Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-06-21 09:45:03 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2011-07-21 12:56:07
Posty: 232
Lokalizacja: Rybnik
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: YZF 600R
Dodam cos od siebie. Mam cata malowanie http://www.thundercat.nl/images/stories ... tzwart.jpg
i w dowodzie mam rok produkcji 2000 :) moto byl sprowadzany z niemiec i zapewne tam tez podobnie stal w salonie.
Chyba ze sie myle co do rocznika produkcji i malowania ?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2016-06-21 09:45:03 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2016-06-21 17:35:37 
Legenda forum

Dołączył(a): 2008-04-10 22:54:31
Posty: 4037
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Czarny
Obecne moto: YZF 600R
W Niemczech akurat rok pierwszej rejestracji widnieje jako rok produkcji moto/auta. Też mam kota po Vinie z 2001 roku (malowanie też 2001 oczywiście) a rok produkcji w dowodzie 2002.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2016-07-12 21:27:06 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2016-06-13 13:33:21
Posty: 1
Płeć: Mężczyzna
Witam ponownie.
Jako ze ostatnio krucho u mnie z czasem to i temat motocykla nieco odszedl na dalszy plan, natomiast widze ze temat sie dosyc rozwinal dlatego wypada troche wyjasnic.

Celowo nie pisalem o modelu motocykla bo wiem ze nie spotka sie to z wiekszym entuzjazmem, dodatkowo nie chcialem wywolywac zebednej dyskusji dlaczego ten, a nie inny :]. Motocykl to yamaha wr125x, czyli supermoto, nowy z salonu. Wiem ze wiekszosc bywalcow tego forum nieco zniesmaczy fakt ze wydaje 18k na 15konny prawie komarek. Pewnie wielu pomysli ze jaki idiota daje tyle kasy za pierdziawke skoro za polowe tej kwotny mozna miec super prawie nieśmigany 150 konny motocykl od helmuta, albo dokladajac pare tysiecy nową 45 konną mt-03, czy tez mt-07 z 700ccm pojemnosci.

Wybralem wr bo nie mam czasu, ani checi na robienie prawka, a chce miec jakis lajtowy motocykl to chillloutowych, relaksujacych, krótkich przejazdow po wioskach i lekkim terenie typu szutry, czy lesne drogi.
Jesli jazda mi sie spodoba to prawdopodobnie sprzedam wr za rok moze dwa i kupie cos w granicach 400-700ccm prawdopodobnie naked yamahy lub KTMa.

Ostatecznie wrocilem do tego samego salonu informujac sprzedawce ze chce motocykl tylko z roku 2016, a ten bez zbednego gadania stwierdzil ze w takim razie dostane wlasnie taki motocykl. Wiem ze w przypadku wr125 producent w VINie na nabija roku produkcji wiec bazuje tylko na danych z karty pojazdu. Nie znam sie na tym, ale pewnie sa sposoby zeby zmienic w karcie 2015 na 2016, ale jakos zbytnio mi to nie przeszkadza. Glownie chodzi mi o to zeby odsprzedajac motocykl nie stracic dodatkowych pare tysiecy za rocznik.
Zq moto wplacilem zaliczke, czekam na import.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2016-07-13 10:16:55 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2015-08-05 23:02:08
Posty: 89
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ6 Fazer
moskil napisał(a):
Wiem ze wiekszosc bywalcow tego forum nieco zniesmaczy fakt ze wydaje 18k na 15konny prawie komarek. Pewnie wielu pomysli ze jaki idiota daje tyle kasy za pierdziawke skoro za polowe tej kwotny mozna miec super prawie nieśmigany 150 konny motocykl od helmuta, albo dokladajac pare tysiecy nową 45 konną mt-03, czy tez mt-07 z 700ccm pojemnosci.

Dziwne masz nastawienie i wyobrażenie o ludziach.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2016-07-13 10:42:36 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2016-06-13 13:33:21
Posty: 1
Płeć: Mężczyzna
Heh, nie wiem, czy takie dziwne. Przed wyborem tego motocykla przeczytałem chyba "caly internet" na temat wr125, oraz wiele watkow poswieconych 125ccm i wydaje mi sie ze dosyc powszechny jest trend odradzania zakupu takich motocykli na rzecz wysokich pojemnosci.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2016-07-13 12:11:45 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2015-08-05 23:02:08
Posty: 89
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ6 Fazer
moskil napisał(a):
Heh, nie wiem, czy takie dziwne. Przed wyborem tego motocykla przeczytałem chyba "caly internet" na temat wr125, oraz wiele watkow poswieconych 125ccm i wydaje mi sie ze dosyc powszechny jest trend odradzania zakupu takich motocykli na rzecz wysokich pojemnosci.

Pewnie znajdziesz takie osoby i tutaj. Są też inni, którzy doradzą zwiększać pojemność wprost proporcjonalnie do zdobywania umiejętności. Są też i zapewne tacy, którzy będą widzieć same atuty w małej pojemności i niskiej masie. Są też i tacy którzy mają to gdzieś co kupisz, bo to twoje pieniądze i twój wybór. Najgorzej jest szufladkować z góry i tworzyć jakieś stereotypy.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org