Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-07-31 09:28:43 
Legenda forum

Dołączył(a): 2011-02-15 15:47:22
Posty: 3829
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: Pół człowiek pół muffin
Obecne moto: tiger 800
kris 1990 napisał(a):
monitoring jest ale to w koncu była noc

nocą też działa. może widać kogoś kto podjechał zaparkować na chwilkę. jak nie dowód dla ubezpieczalni, to może chociaż będzie wiadomo komu maskę oklepać


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Re: Idioci w puszkach
PostNapisane: 2014-07-31 09:28:43 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2014-07-31 22:43:24 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2011-07-21 12:56:07
Posty: 232
Lokalizacja: Rybnik
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: YZF 600R
Niechce Cie straszyc ale trzymam kciuki i opowiem Wam moja przygode.
Zaparkowalem samochod na parkingu pod firma. Po jakis 2h przychodzi kumpel i pyta czemu moja rejestracja lezy przed samochodem... ja zdziwiony cisne na parking .... patrze i faktycznie ramka tablicy rozwalona, tablica pogięta oraz lekko porysowany zderzak. Od razu mnie tknelo ze cos/ktos musial mi wjechac w samochod. No to na portiernie i monitoring .... ogladamy i szok .... koles wbil dostawczakiem na parking i parkujac wjechal mi w samochod (dobrze ze mam automat i na P ma troche luzu i samochod sie odbil bo inaczej by bylo o wiele gorzej) i tutaj zaczela sie cala akcja.... bo koles wjechal mi w samochod, wysiadl, zobaczyl co narobil i w długą.....
Monitoring dosc slaby wiec numerow rej. nie dalo sie odczytac ... (mam nadzieje ze u Ciebie na placu bedzie troche lepszy).
Na moje szczescie przy monitoringu cale nagranie ogladala biurowa sprzataczka i sledzac poszczególnymi kamerami osobę ktorą odwiózł ów kierowca mogliśmy zobaczyc jej twarz na jedynej kamerze ktora byla lepsza od calej reszty i jest ona na portierni. Pani sprzataczka od razu rozpoznala babke.
Wtedy z dyrektorem obiektu udalem sie do tego biura i szybko uzyskalem numer telefonu od ów kierowcy.
Jego zdziwienie bylo przeogromne bo w zyciu sie pewnie nie spodziewal. Sprawe postawilem jasno - mial 15min na zjawienie sie na miejscu w innym wypadku zglaszam od razu sprawe na policje.

Koles ktory wysiadl z samochodu (niechce tu nikogo obrazac) mial denka od butelek jako okulary - nie dosc ze slepy to i glupi. Od razu ze soba przywiozl jakas ramke. Wysmialem go i zaproponowalem mu zadosc uczynienie ktore mnie zadowoli - lub zglaszam sprawe na policje i oprocz mandatu za kolizje dostanie za ucieczke z miejsca (wszystko pieknie nagrane na kamerach) - dlugo sie nie zastanwial .... naprawilem zderzak, ramke, oraz nowa tablice i wystarczylo jeszcze na dobrą impreze.

Sorry za długi wywód ale w naszym kraju ludzie to wiekszości swinie i hamy - a wystarczylo przyznac sie i zalatwic sprawe od reki - wolal uciec.... zreszta po co niby kupujemy OC? Po to ze musimy? A wystarczylo zglosic sie ze prosze pana niezauwazylem i uszkodzilem panu samochod - spisujemy szkode ja mam wsio zaplacone a on n aOC zwyzke rzedu 50-100zl?

Pozdro


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2014-08-01 17:55:18 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2012-04-28 08:51:59
Posty: 92
Lokalizacja: Pruszków
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZS 600
lelek napisał(a):
i oprocz mandatu za kolizje dostanie za ucieczke z miejsca

I tu się nie do końca zgodzę, bo kodeks przewiduje oczywiście karę za ucieczkę z miejsca wypadku, ale niestety za ucieczkę z miejsca kolizji z tego co wiem to niestety nic nie grozi.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2014-08-01 17:58:38 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2014-05-28 00:53:19
Posty: 50
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Yamaha FZ6n
emilio_85 napisał(a):
ale niestety za ucieczkę z miejsca kolizji z tego co wiem to niestety nic nie grozi.

Co nie znaczy że tego argumentu nie można wykorzystać korzystając z niewiedzy drugiej strony :P


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2014-08-01 18:48:51 
Moderator globalny

Dołączył(a): 2012-04-20 21:21:46
Posty: 556
Lokalizacja: WWE
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Galaxy S10 :P
Obecne moto: Kocio
A mnie w poniedziałek by tępa dzida tak samo jak Żuka załatwiła tylko z tą różnicą że miała pełne pole widzenia - znów uratowała przepisowa prędkość. Idiotka wyjeżdżała z Krochmalnej a ja Jana Pawła w stronę ronda ONZ leciałem, a ta wyjeżdża z Krochmalnej zamiast na prawy pas to od razu na środkowy we mnie. Dobrze że wszystkie pasy były puste bo ruszyłem pierwszy, szybko odbiłem i uciekłem już nie miałem mocy jej zatrzymać obróciłem się i popukałem do niej w kask pięścią, jeszcze za mną koleś leciał motongiem to się przy niej zatrzymał i i tez palcem popukał w kask do niej. No panowie kto by się spodziewał że na pustej drodze ( inne samochody były z 50 m za mną) idiotka zrobi takie coś kurna Kota mam oczojebnego bo czerwony no nie sposób nie widzieć jeszcze kask czerwony pstrokaty.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2014-08-03 20:24:07 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2011-07-21 12:56:07
Posty: 232
Lokalizacja: Rybnik
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: YZF 600R
Mozna powtarzac do znudzenia - wiekszosc ludzi w puszkach nie widzi motocykli gdyz ich mozg jest zakodowany do wypatrywnaia drugiej puszki czyli cos o wiele wiekszego. Niestety ale taka rzeczywistosc....


