Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2020-10-18 23:44:34 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2011-01-11 15:40:42
Posty: 198
Lokalizacja: Lubin (zDolnyŚląsk)
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Transalp 600
Zgadzam się.Założyć kaganiec,tak jak politycy,jednym można,drugim nie :sniper:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2020-10-18 23:44:34 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2020-10-19 07:31:55 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2014-07-29 10:56:56
Posty: 253
Lokalizacja: Wałbrzych
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Fzs600 2001r
Cały ten post jest jakiś "dziwny" i nadaje się do wywalenia, to jest forum motocyklowe, a nie polityczne, równie dobrze można założyć post - Tusk to złodziej, Kaczyński głaska kotka itd., itp. - dajcie Panowie spokój, szkoda życia, chyba każdy ma jakieś zdanie na temat tego co się wyrabia w tym pięknym kraju, ale jest to subiektywne zdanie każdego z was/nas, wolałem nic nie pisać w tym poście, właśnie z przyczyn podanych wyżej, co nie oznacza, że nie mam zdania na ten temat, a bluzganie na innych i wyzwiska tylko dla tego, że ma się inne zdanie, to jest już "kabaret", wnioskuję o zamkniecie tego tematu, który wprowadza niezdrową atmosferę i ni jak sie ma do głównych treści tego forum, zawsze można się spotkać przy piwie i podyskutować, a nie napinać się przez internet. Amen.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2020-10-19 08:01:12 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2019-03-14 12:26:17
Posty: 273
Lokalizacja: wrocław
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: bmw s1000xr
Lepel słusznie prawisz :thumbup:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2020-10-19 08:54:25 
Legenda forum

Dołączył(a): 2018-08-01 19:28:01
Posty: 2321
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: XV250 R1200GS CBF600
Szkoda, temat sam w sobie zawierał moto-życie i pierwsze posty tez odnosiły sie do wyjazdów zagranicę, planów wakacyjnych itd. niestety, szkoda że nie udało się utrzymać tej formy. Zdumiewające, jak mocno społeczeństwo jest podzielone o bzdety i nawet moto- spoina tego nie utrzyma. Przy okazji wyszło szydło z worka..

Przychylam się do prośby o zamkniecie wątku, jak śpiewał Łona "..to już za daleko zaszło".


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2020-10-19 09:43:11 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2016-09-30 10:06:24
Posty: 188
Lokalizacja: WS
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ6 Fazer
sfazowany napisał(a):
Przychylam się do prośby o zamkniecie wątku, jak śpiewał Łona "..to już za daleko zaszło".

No i "bądźmy uprzejmi mieć wątpliwość" :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2020-10-19 09:55:16 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2019-05-29 12:25:15
Posty: 89
Lokalizacja: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ1
przepraszam, ale gdzie jest admin? długi, za swoje zachowanie powinien dostac bana na tydzien. miec swoje poglady to jedno, ale ublizac innym forumowiczom, to juz zupelnie co innego. i dla wyjasnienia.. jestem ateista, flaga na moim domu wisi caly rok, gardze PISem, bluznie, mam tatuaze, wiec pewnie jestem kryminalista, nie lubie jak mi sie cos nakazuje, wiec na 50 potrafie i 120 jechac, ale nie chce umierac, bo ktos ma sieczke w mozgu i bedzie sie stawiac dla zasady. moze ten demot ponizej wytlumaczy dlaczego trzeba nosic maseczki.

