Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-10-05 06:47:42 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2012-10-05 06:21:46
Posty: 2
Płeć: Mężczyzna
Czesc wszystkim:)

Mam problem. Mam Yamahe FZR 600R '95 model "kocie oczy", w ktorej obrocilo mi panewke. Nie chce bawic sie w naprawy, a uzywany silnik ciezko zdobyc. Myslalem, zeby zamontowac silnik od Thundercata. Wiem, ze oba modele sa blizniaczo podobne i mocowanie silnika pasuje na 99%, ale nie wiem co z elektryka i gaznikami. Macie jakies doswiadczenia w tym temacie? Bede wdzieczny za pomoc, bo sprawa jest pilna.

Pozdrawiam i szerokosci
Lukasz


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-10-05 06:47:42 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714

PostNapisane: 2012-10-05 12:03:41 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2010-09-27 10:32:49
Posty: 727
Lokalizacja: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Czarna
ktos juz to cwiczyl na forum,latwo znalezc ,choc zalozyl tylko jednenpost ... :lol:


poczytaj regulamin
skoro znalazles taki temat, to wystarczylo w nim napisac / pojawilby sie w nowych postach /,albo skontaktowaqc sie z robiacymi przekladki.


Ostatnio edytowano 2012-10-05 19:14:05 przez pango, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-10-05 16:29:31 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2012-10-05 06:21:46
Posty: 2
Płeć: Mężczyzna
Zalozylem post w kilku dzialach, bo nie wiedzialem, ktory bedzie najbardziej pasowal do tematu. Zalezy mi na szybkiej informacji i nie wiedzialem, ze to jest az taki problem.

Wiem, ze juz to bylo, widzialem ten post, ale tam skonczylo sie tylko stwierdzeniem, ze mocowanie silnika pasuje, ale niewiadomo co z gaznikami i elektryka.
Gazniki w Thundercacie maja czujniki polozenia przepustnicy i nie wiem, co z ukladem zaplonowym. Poza tym nie wiem, na ile rozni sie uklad dolotowy i wydechowy, a czytalem, ze podobno sie rozni, wiec jesli znajdziesz mi post odpowiadajacy wlasnie na te pytania, to bede Ci naprawde bardzo wdzieczny.

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org