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2014-08-04 01:16:33 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2009-08-16 19:46:14
Posty: 487
Lokalizacja: Wwa/B-stok
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: TnT
Czasem można czegoś nie zauważyć.
Pomijając totalne lamy za kółkiem, każdemu może włączyć się roztargnienie.
Kwestia umieć, przewidzieć błędy innych i trzymać się od nich z daleka.

Myślicie, że dlaczego ludzie często zjeżdżają hałasującym i zapier#$%# motocyklistom?
Z uprzejmości?

https://www.youtube.com/watch?v=96rrMf21u5k


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2014-08-31 23:21:27 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2014-04-17 20:05:25
Posty: 69
Lokalizacja: Bytom
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZS 1000
Szukałem miejsca gdzie zamieścić ten dzisiaj znaleziony filmik...
No i właśnie znalazłem miejsce idealne!!!

Uwaga na mega wulgarne słownictwo i buractwo

w drodze na "V Nocny wjazd na Równicę"
zobaczcie i oceńcie.

https://www.youtube.com/watch?v=Psy5q6cyE94


:sniper: :sniper: :sniper: :sniper: :sniper: :sniper:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2014-08-31 23:32:32 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2010-10-22 21:46:14
Posty: 700
Lokalizacja: Legionowo
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Fz1
ktoś mu zahaczył o ten wypucowany samochodzik?
koleś przegiął i to grubo jak by mnie tak wywrócił to bym nie utrzymał tak emocji jak ci goście


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2014-09-01 10:48:54 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2011-07-21 12:56:07
Posty: 232
Lokalizacja: Rybnik
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: YZF 600R
Dzieki za filmik :) koles z moich okolic wiec jak bede widzial bialego cadilaca na zoltych blachach SJZ to lepiej wiedziej ze czubek za kierownica :) - gratuluje kolegom za wstrzemiezliwosc - bo sam chyba bym go rozniosl na drodze.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2014-09-01 11:15:55 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2011-07-05 15:51:48
Posty: 521
Lokalizacja: Opole
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZS600 01
Ja pierdziu, sorry, ale Ci na motocyklach są jacyś niedorobieni. Jeden buc wyłazi i terroryzuje całą ekipę motocyklistów ?!?!
Wszystko nagrane, co prawda średnio widać co tam się na drodze stało (czy moto wyprzedzało, czy ten biały przyhamował, czy co ale to mniej ważne) ale po zatrzymaniu się i awanturze jaką ten idiota robi to już przegięcie.
Panowie, takimi zachowaniami wstrzemięźliwości pokazuje się, że JEDNA osoba może robić co zechce na drodze. Póki są tylko słowne obelgi i wrzeszczenie - to OK, trzeba odczekać, dać się kolesiowi wywrzeszczeć, podać w miarę grzecznie nr telefonu (zmyślony oczywiście) i odjechać albo lepiej poczekać aż on odjedzie pierwszy a później na policję z nagraniem i zawiadomienie o wykroczeniu czy coś tam jeszcze. Ale jeśli dochodzi do rękoczynów i wywrócenie motocykla to powinno to być zejście z motocykli, pytanie do wszystkich "uspokajamy Pana?" i w trzech lub czterech chłopa obezwładnienie go, na glebę i uniemożliwienie mu dalszych czynów. Dwóch obstawa tej Pani. Telefon na policję. I przekazanie całego nagrania wraz z agresorem w ręce Policji.

To była ewidentna napaść na osoby jak i CELOWE uszkodzenie mienia (motocykl)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2014-09-01 16:54:55 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Dołączył(a): 2012-01-29 15:38:22
Posty: 1298
Lokalizacja: Szprotawa
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 697 226 949
Obecne moto: fzs 600 fazer 2000r
Dlaczego ja nie mam takich akcji, :( ale by była rozróba :D z "tego zabytku" zostały by tylko emblematy


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2014-09-01 18:28:50 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2013-02-04 15:11:08
Posty: 438
Lokalizacja: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZS600
Jeśli koleś by się tak zatrzymał, a nie doszło by do żadnego kontaktu to po prostu bym pojechał dalej. Szkoda nerwów na burasa :P


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2014-09-01 21:30:37 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2012-09-10 12:40:16
Posty: 761
Lokalizacja: GDA.... czwarte miasto :)
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ6 S2
Możecie oceniać tutaj :clap: :
http://tablica-rejestracyjna.pl/SJZ1F#


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2014-09-02 08:56:32 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2011-07-21 12:56:07
Posty: 232
Lokalizacja: Rybnik
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: YZF 600R
Panowie może dorzucę mały update ze strony autora filmu (?) tak czy inaczej osoby która była na miejscu wiec z tzw. pierwszego źródła :

"bart83 18 godzin temu na YT pod filmem

Wszyscy się zastanawiacie jak tam sprawa dalej sie potoczyła....wiec mandatu w końcu nie było, będzie za to dochodzenie po analizie nagrania. Co do sklepania kolesia...hmmm cała ekipa wiedziała że zajście jest nagrywane z dwóch kamer, po drugie dziecko w ekipie.....uważam ,że zachowaliśmy sie ok, choć nie było łatwo. Teraz czekamy na wyniki dochodzenia, a potem zastanowimy się co dalej. ..a myśli jest wiele .. ;)"

Doczytałem tez gdzieś ze koleś po prostu nie przyjął mandatu od policji :D

Tak więc w sumie średni pomyśl klepać idiotę chociaż korciło pewnie ich dość mocno :). Wystarczył jeden prosty z protektora i koleś nakrył by się nogami....


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org