum

Dołączył(a): 2011-02-15 15:47:22
Posty: 3828
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: Pół człowiek pół muffin
Obecne moto: tiger 800
michal.m napisał(a):
misiakw napisał(a):
co do akcji z filmiku - tyle się ich w życiu naoglądałem że już nie ekscytuję się tym

czyli to jest taka normalka, że nawet nie ma po co o tego typu akcjach pisać na forum motocyklowym. Chleb powszedni, najzwyklejsza sytuacja na drodze do której musimy się przyzwyczaić bo i tak nic nie zmienimy...


tego nie napisałem, to nadinterpertacja. ba, nawet dobrze że zapodałeś filmik, jeśli ktoś dzięki niemu przewidzi w przyszłości podobną sytuację i nie skończy w rowie będzie idealnie. co nie zmienia faktu że nie ma co się napinać i odgrażać demolką połowy samochodu i całej twarzy. zgłosić zawiadomienie jak najbardziej. tędy droga, a nie w byciu mocnym w gębie i ewentualnie w tępym tłuczeniu się po mordach


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2014-03-20 15:56:39 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2014-03-20 18:47:20 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2011-07-05 15:51:48
Posty: 521
Lokalizacja: Opole
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZS600 01
Absolutnie nie twierdzę, że należy nakręcać spiralę 'nienawiści' ale jednak takie sytuacje należy piętnować i absolutnie nie podchodzić do nich jako typowych, normalnych zachowań na drodze bo jakby nie było są to wyjątki. Dość częste ale jednak wyjątki. I jeśli się będzie takie sytuacje bagatelizować to tacy delikwenci będą coraz to poważniejsze naruszenia ruchu drogowego czynić:
1. wyjazd auta z uliczki -> buuum motocyklem w bok auta = ależ ja motocykla nie widziałem, no przysięgam, że nie widziałem...
2. "jak docisnę mocniej to jeszcze zdążę przed czerwonym"
3. przecież wypiłem tylko jedno piwko...
4. znak ustąp pierwszeństwa -> setki razy tu przejeżdżałem i nigdy nic nie jechało a teraz się śpieszę więc muszę jechać...

Ja nie twierdzę, że jestem drogowym aniołkiem ale jakoś tak po prostu nie lubię jak ktoś swoim zachowaniem (a raczej brakiem tego zachowania = spojrzenie w lusterka) naraża mnie na utratę zdrowia lub co gorsza życia.

Myśleć trzeba za innych i tyle...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org