Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2020-08-11 10:03:19 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2019-11-05 20:20:03
Posty: 0
Płeć: Mężczyzna
Jak długo może zająć jej pokonanie w warunkach takich, jak obecnie?
Oczywiście na pomiary serwisów z mapami nie ma co patrzeć - nie wiem, jak dokładnie działają. Albo zakładają jazdę zgodną z przepisami, albo wyliczają jakąś średnią z tego, jak przemieszają się inni użytkownicy na poszczególnych odcinkach. A wiadomo, że niektórzy lubią dokręcić gazu...
Mam do załatwienia sprawę w Lublinie, kwestia sądowa niestety. Jakiś termin został wyznaczony na piątek i pewnie bez osobistego stawiennictwa może się nie obyć :drink:

EDIT
Tym razem obyło się bez wyjazdu, bo to sprawa w e-sądzie - czyli jak piszą na https://e-sad.info.pl/epu-e-sad/ rozpatrywana zdalnie, a w Lublinie mieści się siedziba instytucji, to jeszcze nie ten etap. Dobrze, że mnie prawnik naprostował, bo byłoby kilkaset kilometrów bezsensownej wycieczki!


Ostatnio edytowano 2020-08-17 08:15:05 przez konradccic, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2020-08-11 10:03:19 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714

PostNapisane: 2020-08-11 10:58:54 
Legenda forum

Dołączył(a): 2010-11-08 15:23:23
Posty: 2332
Lokalizacja: Katowice
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Note 10+
Obecne moto: KTM 1290 SAS
Z Kato masz około 4,5h jadąc A4. Do Rzeszowa jedziesz jak po stole ale potem jest tragedia tą krajówką.
Ogólnie w 1 dzień jest to raczej nie do zrobienia...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2020-08-11 11:52:47 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Dołączył(a): 2019-10-01 16:23:53
Posty: 1073
Lokalizacja: Gdańsk
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: F800GS
a wg mnie dasz radę bez problemu, zwykle czas przejazdu podawany na google maps przynajmniej jak dla mnie jest w miarę dokładny, zawsze jedzie się szybciej niż podają ale oczywiście trzeba się zatrzymać na tankowanie, jedzenie itp, sumarycznie czas przejazdu z punktu A do B trwa tyle co podają. Jadąc moto nie ma ryzyka że staniesz w korku. W ubiegłym roku jechałem z Gdańska do Zamościa i wracałem tego samego dnia, fakt że na miejscu byłem tylko może z 2h i dodam że udało mi się nie jechać po ciemku.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2020-08-11 16:32:28 
Prawie jak Mistrz Świata

Dołączył(a): 2013-11-03 13:05:03
Posty: 845
Lokalizacja: LPU
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Sprint ST 1050
Moim zdaniem też dasz radę. Z Wrocławia wbijasz na S8, ciśniesz na Tomaszów Mazowiecki, dalej na Radom, za Radomiem wbijasz na 12 w stronę Puław, dalej masz S-kę do samego Lublina. Najgorszy odcinek to Gołygów - Piotrków Tryb, nie wiem czemu tam zawsze robi się jakieś wąskie gardło. Dalej idzie przyjemnie, a kilka km za Spałą masz fajną miejscówkę nad Pilicą na zrobienie sobie dłuższej pauzy, akuratnie wychodzi mniej więcej w połowie drogi.
Drogi są przyzwoitej jakości, od Spały do Radomia jest dosyć wąsko, ale dla motocykla to akurat żaden problem, nawierzchnia jest spoko.

Drugą opcją jest wbicie z Wrocka na S8, w Łasku uciekasz na Piotrków Tryb, dalej znowu Radom, Puławy, Lublin. Tutaj najgorszy odcinek to chyba przelot przez Piotrków i kawałek 74 do 12-ki, dalej jest spoko.

Obydwa odcinki, dobrym tempem, do zrobienia w 4,5 godziny, z przerwami na tankowanie i kawę 5.

Jeżeli nawi chciała by Cię kierować inną trasą, to od razu mówię, że S8 od Piotrkowa do Wawy, jeżeli nie zrobili niczego z nawierzchnią, odradzam. Tak samo jak trasę A2 do Wawy, bo fakt, do Warszawy dojedziesz w miarę sprawnie, ale żeby później dostać się do S17, będziesz miał albo przebijanie się przez miasto, albo labirynt po lokalnych pipidówach, na czym stracisz to, co zyskałeś po trasie ;).


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot]


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org