Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-18 11:56:51 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2008-05-17 21:04:01
Posty: 411
Lokalizacja: Wawa
Płeć: Mężczyzna
Nie ma co się spierać bo każdy ma jakieś swoje przywiązanie i idę o zakład, że każdy fan kotka będzie go bronił jak Cbr-man będzie mówił, ze nasze motocykle są bez sensu, bo są za ciężkie, za wolne i awaryjne. Każdy lubi coś innego: jeden lubi jak mu cyganie grają, a drugi jak mu nogi śmierdzą. Jest wiele złych opinii o HP, że za droga itp. ale to jest DLA MNIE najlepsza firma pod wzgędem drukarek, a miałem już z 6 drukarek. Wszystko zależy od tego jak się użytkuje i jak się podchodzi do produktu. Dodam, że spece od marketingu BMW mięli w Polsce bardzo ciężko, bo walczyli ze stereotypem, którego nie ma w żadnym innym kraju. Tyle samo jest userów BMW normalnych ludzi i tyle samo normalnych w tico. Sama marka jest faktycznie technicznie super i jest to czołówka. Jednemu się podoba drugiemu nie i tyle w tym temacie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 2009-02-18 11:56:51 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-18 14:40:28 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2009-01-23 19:33:48
Posty: 489
Lokalizacja: Lublin/Piaski
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Thundercat
Dobra koniec BMW jest super bo Kubica nim jeździ :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-18 14:57:45 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2008-11-22 21:34:19
Posty: 173
Lokalizacja: Wrocław
leśmianin napisał(a):
Mogłem nie pisać co to za samochód... Pech chciał, że to naprawde było BMW, jednak była to informacja trzeciorzędna...


a ja to rozdrapałem :|
ale co tam burzliwa wymiana zdań nikomu nie zaszkodzi bo chyba nikt nie ma tu nikomu nic za złe

bmw est zajebiste i tyle ja będę jeździł bmw do póki nie będzie mnie stać na coś lepszego ;)

pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-18 17:00:45 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2008-09-27 19:17:46
Posty: 200
Lokalizacja: lublin/wolverhampton
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: poszukiwane
ja nikomu za złe nic nie mam :) po prostu wymiana zdać a dark c chyba troche mnie nie zrozumiał.

dajmy już spokój z tym tematem i zacznijmy lepiej trzymać kciuki za kubicę :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-18 17:16:34 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2008-07-14 21:11:48
Posty: 154
Lokalizacja: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: GSX-R 750
Michu napisał(a):
dark c widze,ze zawsze musisz miec ostatnie zdanie. A nawiazujac do Twojej wypowiedzi o stereotypach, to zdecydowanie wole byc uznawany za wariata i amatora szybkiej jazdy, ba, nawet za dawce, niz za dresa czy pozal sie boze gangstera (bo podejrzewam ze tych prawdziwich nie uswiadczysz w e36), mimo, ze e 36 mi sie podobaja i zastanawialem sie nawet nad zakupem. A tak na marginesie,to poza starymi babciami, to wiekszosc ludzi nazywajacych nas dawcami,sadzac z zainteresowania jakie wciaz wzbudza motocykl,chetnie by na niego wsiadlo, nie uwazacie?


Może muszę, nie wiem. Ot taki charakterek;) Ale doskonale wiadomo było, że ktoś zabierze jeszcze głos w tej sprawie;) A przynajmniej Przemas. Więc czy ja wiem czy takie ostatnie:D Ale lubię dużo gadać jak coś mnie interesuję, to fakt;)

