Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-10-12 16:54:53 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2009-07-09 14:59:01
Posty: 52
Lokalizacja: Katowice
Płeć: Mężczyzna
Witam Was!
Studiuję w Politechnice Śląskiej na wydziale transportu i przyszedł czas na napisanie pracy inżynierskiej :)
Ogólnie mogę wymyślić sobie temat sam. Jako, że jestem na specjalności logistyka, temat pracy musi być powiązany z logistyką. Pomyślałem, że jako motocykle to moje hobby, które kocham fajnie by było napisać tą pracę ich temat. Jednak musi on być powiązany z logistyką.

Macie jakieś pomysły na temat takiej pracy? :) Może ktoś z Was realizował podobną prace? Pozdro :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Praca inżynierkska
PostNapisane: 2011-10-12 16:54:53 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2011-10-12 17:27:51 
Prawie jak Mistrz Świata

Dołączył(a): 2011-07-12 09:40:11
Posty: 948
Lokalizacja: wawa
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 512 386 jedensześć5
Obecne moto: nowe
hmmm a np jak kurierzy w miastach zasuwaja na moto to by nie było powiazane z logistyka...? opisac dzialanie takiej firmy czy cos tam wymyslec...taki wolny luzny pomysl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-10-12 19:02:34 
Legenda forum

Dołączył(a): 2010-11-08 15:23:23
Posty: 2331
Lokalizacja: Katowice
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Note 10+
Obecne moto: KTM 1290 SAS
Borko czy to nie Ty leżałeś ostatnio za tunelem :( ? Srebrna faza na SK :/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-10-12 20:47:21 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2009-07-09 14:59:01
Posty: 52
Lokalizacja: Katowice
Płeć: Mężczyzna
Na szczęście to nie ja :)

A co do tematu pracy wymyśliłem "Logistyka działań związanych z transportem motocykli ze Stanów Zjednoczonych"

Czekam na jakieś inne pomysły :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-10-19 11:13:01 
Niemowlak

Dołączył(a): 2011-04-20 15:08:44
Posty: 49
Lokalizacja: Radzymin
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Yamaha FZ6 Fazer S2
Borko napisał(a):
Na szczęście to nie ja :)

A co do tematu pracy wymyśliłem "Logistyka działań związanych z transportem motocykli ze Stanów Zjednoczonych"

Czekam na jakieś inne pomysły :)


To ja zaproponuję coś takiego (półżartem półserio, łącząc przyjemne z pożytecznym):

"Analiza wpływu dopuszczenia ruchu jednośladów po miejskich bus-pasach na logistykę dostawy pizzy"

Przyjemne bo pizza, a pożyteczne bo można by wykorzystać jako argument do faktycznie wpuszczenia jednośladów na buspasy (jak obecnie na moście Śląsko-Dąbrowskim).

A tak już bardziej poważnie:

"Logistyka jako aspekt funkcjonowania serwisu motocyklowego"
"Logistyka motocyklowa w cyklu zawodów MotoGP"
"Praktyczne wykorzystanie transportu motocyklowego w logistyce towarów i usługach"

Pozdrawiam i powodzenia w pisaniu pracy!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-10-19 14:53:45 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2008-06-10 17:40:55
Posty: 610
Lokalizacja: Mikołów
Płeć: Mężczyzna
pozdrawiam kolege z uczelni:) w czerwcu miałem przyjemność kończenia owego kierunku i specjalności:) ja kończyłem uczelnie jeszcze tokiem jednolitym ( 5 lat) ale każdy rocznik po mnie ma już te dwustopniowe, najpierw inżynierka potem magisterka. Zastanów się nad tym, by napisać teraz częśc pracy magisterskiej już. Potem będziesz miał łatwiej. Chyba można dogadać się z promotorem, że zrobisz np część teoretyczną. Ja tak zrobiłem i pisząć magisterkę miałem prawie połowe z głowy ( bo my też musieliśmy napisać jakąś pracę po 3 latach - praca przejściowa się to nazywało). By the way u kogo piszesz? :) gdyby Cię coś interesowało to wal:) mogę coś doradzić:)

P.S. Kierownik katedry profesor S....nie zawsze akceptuje słowo "logistyka" w temacie. Akceptacja tematu pracy dużo zależy od jego humoru :] u siebie na seminarium prezentowałem 3 razy postępy nad pracą i za pierwszym razem zaakceptował temat....za drugim razem (połowa semestru) stwierdził że nie widzi sensu mojej pracy....i pod koniec semestru był bardzo zadowolony bo pracę miałem już skończoną i prezentacje ogarniętą :) także ostrożnie z tematem....na pewno nie używaj słowa "optymalizacja" :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-10-19 21:41:23 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2011-05-11 23:56:13
Posty: 85
Lokalizacja: DWL
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Blue Cat X]
Cytuj:
nie używaj słowa "optymalizacja"


Ani analiza, badania, przyczynek...no no pomóżcie mi bo nie wiem:)!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot]


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org