Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2018-04-01 22:42:46 
Pierwszy wydech regionu

Dołączył(a): 2012-10-24 19:21:54
Posty: 388
Lokalizacja: stolica "Scyzorykowa"
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: fz6S
Cześć.
Wiem, że jest wątek o oponach ale tam udzielamy porad odnośnie zakupu, a ja mam pytanie odnosnie odsprzedaży. Będę teraz wymieniał opony komplet Pirelli Diablo Strada. z przodu DOT 2014, z tyłu bodajże 2012. Przód ma przejechane niecałe 4000 km (jeszcze cycki są na bokach), tył ponad 15 000 km. Na jednych i drugich dużo mięsa. O ile z przodem nie mam pytań, to z tyłem sie zastanawiam czy wystaiwac na sprzedaż, w koncu opona ma już 6 rok. Może w komplecie ktoś będzie bardziej chętny do zakupu? Co o tym sądzicie?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2018-04-01 22:42:46 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2018-04-01 23:03:39 
Legenda forum

Dołączył(a): 2010-11-08 15:23:23
Posty: 2331
Lokalizacja: Katowice
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Note 10+
Obecne moto: KTM 1290 SAS
6 lat to już okres graniczny kiedy jest sens na nie siadać. Ja bym oddał za flaszkę komuś z adnotacją że jeździ na własne ryzyko ;) Szkoda mieć kogoś na sumieniu za 200zł ;)

Z drugiej strony skoro jest dobry, nie ma uślizgów i się dobrze trzyma - to po cholerę go zmieniać?! :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2018-04-01 23:15:45 
Pierwszy wydech regionu

Dołączył(a): 2012-10-24 19:21:54
Posty: 388
Lokalizacja: stolica "Scyzorykowa"
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: fz6S
rhazz napisał(a):
6 lat to już okres graniczny kiedy jest sens na nie siadać. Ja bym oddał za flaszkę komuś z adnotacją że jeździ na własne ryzyko ;) Szkoda mieć kogoś na sumieniu za 200zł ;)

Z drugiej strony skoro jest dobry, nie ma uślizgów i się dobrze trzyma - to po cholerę go zmieniać?! :D


Zmieniam ponieważ mam ochotę pojeździć bardziej dynamicznie niż dotychczas, a Diablo Strady do tego mało się nadają. Do typowo turystycznego turlania sa OK, ale nawet na moje świętokrzyskie winkielki przy bardziej dynamicznej jeździe radziły sobie tak sobie. Przednią oponę wymieniłem w poprzednim sezonie po tym jak złapałem kapcia, nie było za bardzo kasy na wymianę kompletu wiec dokupiłem tylko nówkę na przód.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot]


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org