Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-06-01 19:24:11 
Prawie jak Mistrz Świata

Dołączył(a): 2013-11-03 13:05:03
Posty: 845
Lokalizacja: LPU
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Sprint ST 1050
Nemmo napisał(a):
No i nie oszukujmy sie, jadac ok te 50 km/h praktycznie dotkniecie pedalu gazu a tymbardziej manetki oznacza, ze juz mamy kilka km/h wiecej.....


Dlatego pewnie będą co do tego jakieś zapisy, chociaż z drugiej strony, w krajach takich jak Niemcy, Szwajcaria czy Norwegia też nie ma tolerancji błędu, ludzie jeżdżą tam nie takimi sprzętami jak my, tyczy się to tak samo puszek jak i moto, a zobacz, że kierowcy nie robią o to burzy i mogą jeździć przepisowo.

Druga sprawa, o którą tutaj może się rozchodzić, co w zasadzie rozumiem i też mnie wkur...denerwuje jadąc w trasie, to teren zabudowany co kilometr i w każdym ograniczenie do 50km/h, bez względu na to, czy stoi 3 domy, czy 30, czy stoją 10 czy 100 metrów od jezdni, czy zupełnie niezasadne ograniczenia prędkości do 40km/h przed zakrętem, w który nawet nie trzeba się wysilać przy 80km/h, dobra, takich przypadków można się przyczepić i to są swego rodzaju absurdy, ale jadąc ostatnio DK17 w piątek, w godzinach szczytu do stolicy i z powrotem, patrząc na to jaki balet wyprawia się na drodze i jak duży odsetek imbecyli jeździ po drogach, to w zasadzie wcale nie dziwię się, że realizowane są akcje typu zabierania prawka czy właśnie usuwania limitów.
Motocykliści też czasami mnie po prostu załamują, taki właśnie przykład z piątku, obwodnica Garwolina, jadę sobie spokojnie 120 prawym pasem, lewym wyprzedza mnie gość, może ze 140 jechał, i w pewnym momencie najpierw między nami przestrzelił jeden, nie zdążyłem zobaczyć co to za moto, bo Z PRAWEJ STRONY! ledwo mieszcząc się między mną a barierką wyprzedził mnie jakiś bezmózgi rider na CBR-ce ;).


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2014-06-01 19:24:11 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2014-06-01 19:44:00 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2014-05-28 00:53:19
Posty: 50
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Yamaha FZ6n
Jak to szło? "Najmilszych ludzi spotkasz na Hondzie :)" :D


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org