Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2019-11-10 18:27:40 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Dołączył(a): 2019-10-01 16:23:53
Posty: 1068
Lokalizacja: Gdańsk
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: F800GS
No i mamy po sezonie. Prognozy długoterminowe wskazują na to, że będzie można od czasu do czasu jeszcze wyjechać. Dla mnie ten sezon minął przede wszystkim pod znakiem zmiany motocykla. Byłym już prawie posiadaczem Moto guzzi V85TT, Tiger 800, BMW GS850, Africa Twin, Mulitistrady 950 ... a ostatecznie kupiłem używanego Tracera :lol: :lol: :lol: Mimo niezbyt ładnej pogody udało mi się przejechać w sezonie około 22tyś km z czego yamahą kupioną w połowie września ponad 5tyś. Większość kilometrów pokonałem na Mazurach i podczas dojazdów tam z Gdańska (związane jest to z pracą zawodową) i były dwa wyjazdy na Dolny Śląsk i do Czech (ulubiony odcinek Walim-Pieszyce-Sokolec-Kudowa Zdrój). Już pomału robię plany na sezon 2020r. Mam swoje ulubione trasy wokół jeziora Garda, Como i Maggiore. Jeżdżę tam praktycznie co roku. Są to trochę zwariowane wyjazdy bo wyjeżdżam w środę nad ranem i zwykle udaje mi się dojechać do Innsbruck-a a wtedy na następny dzień zostaje już do przejechania trochę więcej niż 200km. Czwartek i piątek upływa na jeżdżeniu i podziwianiu jednych z najpiękniejszych krajobrazów a w sobotę trzeba wyruszyć do Gdańska. Taki wyjazd to około 3700/4000km zrobione w 5 dni, trochę męczące ale warto. Kiedyś też zrobiłem sobie wycieczkę Gdańsk, Odense, Kopenhaga, Oslo, Sztokholm, Karlskrona i powrót promem do Gdyni, też przyjemnie się jechało ale niestety cały wyjazd praktycznie stale padało. Na razie Tracer ma wymieniane wszystko co powinien mieć po 20tyś i czekam na imprezę Mikołaje na motocyklach :santa: :santa: :santa:


Załączniki:
IMG_20180629_163320.jpg [132.27 KiB]
Pobrane 383 razy
Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2019-11-10 18:27:40 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2019-11-12 17:08:14 
Legenda forum

Dołączył(a): 2011-02-15 15:47:22
Posty: 3805
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: Pół człowiek pół muffin
Obecne moto: tiger 800
:( nie mam co podsumowywać, założyłem handbary, zmieniłem rękawiczki i dla mnie sezon dalej trwa!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2019-11-12 23:46:28 
Legenda forum

Dołączył(a): 2018-08-01 19:28:01
Posty: 2284
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: XV250 R1200GS CBF600
Ja w tym roku prawie 10 tysięcy ale tylko po kraju, nie udało się wyskoczyć nigdzie dalej. Liczę jeszcze na jakieś małe wypady, po kilkutygodniowej przerwie to nawet taka runda po mieście sprawia frajdę...

Została mi jeszcze przed zimą wymiana oleju, co prawda od ostatniej zmiany Jadzia przejechała 5000 ale wolę żeby zimę stała na świeżym... Zostało tez mycie i podciągnięcie napędu i solidniejsze czyszczenie zakamarków moto... Tym razem dużych prac nie przewiduję. Planowałem przez zimę zrobić serwis po 40tkm - luzy zaworowe, przepustnice, sprawdzić rozrząd, ale nie przejechałem w tym sezonie tyle co zaglądałem, mam dopiero 36tkm przebiegu więc jeszcze trochę za wcześnie. W wakacje będę jechał na jakiś urlop 2 tyg. to wtedy wstawię na serwis silnika i łożyska w przednim kole, przy wymianie opon na wyważarce czuć było ze łożyska juz trochę chrupią.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2019-11-13 09:17:31 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Dołączył(a): 2019-10-01 16:23:53
Posty: 1068
Lokalizacja: Gdańsk
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: F800GS
Weekend w Trójmieście też ma być ciepły wiec jeśli nie będzie deszczu wybiorę się na przejażdżkę na Kaszuby. Tracera w piątek odbieram z serwisu (po 20tyś) a olej wymienię sam w grudniu po imprezie mikołajkowej bo zrobiłem wymianę po kupnie więc mam przejechane dopiero ok 5,5tyś.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org