Uzasadnienie o stereotypach masz dobre. Osobiście też bym pewnie wolał być uznawany za tego pierwszego;) Z tym że ja mam to głęboko w poważaniu, za kogo kto mnie uznaje, jeżeli mnie w ogóle nie zna osobiście. Mogą mnie wszyscy obcy ludzie uważać za kogo im się żywnie podoba. Za dresika i cwaniaczka pewnie nie raz mnie biorą, gdy jadę na ulicy. Ale ja dalej mam to głęboko gdzieś:D I w życiu nie zrezygnowałbym z czegoś tylko i wyłącznie opierając się na opinii czy stereotypach innych ludzi.
Kiedyś wjechał mi w bok koleś ciężarówką, ewidentnie z jego winy, co potem oczywiście potwierdziła policja. Ale prawie każdy co szedł i widział BMW i mnie jako kierowce, to oczywiście od razu wysuwał wnioski że to beemki wina nie widząc w ogóle wypadku:o Może tylko kilka osób albo się spytało, albo trafnie oceniło czyja była wina, po obserwacji miejsca zdarzenia. Hahahhah czyż to nie jest przepięknie żenujące:D Ja zamiast się wkurzać, miałem banana na twarzy z głupoty niektórych ludzi;) I jeszcze co "mądrzejszym" gapiom przytakiwałem i mówiłem, że wchodziłem na ręcznym przy 200, bo mam trupa w bagażniku i mi się spieszyło, a jakiś frajer w ciężarówce mi się nawinął i teraz paka mnie czeka jak nic:D:D:D

przemas napisał(a):
ja nikomu za złe nic nie mam :) po prostu wymiana zdać a dark c chyba troche mnie nie zrozumiał.

dajmy już spokój z tym tematem i zacznijmy lepiej trzymać kciuki za kubicę :D


No:) Najważniejsze, że teraz już rozumiem, że nie kupiłbyś e36 i e46 tylko dlatego że Ci się nie podobają, a nie dlatego że tymi modelami jeździ często dres, burak i pseudogangsterka. Na dodatek kalecząc często nadwozie pseudotjuninkiem (co niestety jest faktem:() I jeżeli tak jest, to z mojej strony już nie mam pytań i pozdrawiam:P:D


Na koniec wypada mi się zgodzić jak najbardziej z postem @RooSu:)
wykończenia wnętrza e36. Takie Audi 80 z tego rocznika, jest wykończone o wiele lepiej. Ale aż tak tragicznie nie jest. Podobno oszczędność na wnętrzu widać w e46 jeszcze bardziej:( Ale co tam i tak dużooo nadrabiają silnikiem i trakcją:D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-18 20:52:40 
Pierwszy wydech regionu

Dołączył(a): 2007-11-12 15:23:03
Posty: 395
Lokalizacja: Izbica Kujawska/Poznań
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: YZF600R
dark c napisał(a):
Uzasadnienie o stereotypach masz dobre. Osobiście też bym pewnie wolał być uznawany za tego pierwszego;) Z tym że ja mam to głęboko w poważaniu, za kogo kto mnie uznaje, jeżeli mnie w ogóle nie zna osobiście. Mogą mnie wszyscy obcy ludzie uważać za kogo im się żywnie podoba. Za dresika i cwaniaczka pewnie nie raz mnie biorą, gdy jadę na ulicy. Ale ja dalej mam to głęboko gdzieśVery Happy I w życiu nie zrezygnowałbym z czegoś tylko i wyłącznie opierając się na opinii czy stereotypach innych ludzi.


cieszy mnie, ze sie zgadzamy :) a co do stereotypow, to poprostu sie nimi nie przejmujemy i tak byc powinno,bo jako Polacy mamy i tak dosc duzo latek przypietych zeby je jeszcze sobie nawzajem przypinac. Ale nie wszyscy to niestety rozumieja.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-18 21:07:58 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2008-11-22 21:34:19
Posty: 173
Lokalizacja: Wrocław
dark c napisał(a):
Podobno oszczędność na wnętrzu widać w e46 jeszcze bardziej:(


a ja właśnie spotkałem się z opiniami że w e46 jest jedna z lepszych wnętrz w bmw oczywiście nie ma szans z nowymi bmw bo te moim skromnym zdaniem są miodzio ale w swojej klasie jest bardzo dobre dzięki konsoli zwróconej w stronę kierowcy itd ale to też rzecz gustu
mi w e36 początkowo nie podobało się wnętrze przez za duże dmuchawy ale przyzwyczaiłem się i już mi się podoba ;) :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-19 05:52:08 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2008-07-14 21:11:48
Posty: 154
Lokalizacja: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: GSX-R 750
boss napisał(a):
dark c napisał(a):
Podobno oszczędność na wnętrzu widać w e46 jeszcze bardziej:(


a ja właśnie spotkałem się z opiniami że w e46 jest jedna z lepszych wnętrz w bmw oczywiście nie ma szans z nowymi bmw bo te moim skromnym zdaniem są miodzio ale w swojej klasie jest bardzo dobre dzięki konsoli zwróconej w stronę kierowcy itd ale to też rzecz gustu
mi w e36 początkowo nie podobało się wnętrze przez za duże dmuchawy ale przyzwyczaiłem się i już mi się podoba ;) :P


