Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-16 13:47:39 
Legenda forum

Dołączył(a): 2007-08-28 13:23:30
Posty: 4620
Obecne moto: jamaha pw 50
boss napisał(a):
ale nawet lepiej że ludzie nie chcą kupować bmw bo ja wolę mieć unikalny wóz niż auto dla mas


:lol: heh Pan Bertold by się uśmiał :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 2009-02-16 13:47:39 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714

 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-16 15:20:36 
Prawie jak Mistrz Świata

Dołączył(a): 2008-07-28 16:59:02
Posty: 902
Lokalizacja: NOS
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Kawasaki ZRX 1100
boss napisał(a):
ale nawet lepiej że ludzie nie chcą kupować bmw bo ja wolę mieć unikalny wóz niż auto dla mas

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
lolki jako komentarz


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-16 15:24:03 
Prawie jak Mistrz Świata

Dołączył(a): 2008-07-28 16:59:02
Posty: 902
Lokalizacja: NOS
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Kawasaki ZRX 1100
zresztą skomentuję..a co:
boss se kup jaką włoszczyznę, jak chcesz mieć unikalne auto, wtedy może poznasz co to znaczy radość z jazdy...pozdro :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-16 16:44:25 
Paramedic

Dołączył(a): 2009-01-01 12:46:21
Posty: 1342
Lokalizacja: LU/PO/ZSW
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 112 lub 601100100
Obecne moto: lookinforFZ1
Dość często spotykałem sie też z niewłączaniem kierunków przez panów z TAXI.


Koniec narzekania. Też czasem musze jechac samochodem i też pewnie kogoś wku****iam. :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-16 17:11:27 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2008-11-22 21:34:19
Posty: 173
Lokalizacja: Wrocław
jatek napisał(a):
Najbardziej bym chciał e60 Wink
A co inni myślą jak mnie widzą w takim aucie to mnie ch.uj obchodzi po prostu zazdrosne mohery Twisted Evil

popieram w stu procentach :D e60 piękna sprawa lub e90 :)
a czy ja powiedziałem że bmw jest mało !!
napisałem że wolę auto unikalne a nie że takie mam a jak by nie uprzedzenia bmw było by jeszcze więcej chyba nie rozumiecie o co mi chodzi :P
tak czy siak mi wydaje się że moje bmw jest bardziej unikalne jak vw zobaczcie ile jest golfów 4 :x
a ile jest e46 i to jeszcze mojego w compactcie

a co do tego że ma się 18 lat siada za ster bmw i od razu ma się wypadek to bajka mam 18 lat latam bmw i nic mi się nie dzieje wcześniej miałem e36 żeby dojeżdżać do szkoły i też nic się nie stało

przemaspisałeś że nigdy byś nie kupił bmw to są dwie opcje albo latasz porsche albo nigdy nie jeździłeś bmw
z resztą ludzie nie ma co się rozwodzić ja mówię tylko o stereotypach
większość z was nie miała pewnie z bmw do czynienia a gadacie jak byście byli znawcami marki :|
co z tego że bmw to w przeświadczeniu gangsterski wóz jak wynagradza to zajbi..sta trakcja co z tego że się śmieją z niego na forach jak wynagradzają to zajebiste mało awaryjne silniki
dlatego dla mnie ludzie mogą gderać i gderać na bmw i jeździć dalej vw ja i tak do póki nie będzie mnie stać na coś lepszego od bmw to będę nim jeździł i nie zmienię nawet starego bmw na nowe vw czy fiata

pozdro i myślę że nie ma co się rozwodzić nad tym w tym temacie bo nie dotrze do was to co mówię bo macie postawę zaporową a dalsza dyskusja nie ma sensu bo ja też zdania nie zmienię !:D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-16 19:17:07 
Prawie jak Mistrz Świata

Dołączył(a): 2008-02-03 20:08:05
Posty: 868
Lokalizacja: Kobyłka
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Ktm 950 sm
Kiedys mialem okazje jeździc starym bmw serii 5 ( nie wiem jaki model dokladnie) 3.5 litra (chyba) i powiem ze niezła frajda (spalanei tez nei złe bo własciciel mowi ze bywało ze wzieło 30litrów). Ale ja wole kupic 2 razy młodszy samochod za ta sama cene bo jak sie ma bmw to nie wystarczy go kupic ale treba utrzymac w dobrym stanie i jak sie cos popsuje to trzeba kupic dobre czesci a nei badziewiaste zamienniki czy uzywki. A w stare auto napewnos ie bedzie psuło.

