Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2018-07-30 08:55:03 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2018-05-11 11:49:12
Posty: 123
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZS600 i Tracer 9GT
http://cycle-ergo.com/

Pewnie niektorzy juz to znaja, ale jest to fajna stronka na której mozna zrobic sobie prosta symulacje jak bedzie sie wygladac na danym motocyklu.

Wybieramy motocykl, podajemy wymiary kierowcy (plus ewentualnie pasazera) i widzimy jak sie bedzie wygladac :)

LwG :moto:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2018-07-30 08:55:03 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714

PostNapisane: 2018-07-30 14:15:44 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2013-12-07 11:23:36
Posty: 468
Lokalizacja: WWY
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Ninja 1000SX
J@ck napisał(a):
Mi chodziło o wentylatory, że parzą w nogi pasażerke. Dodatkowo po jednej paradzie mieli dość oboje. Ogólnie kolega chwali moto, za minusy podał, grzanie, wagę i spalanie

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

W VFR są trzy chłodnice z czego 2 po bokach i tylko jedna ma wentylator. Trzecia jest z przodu pod czachą. Wdług mnie to nie wentylatory podgrzewały atmosferę tylko dwa tylne cylindry. Znajdują się pod kanpą. Dodatkowo VFR VTEC ma tak samo poprowadzony tłumik jak FZ6 czyli pod tyłkiem. Choć mi jedynie co kiedy ew. przeszkadzało jeśli chodzi o VFR to tylko rura od tłumików która idzie przy prawym secie. Ale to tylko wtedy kiedy było 30st. i czerwone światło goniło kolejne czerwone światło. Natomiast co do spalania mi potrafiła spalić ~4l jak i 11l. Zależy jak się jeździ. Średnio ~6l korzystając z VTEC-a. Nowsza czyli po 14- była bardziej ekonomiczna i mniej wrażliwa na używanie VTEC-a w przypadku spalania. Waga - z tym się średnio powalczy - 249kg rodzi problem tylko przy przepychaniu do tyłu - w każdym innym przypadku uważam że nie jest problemem również ze względu na umieszczenie środeka ciężkości. Ale ja się nauczyłem jeździć na swoim kursie VFR - i wtedy poczułem miętę do tego moto :) choć miałem w tym czasie FZS600.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org