W e46 nie miałem okazji jechać, i nie wiem jak to jest w rzeczywistości. Po prostu wyczytałem tak na bmw.pl:) Za to jeździłem e39 i tam jest jak dla mnie bardzo przyjemnie:) No a jak wsiadłem do kumpla e65, to musiał mnie siłą wyciągać ;):D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-19 12:33:23 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Dołączył(a): 2007-09-22 20:05:58
Posty: 1077
Lokalizacja: Ełk
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Suzuki SV1000S
dark c ,masz zadatki na pisarza :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Wszystko jest dla ludzi. To co kto wybiera - jego sprawa.

Stereotyp (z gr. stereos – "przestrzenny", typos – "wzorzec", "odcisk") – konstrukcja myślowa, zawierająca komponent poznawczy (zwykle uproszczony), emocjonalny i behawioralny (związany z zachowaniem), zawierająca pewne fałszywe przeświadczenie, dotyczące różnych zjawisk, w tym innych grup społecznych. Stereotyp przyjęty może być przez jednostkę w wyniku własnych obserwacji, przejmowania poglądów innych osób, wzorców przekazywanych przez społeczeństwo, może być także wynikiem procesów emocjonalnych (np. przeniesienia agresji). Stereotypy mogą być negatywne, neutralne lub pozytywne, chociaż najczęściej spotykamy się z wyobrażeniami negatywnymi. Stereotyp jest przekonaniem zbiorowym, tzn. jest to przekonanie żywione przez pewna grupę ludzi: mianem "stereotypu" nie określimy przekonania – spełniającego wszelkie pozostałe kryteria – żywionego wyłącznie przez jedną osobę. Stereotyp jest wyrażany w zdaniu ogólnym (np. "(Wszyscy) Polacy są nieporządni"). Nie będzie stereotypem przekonanie ogólne lecz prawdziwe, lub – ogólne, fałszywe, ale uzasadnione. Stereotyp to fałszywe i niedostatecznie uzasadnione a dotyczące pewnej grupy osób (tzw. nadgeneralizacja) przekonanie zbiorowe, zwykle niewrażliwe na argumentację.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-19 13:10:41 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2007-10-29 18:54:05
Posty: 567
Radekx ma słownik języków obcych :D :D :D
Lepiej pisz co z tą Hondą bo się nic nie pucujesz 8)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-19 15:54:06 
Niemowlak

Dołączył(a): 2009-02-18 22:28:42
Posty: 29
Lokalizacja: Lublin
Nie pamiętam gdzie ,ale wyczytałem ,że motocykliści to dawcy orgazmów a nie organów, jak przyjęto określać. Uśmiałem się ,że głowa mała a stereotypy są po to by je łamać! That's all. :)
Pozdro. :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-19 16:27:36 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2009-01-23 19:33:48
Posty: 489
Lokalizacja: Lublin/Piaski
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Thundercat
vdarek napisał(a):
Nie pamiętam gdzie ,ale wyczytałem ,że motocykliści to dawcy orgazmów a nie organów, jak przyjęto określać. Uśmiałem się ,że głowa mała a stereotypy są po to by je łamać! That's all. :)
Pozdro. :)


No to mi się podoba taki stereotyp 8)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-19 17:04:36 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2008-07-14 21:11:48
Posty: 154
Lokalizacja: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: GSX-R 750
Radekx napisał(a):
dark c ,masz zadatki na pisarza :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Hahah Mówili mi już też, że podobno na radiowca również się nadaję:D A cholera babram się w farbie drukarskiej:D:D:D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-19 18:27:46 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Dołączył(a): 2007-09-22 20:05:58
Posty: 1077
Lokalizacja: Ełk
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Suzuki SV1000S
jatek Jak to co z hondą. Kupiłem fz6s :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-19 19:44:12 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2007-10-29 18:54:05
Posty: 567
Radekx napisał(a):
jatek Jak to co z hondą. Kupiłem fz6s :D

Pytam o tom w Gdyni ... oglądałeś i co lipna była???


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org