Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-06-09 21:52:52 
Niemowlak

Dołączył(a): 2013-07-21 12:01:25
Posty: 25
Lokalizacja: Wabrzezno
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Yamaha YZF600R
Witam, zabrałem się za wymiane standardowych kierunków na LED, oczywiscie zakup z allegro.Wszystko pasuje mechanicznie i rowniez dołączony do zestawu jest przerywacz dedykowany do LED. Podłączyłem przewody do przerywacza (dwa o moto i masa). Okazało się, że po włączeniu kierunku świeciły wszystkie. Wyczytałem na google, że jak wymontuję zarówkę od kierunków z licznika to powinno byc ok. I faktycznie wszystko zrobiło się tak jaK powinno - lewy to lewy prawy to prawy. Złożyłem ładnie wszystko, po czym okazało się że po przekreceniu stacyjki swiatlo STOP odrazu sie zapala i nie przestaje świecic. Zatem problem będzie z instalacja lub jeszcze zrobilem mały myk a mianowicie wiele nie myslac prysnąłem w klamki sprzegla i hamulca WD40 a chyba w klamce hamulca jest czujnik, ktory wlasnie powoduje zapalanie sie STOP - czy mogło to spowodować, że obwód jest zamkniety i swiatlo sie swieci caly czas? Pozdrawiam

A przy okazji jak uda sie wszystko zrobic to wrzuce jakies fotki jak to wyglada i swieci


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2014-06-09 21:52:52 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2014-06-09 21:56:37 
Prawie jak Mistrz Świata

Dołączył(a): 2010-08-13 11:38:35
Posty: 962
Lokalizacja: Lublin
Płeć: Mężczyzna
gucio1987 napisał(a):
wiele nie myslac prysnąłem w klamki sprzegla i hamulca WD40 a chyba w klamce hamulca jest czujnik, ktory wlasnie powoduje zapalanie sie STOP - czy mogło to spowodować, że obwód jest zamkniety i swiatlo sie swieci caly czas

Mogłeś zmostkować czujnik, bo związku z wymianą kierunków cała sprawa raczej nie ma ;) No chyba że masz naprawde BARDZO konkretny bajzel w instalacji, w co wątpie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2014-06-10 00:50:43 
Pierwszy wydech regionu

Dołączył(a): 2012-02-23 16:33:37
Posty: 376
Lokalizacja: 3miasto / Kołobrzeg
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: VFR 800 Vtec
Zdecydowanie wyczyść czujnik klamki hamulca przedniego. Jeśli poszukasz dobrze na fourm, to masz też ładnie wytłumaczone co i jak połączyć z tymi nowymi kierunkowskazami tak by działała i kontrolka i kierunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2014-06-10 17:54:23 
Niemowlak

Dołączył(a): 2013-07-21 12:01:25
Posty: 25
Lokalizacja: Wabrzezno
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Yamaha YZF600R
Faktycznie po przeczyszczeniu klamki STOP działa już poprawnie. No przy następnej okazji rozbiórki plastików muszę poczytać jak wrócić do zamontowania żaróweczki w liczniku (szukałem wstępnie, ale jeszcze nic nie znalazłem - jeśli ktoś trafi to będę wdzięczny jak wrzuci link). Pozdrawiam dzieki


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2014-06-10 18:00:59 
Pierwszy wydech regionu

Dołączył(a): 2012-02-23 16:33:37
Posty: 376
Lokalizacja: 3miasto / Kołobrzeg
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: VFR 800 Vtec
Nie szukałeś :P

viewtopic.php?f=2&t=13040


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
Administracja forum: admin@motocykl.org