Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-11-04 10:11:41 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2016-03-08 13:49:49
Posty: 52
Lokalizacja: PKR....
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ6n 06r
A mi się wydaje, że ta ankieta to ściema ściągnieta z neta a kolega slavek leje z nas przed monitorem swojego "komputra". Co to za ankieta która zamiast poznać opinie ogółu idzie ostro w jednym konkretnym kierunku.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2016-11-04 10:11:41 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2016-11-04 10:20:14 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2013-09-12 14:22:01
Posty: 94
Lokalizacja: Ząbki
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Bandit 1250 SA
misiakw napisał(a):
nie wypełniłem, sorki. gdyby ankieta pytała mnie o moje zdanie - podzieliłbym się nim. dobrnąłem do pytania 12 i spasowałem (na 9 już miałem niechęć).

jako osoba która w ankiecie określona jest jako "osoba, która jest w wieku prokreacyjnym i decyduje się na nieposiadanie dzieci" miałem wrażenie że pytania z ankiety nie starają się poznać mojej opinii, tylko udowodnić mi że jestem chorym, aspołecznym zwyrolem którego powinno się leczyć.


"A może ten Pan, który napisał, że "powinien się leczyć" (wnioskuje, ze jest bezdzietny z wyboru) chce udzielić wywiadu żeby moje błędne przekonanie "wyprostować"?"

Przekazałem dziewczynie Wasze uwagi. Ona potrzebuje jeszcze osób do wywiadu więc jeśli ktoś chce o tym z nią pogadać to mogę przekazać kontakt na priv. Dotyczy tylko osób bezdzietnych z wyboru. Osobiście zachęcam takie osoby. Niech dziewczyna pozna drugą stronę i jej argumenty. Ze swojej strony gwarantuję zachowanie dyskrecji - kontakt na priv lub mój mail: slavek_t@interia.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2016-11-04 11:44:57 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2016-09-22 10:45:51
Posty: 499
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Telefon: sześć082x6 2x4 2x7
Obecne moto: BMW R1200R
nie takie dyrdymały oglądałem w ankietach dotyczących prac magisterskich, czy innych.
A jak można pomóc dziewczynie, to czemu nie :)
Tym bardziej, że osobiście nie znam nawet takich osób, które z wybory chciałby być bezdzietne.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2016-11-04 12:14:41 
Legenda forum

Dołączył(a): 2011-02-15 15:47:22
Posty: 3805
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: Pół człowiek pół muffin
Obecne moto: tiger 800
slavek napisał(a):
"A może ten Pan, który napisał, że "powinien się leczyć" (wnioskuje, ze jest bezdzietny z wyboru) chce udzielić wywiadu żeby moje błędne przekonanie "wyprostować"?"


jeśli to o mnie chodzi to uzasadniam:
  1. fakt że "powinienem się leczyć" zapożyczyłem z pierwszej odpowiedzi na pytanie 9
    Cytuj:
    "Uważam, że to bardzo dobry pomysł, takie osoby trzeba leczyć"
  2. fakt o "aspołeczności" wyciągnąłem z niechęci do płacenia dodatkowego podatku.
  3. a zwyrola dorzuciłem od siebie - w końcu latamy na moto, to chyba "close enough".

co do kontaktu/wywiadu, podeślę ci maila na PW. Jeśli dziewczę chce poznać mój punkt widzenia, nie ma sprawy o ile tylko uszanuje moje prawo do własnej opinii. Jeśli chce żebym "wyprostował" ją, to nie ma sensu pisanie do mnie bo sprawę oleję bez odpowiedzi. Nie chce mi się bawić w dyskusje, nie zamierzam nikogo przekonywać ani sam być przekonany. Mogę co najwyżej argumentować swój punkt widzenia.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2016-11-04 15:48:24 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2013-09-12 14:22:01
Posty: 94
Lokalizacja: Ząbki
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Bandit 1250 SA
Odpisałem Ci na PW ale i tu machnę. Dziewczyna żartowała z prostowaniem. Po prostu oprócz ankiety potrzebuje też kilka wywiadów. Nie chodzi absolutnie o kłócenie się tylko o wypowiedzenie w temacie. Dziękuję że się zgodziłeś.

Napisano z telefona


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2016-11-04 16:00:13 
Legenda forum

Dołączył(a): 2011-02-15 15:47:22
Posty: 3805
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: Pół człowiek pół muffin
Obecne moto: tiger 800
spox, już kontakt nawiązaliśmy więc myślę że w temacie materiału do obrony coś się ogarnie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2016-11-04 23:20:15 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2012-04-02 22:30:30
Posty: 55
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ6
Wg mnie nie jest taka zła. Wypełniłem, mam nadzieję że pomogłem. A Wy to chyba nie macie lepszych rzezy do roboty tylko spuszczanie się nad jedną z miliona dziwnych ankiet :P


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org