Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2019-08-20 22:47:21 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2015-02-11 00:19:08
Posty: 12
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: YZF-600R Thundercat
Cześć i czołem!
Zaznaczam, że korzystałem z wyszukiwarki i owszem działa, jest trochę tematów, ale nie do końca.
Problem z kotem polega na tym że pracuje dosyć "pierdzaco" jak 125cc, jakby na sucho, przy ruszaniu jest nasilenie tego dziwnego dźwięku i poszarpuje z drganiem. Nie ma mruczenia jak dotychczas pracował i co z tym idzie dławi się, jakby brakowało mocy. Na wolnych obrotach ma takie "popierdywanie" jakby chciał wrócić do normalnej pracy tj. trzyma obroty i i raptem podbija (dosłownie na sekundę). Przy jeździe (3 tudzież 4 bieg) operujac manetką przy przyspieszaniu jest raptem szarpniecie i wraca wszystko do normy- dynamika przyspieszanie i praca motocykla wraca do normy (miła dla ucha, taka normalna nie pierdzacą). Po rozgrzaniu wszystko wydaje się wracać do normy.

Wymienione przewody paliwa z filtrem nie pomogły, wg mechanika wszystko jest okej... I to przewody mogą powodować problem Z PRZEPŁYWEM. Mam wrażenie że jakby się przytkał i nie dostawał paliwa... Gaźniki były synchronizowanie w marcu

Jeżeli rozpisałem się dosyć bezpośrednio i lopatologicznie to przepraszam, ale pewnych objawów nie da się opisać mechanicznie.
Dzięki za wszelką odpowiedź i pomoc. Pozdrawiam!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2019-08-20 22:47:21 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714

PostNapisane: 2019-08-21 08:20:31 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2018-03-13 12:59:42
Posty: 75
Lokalizacja: Toruń
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Thundercat
Gaźniki to się czyści i reguluje, potem dopiero synchronizuje. A tak poza tym to od marca należałoby ją zrobić ponownie, ale najpierw porządny serwis gaźników. Z opisu wynika, że silnik woła o pomoc.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2019-08-21 19:29:09 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2018-12-08 23:00:20
Posty: 14
Lokalizacja: radom
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: yamaha yzf600r
Odpal po zmroku i obejrzyj okolice świec i cewek ( przewody zapłonowe) czy nie skaczą gdzieś iskrierki .Jak gubi gdzieś iskrę to takie objawy mogą być.Przy próbie wejścia na obroty ,taka nierówna praca i po chwili jest normalnie. A po rozgrzaniu wszystko wysycha ( brak wilgoci ) i pracuje poprawnie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2019-08-29 21:56:14 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2015-02-11 00:19:08
Posty: 12
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: YZF-600R Thundercat
Bogoszkocja, okazało się że problem był ze świecami zapłonowymi- jedna świeca była winna całemu zamieszaniu. Dzięki bardzo za pomoc. Pozdrawiam

TEMAT DO ZAMKNIĘCIA :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org