[ img ]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2020-10-19 10:05:14 
Legenda forum

Dołączył(a): 2011-02-15 15:47:22
Posty: 3828
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: Pół człowiek pół muffin
Obecne moto: tiger 800
marcingda napisał(a):
długi napisał(a):
Jak nie nosić kagańca zgodnie z konstytucją.
[link do youtube]
Proszę administratora o usunięcie tego posta
jest on szkodliwy z punktu widzenia zdrowia publicznego


cóż, tutaj muszę cię zawieść. Zgadzam się z tobą że nie noszenie maseczki nie jest aktem odwagi tylko brakiem odpowiedzialności. natomiast to nie jest jednoznaczna sprawa taka jak reklamy, szerzenie nienawiści, ciężko mi powiedzieć że usuwałbym to jedynie z powodu niebezpieczeństwa a nie tego, że nie toleruję takiego zdania. dla tego link (niestety) zostaje

sfazowany napisał(a):
Za samą wiązankę uważam, że powinieneś dostać bana na forum. Możemy mieć różne zdanie, ale to juz przegięcie.

za to poleciało ostrzeżenie. powycinałem też parę elementów z innych wpisów. Następne agresywne/wulgarne odzywki zakończą się banem - nie z powodu poglądów, a z powodu braku umiejętności kulturalnego dyskutowania na ich temat.

długi napisał(a):
tak jak politycy,jednym można,drugim nie

jak widzisz - staram się jednak w kwestii moderowania forum być sprawiedliwy. Dla tego tak jak pisałem ci w ostrzeżeniu (celowo pisałem "passive agressive" bo starałem sie pisać do ciebie twoim językiem żebyś zrozumiał) - dostałeś je za język, nie za poglądy. I jeśli tego języka nie zmienisz, dostaniesz bana. Żeby było jasne, ponieważ jak widzę lubisz sztywne regulaminy - nie chodzi tylko o bezpośrednie obrażanie kogoś przezwiskami. chodzi też o inne elementu wpisów będące agresywnym, nie merytorycznym atakiem na kogoś, mającym na celu poniżenie go.

Swoja drogą ciekawi mnie... jak ogranicza cię maseczka. dla mnie sama maseczka jest jak zbawienie - jest czymś czego od dawna potrzebowałem. ogranicza mnie masa innych cowidowych obostrzeń (i od razu mówię - mimo że mnie ogranicza to rozumiem cel ich wprowadzenia), ale akurat maseczki są super. w aktualnym świecie pełnym kamer, profilowania i śledzenia aktywności sam fakt że mogę się "zanonimizować" choć troszkę i nikogo to nie dziwi jest dla mnie super (i tak się nie zchowam, ale choc troszkę utrudnię).
swoją drogą co do anonimizacji podoba mi się to jak ludzie szybko przechodzą z tematu maseczek, na temat chipów. Nikt ich nie będzie chipował, bo to zbędne. Telefon przez większość dnia mają w okolicy 1m od siebie, sami za niego płacisz, i dbają żeby był ciągle naładowany i podłączony do sieci, więc po co chip? płacą gdzie popadnie kartą, co też ułatwia wyśledzenie i skontrolowanie. Nie ma sensu inwestować w urządzenia które są niepotrzebne.

ja osobiście jestem załamany tą częścią społeczeństwa. końcówka lat 60 człowiek wylądował na księżycu, zwalczył wiele chorób które dziesiątkowały świat oraz połączył kulę ziemską w taki sposób, ze relatywnie szybko można się dostać w dowolne jej miejsce. Początek lat 2010 - tłumaczymy ludziom że ziemia nie jest płaska, szczepienia służą naszemu bezpieczeństwu, a kawałek materiału na twarzy jest jak ABS - mocno przereklamowany, 95% użytkowników swoim zachowaniem jest w stanie zabezpieczyć się lepiej niż ten kawałek materiału... ale dla tych 5% które jest wstanie zabezpieczyć warto go nosić

sfazowany napisał(a):
Przychylam się do prośby o zamkniecie wątku

Myślę że... nie. znaczy tak, temat totalnie z dupy i nie pasujący do tematyki forum, ale JA go nie wytnę, to niezgodne z moim rozumieniem wolności wyrażania poglądów. Choć chciałbym żeby temat umarł śmiercią naturalną - tak, żeby nikt nie pisał, to sam wygaśnie. z tego powodu ja wypowiadam się w tym temacie tylko raz, żeby wyjaśnić dla czego w taki a nie inny sposób go moderuję.

