Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2006-05-30 18:03:55 
Witam
Chcialbym sie dowiedziec jak to jest z ta wyskakujaca dwojka. Czy ma to kazdy egzemplarz czy pojawia sie to po jakims przebiegu. Bo naprawa troche kosztuje a ja chcialbym sobie sprawic kocurka i ten problem mnie troche nurtuje. Jak mozecie to dajcie znac na co jeszcze w szczegolnosci zwrocic uwage przy zakupie.
Dzieki za pomoc.


Góra
  
 
PostNapisane: 2006-05-30 18:03:55 

 Tytuł:
PostNapisane: 2006-05-30 23:16:30 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2006-03-02 18:10:13
Posty: 5
Lokalizacja: JANIKOWO
Witaj!!!!Ja mam przejechane na kocie 50tys. i skrzynia jest ok. i napewno nie w kazdym egzemplarzu dwojka wyskakuje, zalezy to od właściciela jak eksploatuje kota.Jezeli to jest Twoj pierwszy motor to wez kogoś do kupna kto sie zna na rzecZy ja tak zrobilem.Pozdrawiam!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-05-31 00:21:38 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2005-09-22 21:42:55
Posty: 448
Lokalizacja: V-Boyen
dokładnie. Nic więcej do dodania :) ewentualnie jak nie masz nikogo znajomego kto się zna na motocyklach możesz moto zaprowadzić przed kupnem do jakiegoś warsztatu motocyklowego, tam zrobią Ci oględziny i powiedzą jakie moto ma wady i jaki jest jego rzeczywisty stan. Zazwyczaj taka usługa (bez dokładnego pomiaru geometrii ramy, bo to drożej) kosztuje około 100zł.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-05-31 14:45:43 
To mi ulzylo ob myslalem ze to wszystkei tak maja. To bedzie moj pierwszy motocykl wiec poslucham Was i podjade na warsztatu.
Zycze udanego sezonu. Ja dopiero na jesień sprawie sobie kocura ;/


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org