Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-09 15:31:22 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2007-09-28 09:20:16
Posty: 717
Lokalizacja: Kozienice-Warszawa
O z remontami jest naprawdę hujówka...mój znajomy ma firme remontową i siedzi na dupie.. :!:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 2009-02-09 15:31:22 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-09 16:19:54 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2008-06-23 09:36:20
Posty: 231
Lokalizacja: Legnica
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: RSV 1000 R
firma w ktorej pracuje nie odczuwa kryzysu. firma jest agentem jednej z wiodących sieci GSM i powiem Wam, że od poczatku roku zarobki wzrosły o 20% doszło nam 30 nowych punktów sprzedaży - pomnóżcie to x3 i jest liczba nowozatrudnionych... a plany sprzedażowe są na poziomie wyższym niż zazwyczaj, teraz ok. 105% ... kryzys kryzysem a ludzie dzwonili, dzwonią i będą dzwonić, tym bardziej że multimedialne telefony dostają praktycznie za grosze... chyba że tak jak mówicie - to dopiero preludium kryzysu


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-09 20:05:33 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2008-09-27 19:17:46
Posty: 200
Lokalizacja: lublin/wolverhampton
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: poszukiwane
to o czym piszecie panowie to po prostu spekulacje. nie oszukujmy się ale świat (a przynajmniej jego część) ogarnęła recesja. mówię tu o stanach i europie zachodniej. w polsce co prawda obniżono poziom wzrostu gospodarczego ale można tu mówić jedynie o spowolnieniu, na pewno nie o recesji. winiłbym za to banki które poprzez wstrzymanie kredytowania znacznie obniżają lub hamują konsumpcję jak i inwestycje. cierpi tutaj najbardziej branża budowlana, deweloperzy jak i budowlańcy. swoje trzy grosze dorzucają media non stop zasypując nas hasłami o klęsce i pożodze.

nie mówię że jest świetnie i nie ma się czego bać, ale nie dajmy się ogłupić.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-09 23:17:47 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2008-05-17 21:04:01
Posty: 411
Lokalizacja: Wawa
Płeć: Mężczyzna
przemas napisał(a):
to o czym piszecie panowie to po prostu spekulacje. nie oszukujmy się ale świat (a przynajmniej jego część) ogarnęła recesja. mówię tu o stanach i europie zachodniej. w polsce co prawda obniżono poziom wzrostu gospodarczego ale można tu mówić jedynie o spowolnieniu, na pewno nie o recesji. winiłbym za to banki które poprzez wstrzymanie kredytowania znacznie obniżają lub hamują konsumpcję jak i inwestycje. cierpi tutaj najbardziej branża budowlana, deweloperzy jak i budowlańcy. swoje trzy grosze dorzucają media non stop zasypując nas hasłami o klęsce i pożodze.

nie mówię że jest świetnie i nie ma się czego bać, ale nie dajmy się ogłupić.


Wszystko OK, tylko nie banki komercyjne są temu winne, a jeśli już można zwalać winę to tylko i wyłącznie na bank centralny, chociaż ten bym zostawił w spokoju bo polityka jaką stosuje ma na celu osiągnięcie pewnego celu. Przede wszystkim Polska jest celem spekulacji, bo mamy wysokie stopy procentowe i to się musi zmienić. Stopy będę spadały i nieruchomości dopiero podrożeją jak ludzie oszczędzą coś jeszcze, albo w końcu pożyczą i uznają, że jedyną wartością na rynku jest nieruchomość, bo:
a) wartość generalna nieruchomości w długim okresie zawsze będzie rosła wraz z inflacją chociażby,
b) wynająć można za niezłe sumy i zarabiać 3% rocznie na czysto od wartości mieszkania
Generalnie z makroekonomii przyznam jestem średnio- zaawansowany chociaż uczyłem się tego rok czasu (Studia menedzerskie), ale wiem, że ludzie niestety nie kierują się inflacją w życiu i dlatego po 20 latach budzą się, że stracili na czymś. Jest na forum jakiś ekonomista? Może coś się wypowie?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-09 23:19:52 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2007-10-29 18:54:05
Posty: 567
Obecny :D
No comment :roll:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-09 23:22:14 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2008-02-29 10:22:25
Posty: 220
Lokalizacja: Witkowo
jestem na etacie, ale patrząc na ciecia w resorcie MON nie napawa to optymizmem, puki co nie odczułem na własnej skórze,,,


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-10 00:04:21 
Pierwszy wydech regionu

Dołączył(a): 2008-10-09 22:08:47
Posty: 349
Lokalizacja: wawa... 3 min bike'm
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: cbr
all3n napisał(a):
firma w ktorej pracuje nie odczuwa kryzysu. firma jest agentem jednej z wiodących sieci GSM i powiem Wam, że od poczatku roku zarobki wzrosły o 20% doszło nam 30 nowych punktów sprzedaży - pomnóżcie to x3 i jest liczba nowozatrudnionych... a plany sprzedażowe są na poziomie wyższym niż zazwyczaj, teraz ok. 105% ... kryzys kryzysem a ludzie dzwonili, dzwonią i będą dzwonić, tym bardziej że multimedialne telefony dostają praktycznie za grosze... chyba że tak jak mówicie - to dopiero preludium kryzysu


ludzie dzwonia bo roboty i kasy szukaja :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-10 02:02:45 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2007-10-29 18:54:05
Posty: 567
U mnie w firmie cały czas trąbią na ten temat mnie osobiście nie tknęło ale wielu posmakowało co to znaczy. Czasami wpadam do UP coś tam przyłatwić ostatnio byłem w listopadzie i jak na zachodzie puchy spokój parę osób sobie czekało aż przyjemnie teraz w zeszłym tygodniu pełno przejść się nie dało i niech mi ktoś tu jeszcze powie że to jakieś wydziwianie z tym kryzysem ludzie trzęsą dupami i mają racje bo sytuacja nie za ciekawa. Ja sobie dam rade ale widzę co się dzieje dookoła. Zresztą ja jak zawsze wyjdę na tym do przodu bo buduje dom i ceny materiałów jak i usług ślicznie topnieją :D :D :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-10 10:55:41 
electronic supersonic

Dołączył(a): 2008-08-04 21:17:27
Posty: 1717
Lokalizacja: Koło Koła
Płeć: Mężczyzna
Telefon: czarny
Obecne moto: Tiger 1050
u nas wiekszosc duzych firm pracuje 4 dni w tygoniu piatek maja wolny a co za tym idzie pensja na maksa


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org