Takie moje zdanie. Momo ze przyjemność z jazdy super.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-16 20:07:50 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2009-01-23 19:33:48
Posty: 489
Lokalizacja: Lublin/Piaski
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Thundercat
boss napisał(a):

a co do tego że ma się 18 lat siada za ster bmw i od razu ma się wypadek to bajka mam 18 lat latam bmw i nic mi się nie dzieje wcześniej miałem e36 żeby dojeżdżać do szkoły i też nic się nie stało



Masz 18 lat, jeździłeś e36, teraz masz nowsza, to co dwa miesiące samochód zmieniasz? :wink:
Przejedziesz ze 100 to poznasz co to jest jazda :)

Swoją drogą jak sobie przypomnę co ja wyprawiałem mając tydzień prawko (było to 3 lata temu :) ) to aż się łapie za głowę. Nikt nie chciał mi uwierzyć że jechałem 180 km/h lanosem (1,4 8V 54 KW) według navi, musiałem udowadniać :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-16 20:54:35 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2008-11-22 21:34:19
Posty: 173
Lokalizacja: Wrocław
leszek e36 miałem na dojeżdżanie do liceum bo mieszkam na wsi do szkoły 4km to jeździłem bez prawka też świrowałem ale nie tak bardzo bo ja tylko na wolnych przestrzeniach bączki lub palenie kapcia ew drift między autami nie zapier...jeździłem szybko bo kolizja jak by nie była była by z mojej winy i ja bym musiał pokrywać straty ;/


Cytuj:
Przejedziesz ze 100 to poznasz co to jest jazda Smile

sto tyś km ? czy sto na godzinę ?
bo jak sto na godzinę to wyciągałem moim pierwszym wozem który kupiłem przed e36 właśnie na dojazdy do szkoły było to CC700 ale po 3 miechach sprzedałem bo więcej stało u mechanika niż nim jeździłem
ogólnie mam dość duży staż za kółkiem bo wcześniej jeszcze jeździłem z ojcem obok różnymi autami więc trochę wiem co to jazda :P
i wiem co mówię o bmw :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-16 23:06:50 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2009-01-23 19:33:48
Posty: 489
Lokalizacja: Lublin/Piaski
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Thundercat
boss napisał(a):
sto tyś km ? czy sto na godzinę ?


100 TYS. Km :)
Niektórzy mówią, że przekroczenie tej bariery wywiewa głupoty z głowy, kolejna bariera to 1 000 000 Km :lol: Wtedy możesz powiedzieć, że jako tako jeździsz, pogadaj ze starszymi kierowcami to Ci opowiedzą więcej...

Dobra koniec tematu bo of top się robi, podsumowując nie rzucać butelkami po piwie :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-16 23:15:37 
electronic supersonic

Dołączył(a): 2008-08-04 21:17:27
Posty: 1717
Lokalizacja: Koło Koła
Płeć: Mężczyzna
Telefon: czarny
Obecne moto: Tiger 1050
Zapisz sobie te posty Boss i za parę lat i tys Km przeczytaj wtedy bedziesz wiedział o czym niektórzy mówią.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-16 23:49:27 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2008-11-22 21:34:19
Posty: 173
Lokalizacja: Wrocław
ludzie czepiacie się mnie :P
ja mam 18 lat lubię pojeździć ponad swoje umiejętności i wydaje mi się że auto już mnie niczym nie zaskoczy ale wiem że nie mam racji ale jakoś dobrze mi z tym :]
ale nie spamujmy już może mod niech pousuwa zbędne posty bo ta dyskusja to bardziej na SB którego mi brak na tym forum a fajnie było by pogadać nie koniecznie na dany temat tylko wolna rozmowa :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-17 06:24:55 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2008-07-14 21:11:48
Posty: 154
Lokalizacja: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: GSX-R 750
przemas napisał(a):
boss napisał(a):
ale nawet lepiej że ludzie nie chcą kupować bmw bo ja wolę mieć unikalny wóz niż auto dla mas Rolling Eyes


a co do stereotypu o bmw to niestety ale dużo w nim prawdy. jednak trzeba tu zaznaczyć że chodzi o bmw E36, E46 itp. czyli rocznik powiedzmy 1995 i starsze. są one tanie i stare, ale zawsze bmw więc gangsterka nie 8)
dlatego tez nigdy bym nie kupil takiego samochodu.

co innego nowe modele BMW :!: pełen respekt dla marki, fury jak marzenie no i pieniądze też konkretne. takim samochodem nie można pogardzić :)


