Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2021-01-04 15:58:02 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Dołączył(a): 2016-03-01 21:03:14
Posty: 1466
Lokalizacja: Warka
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Ready to remont
mimo wszystko zrobil tym zestawem kilka duzych tras i moto zyje.
CBF to wół roboczy, jak się rozpadnie to kupi kolejny


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Re: Zestaw biwakowy
PostNapisane: 2021-01-04 15:58:02 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2021-01-04 16:22:59 
Legenda forum

Dołączył(a): 2011-02-15 15:47:22
Posty: 3805
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: Pół człowiek pół muffin
Obecne moto: tiger 800
tuzmen, nie no jasne, pisałem rpzecież że to nie znaczy że sie rozleci. Chodzi mi tylko o to że o ile patent fikuśny, to ja bym jednak zamiast iść w stronę kolejnych kufrów zastanowił się nad wspomnianymi wcześniej przez naszego forumowego włóczykija "przydaMisiami". Bo żeby taka pojemność zapchać trzeba się postarać - z żoną lecąc w góry pochodzić (czyli trzeba było zabrać nie małe buty trakkingowe, dodatkowy zestaw ciuchów w góry, plecak itp), ze śpiworem zapakowaliśmy się w dwa moje boczne(takie jak on ma z przodu, czyli łącznie 44l), dwa centralne po 42l, i jakieś duperele typu woda i ciuchy przeciwdeszczowe w plecaku i torbie na siedzeniach.

a jak jedziesz czystko moto, bez nadmiaru chodzenia to da się spakować skromniej bo... na 2 tygodnie potrzebujesz jakiejś pary jeansów i bluzy na zimne wieczory, z 5-6 tshirtów na wieczory, a resztę spokojnie ogarniesz odzieża terminczną, i to też 4-5 sztuk starczy bo przez noc wyschnie. i tak wiekszość dnia spędzisz w spodniach na moto (u mnie jeansy też są moto żeby móc w nich w gorące dni polecieć). na wieczór kurtka motocyklowa sprawdzi się również w drodze do baru. u mnie jak się zabieram nawet jest miejsce na druga kurtkę motocyklową (bez ochraniaczy, te przekładam) a to już spory przydamiś.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2021-01-04 16:38:53 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Dołączył(a): 2016-03-01 21:03:14
Posty: 1466
Lokalizacja: Warka
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Ready to remont
misiakw
Mnie nie musisz przekonywać, kilka razy miałem plecaka i niestety dla mnie jazda traci swobodę i przyjemność. Jedyna opcja żona kupuje swoje 2OO i jedzie obok, a na tylnym siedzeniu jedynie rolbag


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2021-01-04 16:46:11 
Legenda forum

Dołączył(a): 2011-02-15 15:47:22
Posty: 3805
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: Pół człowiek pół muffin
Obecne moto: tiger 800
tuzmen napisał(a):
Jedyna opcja żona kupuje swoje 2OO i jedzie obok, a na tylnym siedzeniu jedynie rolbag

skończy się jak u mnie - ty 3 kufry+ rollbag z wszystkim, ona tylko mała torbę z prostownicą. Ale i tak jest spoko :) (ok, żartuję, prawda jest taka że gdybyśmy mieli sakwy/kufer dla niej to ja bym miał tylko kufry :P )

[ img ]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2021-01-04 16:51:36 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Dołączył(a): 2016-03-01 21:03:14
Posty: 1466
Lokalizacja: Warka
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Ready to remont
heheh albo dodatkowo żelażko...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2021-01-04 18:01:10 
Legenda forum

Dołączył(a): 2018-08-01 19:28:01
Posty: 2284
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: XV250 R1200GS CBF600
Misiek, jakie stylowe ćwieki na kufrach :D to żeby się wmieszać w tłum na zlotach z tatą? ;) Widok piękny, ja się nigdy nie doczekam wycieczki z żoną na 2 moto, więc bardzo bardzo zazdroszczę.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2021-01-04 19:22:41 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2019-03-14 12:26:17
Posty: 273
Lokalizacja: wrocław
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: bmw s1000xr
Misiakw oficjalnie dołączam do grona zazdraszczaczy :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2021-01-04 20:48:40 
Legenda forum

Dołączył(a): 2011-02-15 15:47:22
Posty: 3805
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: Pół człowiek pół muffin
Obecne moto: tiger 800
sfazowany napisał(a):
Misiek, jakie stylowe ćwieki na kufrach

usuwam je własnie. sporo dodatków do moto u mnie ma podobną tradycję - motocykl kupiłem 8 lat temu, jeszcze na studiach. wtedy na zestaw nowych kufrów bocznych musiałbym wydać jakies 8 stów, więc gdy pojawiły się w okolicy uzywane sztywne givi za 300zł nie marudziłem tylko brałem - ot miły element dla stydenckiej kieszeni. A że jestem bardziej pragmatykiem niż osobą wyczuloną na wygląd, to przez długi czas nic z nimi nie robiłem, bo w sumie spełniały robotę. Teraz jak już spawanie mi idzie jako tako to rozwierciłem wszystkie ćwieki z jednego kufra, połowę już zaspawałem, potem wyszlifuję i przemaluję. Podobnie ma się kwestia kufra centralnego - dostałem go z poprzednim motocyklem (w sumie nawet dwa takie), działa to po co kombinować, psiknąłem go sprayem bo blakł i tyle. ma 42l czyli troszkę mało jako jedyny, ale wolę latać z bocznymi niż centralnym więc w trasy jest uzupełnieniem gdy tamte mi nie starczają - i jest ok. Mam parcie na to żeby mechanicznie był pewniakiem i tak jest. Reszta jest dodatkiem.

sfazowany napisał(a):
Widok piękny, ja się nigdy nie doczekam wycieczki z żoną na 2 moto, więc bardzo bardzo zazdroszczę.

strażak napisał(a):
Misiakw oficjalnie dołączam do grona zazdraszczaczy

A dziękować. To akurat fragment jury krakowsko-częstochowskiej - to w sumie pagóry a nie góry, ale widok niesamowity, w tym roku zamierzam wrócić w tamte rejony na weekend lub dwa, raczej sam ale można się ustawić pod namiot


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2021-01-04 21:27:39 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Dołączył(a): 2019-10-01 16:23:53
Posty: 1068
Lokalizacja: Gdańsk
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: F800GS
Jak dla mnie każdy dodatkowy kilogram zwłaszcza w centralnym kufrze to pogorszenie prowadzenia motocykla. Mam nadzieję, że uda mi się spakować do kufrów bocznych bo z centralnym na autostradzie jedzie się bardzo kiepsko. Jadąc na południe w okresie letnim zabieram kilka t-shirt-ów, bieliznę, podstawowe kosmetyki, dwie pary krótkich spodni i bardziej elegancką koszulę (żeby wejść do restauracji) i jak najlżejsze buty/sandały plus klapki. Jak coś jest potrzebne to można wszędzie kupić. Oczywiście wyjazd pod namiot to inna para kaloszy.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
Administracja forum: admin@motocykl.org