Mrozu napisał(a):
przepraszam, ale gdzie jest admin?

ma życie prywatne, nie siedzi 24/7 na forum i... nie ma tego komfortu żeby tak radośnie rzucać banami. mądrość spidermana - "z wielką mocą wiąże się wielka odpowiedzialność" - znacznie łatwiej zostać tym złym, gdy masz ku temu narzędzia, więc trzeba uważnie przemyśleć stosowanie ich, a nie działać pod wpływem emocji - dla tego czasem pewne procesy "trwają"


edit: jak zobaczę kogoś kto zalogował się tylko po to żeby sie tu wypowiedzieć, usuwam i powiększam licznik. licznik dobija do 5 to zamykam temat jako "ściągający ludzi nie zainteresowanych motocyklizmem."

stan licznika na chwilę obecną: 1


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2020-10-19 11:19:29 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2019-05-29 12:25:15
Posty: 89
Lokalizacja: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ1
misiakw, mysle, ze jak jeden forumowicz drugiemu pisze, ze mu pluje w twarz, to nalezy sie tygodniowy ban na ostudzenie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2020-10-19 12:31:02 
Legenda forum

Dołączył(a): 2018-08-01 19:28:01
Posty: 2321
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: XV250 R1200GS CBF600
Dla kogoś kto wchodzi na forum raz na miesiąc to bez różnicy. Nie taki miałem zamysł otwierając temat, zawsze jak rozmawiam ze znajomymi motocyklistami to nie da się nie wspomnieć o tym jak wirus oddziałuje na nasze życie, niektórzy nie pojechali na długo planowany wyjazd, niektórzy wcale nie jezdzili, niektórzy z racji charakteru pracy i sposobu przemieszczenia się jezdzili tak jak zawsze od lat. Nawet do pewnego momentu tak właśnie wątek się rozkręcał. Wszystkim życzę zdrowia (100% szczerze), tysięcy nawiniętych kilometrów i udanego sezonu bez względu na sytuację na świecie.

Co do samego podejścia do tematu, wszyscy mamy rozkminy czy to wszystko na sens, fajnie jeśli da się wątpliwości ubrać w humor.

[ img ]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2020-10-19 16:31:16 
Legenda forum

Dołączył(a): 2011-02-15 15:47:22
Posty: 3828
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: Pół człowiek pół muffin
Obecne moto: tiger 800
jak zobaczę kogoś kto zalogował się tylko po to żeby sie tu wypowiedzieć, usuwam i powiększam licznik. licznik dobija do 5 to zamykam temat jako "ściągający ludzi nie zainteresowanych motocyklizmem." - w ten sposób pozbędę się swoich oporów :)

stan licznika na chwilę obecną: 1


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2020-10-20 16:40:22 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Dołączył(a): 2016-03-01 21:03:14
Posty: 1476
Lokalizacja: Warka
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Ready to remont
są i plusy tych maseczek, nie wącham wyziewów kierowników pod sklepem :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2020-10-20 17:07:29 
Legenda forum

Dołączył(a): 2018-08-01 19:28:01
Posty: 2321
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: XV250 R1200GS CBF600
Mam wrazenie ze w tym tygodniu zdyscyplinowanie wiary zdecydowanie się poprawiło, czy w sklepach czy na stacjach, jest zdecydowanie mniej osób bez maseczek.

Na moto w sezonie było spoko bo w kominiarce i kasku wystarczyło ich nie zdejmować i nawet przez "gęstą atmosferę" można było się przebić bezpiecznie :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2020-11-14 09:13:07 
Legenda forum

Dołączył(a): 2018-08-01 19:28:01
Posty: 2321
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: XV250 R1200GS CBF600
Ktos już z kolegów to przechodził? Ja teraz jestem w łóżku z pozytywem :/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2020-11-14 09:43:31 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2019-11-22 23:17:30
Posty: 210
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZS 600 99
To zdrówka życzę.

FZS600 '99


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2020-11-14 09:59:12 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2016-05-23 07:52:53
Posty: 500
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Fazer S2
Zdrowia! Czyli objawowo Cię dopadło? :/


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org