LOL jak czytam takie wypowiedzi to płakać ze śmiechu się chcę hahahah. To dlaczego kupiłeś motocykl, skoro motocykliści, to wedle stereotypu dawcy nerek i debile? Teraz jesteś dla wielu ludzi na ulicy dawcą nerek i wariatem;) Tak piszę to, bo sam posiadam tanią i starą e36 i to jeszcze w coupe o zgrozo:o Brakuje tylko czarnego koloru;) I jakoś miałem w tyłku że jest taki stereotyp, tak samo jak mam w tyłku stereotyp o motocyklistach. Mam prawko od lutego 1997, do dresiarza i gangstera mi daleko, a pzrez ten czas jeździłem różnymi autami, lepszymi i gorszymi. Ale żadne z nich nie dawało mi tyle frajdy z jazdy, co moje poczciwe stare i tanie e36;) Ostatnio nawet miałem okazję pojeździć trochę A6 z 2004 roku i jak potem wsiadłem do swojej e36 z 1994r jakoś nie poczułem drastycznej różnicy(może oprócz spalania bo tam 150 konny turbodiesel był;)):o. Owszem prawdą jest że jest mnóstwo zdezelowanych beemek, a już emek w Polandii jest więcej niż fabryka wyprodukowała LOL, prawdą jest też że beemkami jeździ dużo buractwa, i tutaj Cię zmartwię, bo nei tylko starymi modelami;) Tymi nowymi, którymi nie można pogardzić, zdziwiłbyś się kto też jeździ;) W tych starszych prędzej uświadczysz kulturalnego kierowcę, niż w tych nowszych. Ale żeby tylko z tego jedynego powodu przekreślać markę? LOOOOL Mi od gnoja podobały się beemki, i wiedziałem że kiedyś sobie kupię jakąkolwiek. I kupiłem. Mało tego, to cieszę się, że swoją jazdą burzę idiotyczne polskie stereotypy:o Tak samo z motorami, podobały mi się od zawsze, to kupiłem. Bo gdybym myślał podobnie do Ciebie, to teraz nie mógłbym jeździć na kocie, bo to dla wszystkich plastik, a ja jestem dawcą:O No sorry, ale wedle Twojego myślenia(zresztą nie tylko Twojego, bo w naszym kraju dużo ludzi ma dziwny tok rozumowania), powinieneś sprzedać motocykl i zmienić forum;) No offence oczywiście.

A tak na koniec, to pokuszę się o stwierdzenie, że stereotyp o motocyklistach jako dawcach i debilach, pędzących na złamanie karku, jest silniejszy niż o drechach i burakach w bmw;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-17 09:21:54 
Paramedic

Dołączył(a): 2009-01-01 12:46:21
Posty: 1342
Lokalizacja: LU/PO/ZSW
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 112 lub 601100100
Obecne moto: lookinforFZ1
Panowie o braku kultury jazdy to można by ze dwa doktoraty napisać...

A o stereotypach następne dwa.


Jeśli chodzi o powazne wypadki to widziałem Audi, BMW, WV - kierowcy najczęśćiej 18-25 lat - i najczęściej na prostej drodze (obwodnica Lubartowska) uderzali w drzewa. Prędkości musiały być znaczne. Samochody porozrywane na 2 lub 3 części, żadko w całości. :?


Wszystko zależy od cżłowieka. Niezaprzeczalnym faktem jest, że jak masz "słabą" furę/motocykl (nie ma 130 KM i nie rozpedza sie 300 km/h) to sie nią nie rozpędzisz do tylu i nie walniesz w drzewo.

Jednak kolejnym faktem niedopodważenia jest to, że jak nie myślisz, przeceniasz swoje mozliwości i jedziesz maluchem to też sie możesz owinąć wokół drzewa...


jak idziesz z buta i wchodzisz na ulice bez rozglądania, albo chodzisz bez odblasków bocznymi drogami - no to tez jesteś niezły kamikaze.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-17 13:13:49 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Dołączył(a): 2007-09-22 20:05:58
Posty: 1077
Lokalizacja: Ełk
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Suzuki SV1000S
Stereotyp stereotypem.
BMW niezależnie od wieku ma
-"niezniszczalne" wnętrza
- dynamiczne silniki
- gang
- świetne zawieszenie.
Dodam ,że nie jestem fanem BMW :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-17 13:28:44 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2009-01-23 19:33:48
Posty: 489
Lokalizacja: Lublin/Piaski
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Thundercat
dark c napisał(a):
LOL jak czytam takie wypowiedzi to płakać ze śmiechu się chcę hahahah. To dlaczego kupiłeś motocykl, skoro motocykliści, to wedle stereotypu dawcy nerek


a co nie jest tak :wink:

Tak się zastawiam, dlaczego Wy kupiliście moto???
Ja obecnie goły :oops: ale jak miałem to kochałem prędkości wiatr to wszystko...

Do czego służy wam motocykl???
Jazdy po mieście, do przeciskania się w korkach???
Macie go dlatego, że jest bardziej ekonomiczny niż samochód (na dłuższe traski np.) ???
Może po prostu lubicie zapie*dalać jak jest gdzie i się da???


Ja osobiście wszystko po trochu, lecz najbardziej przemawia do mnie to ostatnie :) Jazda motocyklem to frajda dla mnie, te prędkości...

Ciekawi mnie jak to jest po X latach, czy to mija czy nie. Ta miłość do prędkości
:wink:
Jednym z bardziej doświadczonych motocyklistów na tym forum jest chyba Zbyszek Elbl. , może nam powiedź, mija to z wiekiem :?: 8)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org