Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2019-07-27 23:15:50 
Pierwszy wydech regionu

Dołączył(a): 2016-01-31 22:18:37
Posty: 384
Lokalizacja: okolice Tarnowa
Płeć: Mężczyzna
Telefon: NJU Mobile
Obecne moto: FZ6
...no właśnie najczęściej mam uchylone okno. :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2019-07-27 23:15:50 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2019-08-02 20:26:42 
Niemowlak

Dołączył(a): 2019-07-15 08:55:19
Posty: 39
Lokalizacja: KR
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Z900 20
excop napisał(a):
Jest tylko mały problem jak tego nie zrobi "Puszka" stojąca przede mną. Efekt jest taki, że wtedy obok mnie często zatrzymuje się motocyklista i dokładnie jego wydech jest na wprost moich uszu. Wtedy "motocyklista" robi solidną przegazuwę aby zrobić sobie przejazd.... :?


Ha. Widzisz. Nigdy nikomu nie warczałem wydechem, jakobym miał żądanie by mi ktoś zrobił miejsce. (po prostu dość rozpędzony zapieram się i jadę kierą w lusterko...)*
To, że ktos robi miejsce, to wynik czyjejś uprzejmości, a nie obowiązku (bo tak sobie chce jakiś motocyklista) - szanuję to i jeśli ktos zablokuje, nawet specjalnie (bo tez się to zdarza), to zatrzymuje się, czekam i nie mam potem żadnych roszczeń.

Ale jak tez widzisz, to mi się przypisuje cechy, ze nie szanuje ludzi, ze uwielbiam dawac do odciny i ze to dla mnie fajne.... czego baaaardzo nie lubię :?

Pozdro.


*joke ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2019-08-03 20:49:56 
Pierwszy wydech regionu

Dołączył(a): 2016-01-31 22:18:37
Posty: 384
Lokalizacja: okolice Tarnowa
Płeć: Mężczyzna
Telefon: NJU Mobile
Obecne moto: FZ6
ar_w, a gdzie napisałem, że to Ty warczysz wydechem komuś przy uchu???. Ponadto nie zrobiłem sobie żadnej indywidualnej "wycieczki" do Ciebie. Ja tyko napisałem, że bardzo mnie wku.....ą pseudomotocykliści piłujący silniki w korku aby porozpędzać puszki. Takie jest moje zdanie i tyle. Ja po prostu w życiu czasami jestem pieszym, czasami kierowcą puszki a czasami motocyklistą. W każdym z tych "wcieleń" szanuję innych użytkowników drogi.

Pozdrawiam :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2019-08-03 21:03:28 
Niemowlak

Dołączył(a): 2019-07-15 08:55:19
Posty: 39
Lokalizacja: KR
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Z900 20
excop napisał(a):
W każdym z tych "wcieleń" szanuję innych użytkowników drogi.


I to sie chwali :beer:


To nie było do Ciebie, ale mniejsza o to. Lewa


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2019-08-04 16:05:26 
Prawie jak Mistrz Świata

Dołączył(a): 2013-11-03 13:05:03
Posty: 845
Lokalizacja: LPU
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Sprint ST 1050
ar_w napisał(a):
I to sie chwali :beer:
To nie było do Ciebie, ale mniejsza o to. Lewa


Wiesz co jest w tym wszystkim najśmieszniejsze? Bo wiem, że pijesz do mojej osoby. Najśmieszniejsze jest to, że nazywając debilami, nie ludzi jeżdżących z przelotami, tylko ludzi zachowujących się jak małpy w lesie, którzy przez przerost swojego zapyziałego ego, nie potrafią współżyć w społeczeństwie. Obrażasz się i unosisz, jak mała rozwydrzona dziewczynka, której zawalił się świat, bo rodzice nie kupili jej wymarzonego kucyka. Pomimo, że podobno Ty nie należysz do tej grupy i Ciebie to nie dotyczy, ani w Ciebie nie uderza, ale jednak coś Cię strasznie boli i uważasz się zaatakowanym ad personam :D.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2019-08-04 17:34:21 
Niemowlak

Dołączył(a): 2019-07-15 08:55:19
Posty: 39
Lokalizacja: KR
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Z900 20
glenroy, juz Ci pisałem, ze wpienia mnie to, jak mi ktoś cokolwiek przypisuje i rozgłasza to jeszcze wokoło waląc inwektywami od matołów - czego się spodziewałeś?. Zyjemy, jak napisales, w spoleczeństwie wiec takie sprawy SĄ WAŻNE i nie będę się z tym ukrywał "strugając kozaka", który ma wszystko w d.

Dlaczego uwazasz, ze mnie coś boli? Nic mnie nie boli, w kazdej chwili zawsze mozna opuścić daną grupę, ale jako ze tu jestesmy i 'współzyjemy', głoszę wszystko co mi nie pasuję. Nie mam do Ciebie zadnych pretensji. Jesli tak lubisz robić - rób. Jednak z mojej strony bez echa sie nie obejdzie ;p

Pozdro.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2019-08-05 10:19:22 
Legenda forum

Dołączył(a): 2011-02-15 15:47:22
Posty: 3805
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: Pół człowiek pół muffin
Obecne moto: tiger 800
glenroy napisał(a):
Obrażasz się i unosisz, jak mała rozwydrzona dziewczynka, której zawalił się świat, bo rodzice nie kupili jej wymarzonego kucyka.

ar_w napisał(a):
w kazdej chwili zawsze mozna opuścić daną grupę, ale jako ze tu jestesmy i 'współzyjemy', głoszę wszystko co mi nie pasuję.

dobra Panowie. Stop. Temat dotyczy motocykli elektrycznych i juz sama dyskusja o wydechach była offtopem ale (bardzo) lekko związanym z elektrykami więc luz. Jak dyskusje były na poziomie "a dźwięk się niesie tak a nie inaczej" i "a ja wole głośny" to jeszcze luz. jak weszły na pseudo bezosobowe "małpy drące się wydechem w korku" to już ocieraliśmy się o tę delikatną granicę, ale jeszcze nie mogłem reagować. pojazdy z kucykami to już troszkę za wiele.

[ img ]


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org