Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: kierownica
PostNapisane: 2013-04-18 21:44:40 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2013-03-13 12:13:15
Posty: 2
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: yamaha yzf 750
witam chcę zmienić kierownice w swojej yzf-e teraz mam prostą kierownicę ale jest dość nie wygodna zwłaszcza przy większych prędkościach moje pytanie jest czy potrzeba zmienić górną półkę i czy kierownica jest montowana nad półką z chęcią bym zobaczył to na zdjęciach jeśli ktoś może zrobić to niech wyśle na maila: zbyhu4@o2.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: kierownica
PostNapisane: 2013-04-18 21:44:40 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714

 Tytuł: Re: kierownica
PostNapisane: 2013-04-19 09:03:31 
Moderator globalny

Dołączył(a): 2012-11-17 12:48:12
Posty: 478
Lokalizacja: Warszawa/ WZW
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 792076895
Obecne moto: Tcat
Nie wiem czy tu będziesz miał jakiś wybór, kierownica z obu stron jest przykręcana do półki, to nie jeden element z rurki jak w Fazerze,
przy większych prędkościach to raczej niżej schodzisz - bardziej się pochylasz :) Może sprobuj wysokość półki na lagach podnieść/opuścić ?
Ja tam nie narzekam na pozycję za kierownicą w Tcacie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: kierownica
PostNapisane: 2013-04-19 09:28:21 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2010-04-17 20:42:51
Posty: 198
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: thundercat
pery94 napisał(a):
witam chcę zmienić kierownice w swojej yzf-e teraz mam prostą kierownicę ale jest dość nie wygodna zwłaszcza przy większych prędkościach moje pytanie jest czy potrzeba zmienić górną półkę i czy kierownica jest montowana nad półką z chęcią bym zobaczył to na zdjęciach jeśli ktoś może zrobić to niech wyśle na maila: zbyhu4@o2.pl



Czyli mamy rozumieć że masz kota przerobionego i masz kiere wstawioną jak w nakedzie czyli masz dorobione mocowania w pµółce tak ? czy może masz po prostu clipony wyprostowane ? Ogólnie clipony w kocie wchodzą w wcięcia w półkę i są nasadzane od góry. Jednak jesli już musisz kupić nową półkę górną ja pokusiłbym się o dorobienie sobie półki gdzie clipony montowane by były od dołu, obniżyło by to dodatkowo kiere o jakieś 1.5cm może 2. Oczywiście mówię tu o sobie ludzie z bardziej turystycznymi aspiracjami na pewno wolą clipony nasadzane od góry.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org