Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-07-18 18:41:45 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2008-01-02 12:51:15
Posty: 89
Lokalizacja: k-koźle
Ma ktoś zamontowany w swoim motocyklu?
Jeśli tak to jakiej marki i jak się sprawuje,jakie posiada funkcje.
Jest ich tyle w sprzedaży ze trudno się połapać.
Pozdro.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Alarm Motocyklowy
PostNapisane: 2008-07-18 18:41:45 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

 Tytuł:
PostNapisane: 2008-07-18 21:43:17 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2008-05-17 21:04:01
Posty: 411
Lokalizacja: Wawa
Płeć: Mężczyzna
Niestety opinii o alarmach jest tyle ilu właścicieli, wyjątki to alarmy z najwyższej półki. Ja na pewno nie inwestowałbym w alarm do moto, wolę alarm z blokadą tarczy xena. Płacisz 250 zł i masz blokadę i alarm na lata i do różnych moto, ja wybiorę model tańszy za 150 zł XZ1 xena, wiadomo, że profesjonalista i tak ukradnie jak będzzie chciał, a gówniarzy i debili to zawsze odstraszy.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-07-18 23:14:15 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2008-06-18 21:46:31
Posty: 777
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Kocur
Ja wybrałem taką blokadę na tarczę http://allegro.pl/item396107448_lk_303_ ... armem.html
tania bo za 69zl co prawda wyje dość głośno ale dopiero jak sie wsiądzie na motor i trochę ruszy do przodu lub porządnie nim szarpać (co innego piszą w opisie niby że jak tylko lekko ktoś dotknie kierownicy to juz wyje- to nie prawda) tak wiec szczerze mówiąc żałuję że nie kupiłem jakieś firmowej typu xena bo niby pisze też że jak ktoś np bedzie chciał na nasz motocykl usiąść to się załączy alarm może w tej firmowej wiecej prawdy i tu proźba do posiadaczy Xseny czy rzeczywiście taka czuła jest.Jedno co jest dobre w tej mojej to to że napewno nie bede próbował ruszyć jak zapomne przypadkiem ją zdjąć z tarczy bo w momencie zapalania rozrusznika zawsze załancza się alarm.Dla mało wymagających polecam, a dla oczekujących iz alarm załączy sie każdorazowo jak tylko jakiś dzieciak na osiedlu będzie chciał sobie zrobić zdjęcie na naszym sprzęcie odradzam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-07-19 06:32:25 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2008-01-26 07:51:22
Posty: 446
Lokalizacja: 50km na Pd. od Wawy k/Garwolina
Kumpel kupił ostatnioo Xenę za 250 plnów (chyba najwyższy model), no i całkiem całkiem. Zależy w jakiej pozycji się ją założy zmienia się czułość. Nie wyje przy lekkim dotknięciu moto, tylko przy trochę dynamiczniejszych manipulacjach. To chyba dobrze bo nie będzie się niepotrzebnie włączać. Za to przy leciutkim dotknięciu blokady od razu się załącza.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-07-19 10:01:26 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2008-06-18 21:46:31
Posty: 777
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Kocur
E..Cat napisał(a):
Kumpel kupił ostatnioo Xenę za 250 plnów (chyba najwyższy model), no i całkiem całkiem. Zależy w jakiej pozycji się ją założy zmienia się czułość. Nie wyje przy lekkim dotknięciu moto, tylko przy trochę dynamiczniejszych manipulacjach. To chyba dobrze bo nie będzie się niepotrzebnie włączać. Za to przy leciutkim dotknięciu blokady od razu się załącza.

No to chyba ta Xena jednak podobna do mojej tanioszki,w każdym bądź razie motorem trzeba troche poszarpać ale w przypadku gdyby ktoś nam chciał wbić śrubokręt w stacyjkę i odjechać to w momencie naciśnięcia startera zawsze wyje i to jest w tym najlepsze


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-07-19 23:12:36 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2008-05-17 21:04:01
Posty: 411
Lokalizacja: Wawa
Płeć: Mężczyzna
Podobna to ona jest dopóki deszcz nie zacznie padać. Wybrałem xene xn15 za 250 zł- polecił kolega, wczesniej wlasnie miał blokade z alarmem za 100zł made in china no name. Miałem okazje wziąć dziś obie do ręki- różnica kolosalna- prawdą jest, że jeśli jesteś w temacie to możesz uciszyć i jedną i drugą blokadę, ale chińczyka otworzysz w kilka sekund- jest to jeden z łatwiej otwieralnych zamków. Poza tym chinczyk w porownaniu z xn15 sprawia wrazenie zabawki. Jednak PZU udziela znizki z XN15, a nie z chinska blokada i to też powinno o czymś świadczyć. Sam fakt, że jest alarm jest przydatny tylko wtedy jak blokadę dasz na tył i tak zamocujesz, że nie widać jej mocno. W innym wypadku to tylko straszak na dresiarzy.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org