Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-08-15 20:24:54 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2009-05-21 10:26:59
Posty: 96
Lokalizacja: Łomża
Jak jeżdżę z czoperami, to szarpie, prycha i mam wrażenie że skrzynia już ostatkiem sił ciągnie i zaraz coś tam padnie. A jak jeżdżę ze ścigaczami, że się muszę dobrze spinać żeby nadążyć, to wszytko w moto dział idealnie, silnik kręci równiutko, biegi wchodzą jak w masło, hamulce nie piszczą i w w ogóle żyleta maszyna. A przecież czasami też trzeba przez korek pomału itd., ale jednak jakoś lepiej.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-08-15 20:24:54 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2014-06-13 21:41:29 
Niemowlak

Dołączył(a): 2013-12-13 16:39:03
Posty: 29
Lokalizacja: Myszków
Płeć: Mężczyzna
Telefon: xperia z1
Obecne moto: Thundercat yzf 600r
mieton wogóle się z tobą nie zgodze. Kolega kiedys kupił kota w opłakanym stanie bo poprzedni właściciel zamiast zadbać o motorek to tylko lał zupe i nic więcej a jak jechał to silnik kichał szarpał i nie miał mocy bo tak były rozregulowane gaźiki. Po dokładnym czyszczeniu i regulacji silnik chodził jak ta lala. I to nie było znaczenia czy się toczy czy jedzie szybko, cały czas płynnie silnik pracował. A co do tego przypadku szarpania to u mnie to samo się dzieje bo gaźniki nie były robione juz od ponad dwóch lat albo i więcej. Jeden kolega co niby specjalizuje się w yamaszce ale tylko R6 i R1 to twierdzi że to szarpanie może być przez kończącą się skrzynie. Moim zdaniem jednak gaźniki potrzebują dokładnego czyszczenia wraz z wzorową regulacją bo jak jade na 1,2,3 czy nawet 4 na nie więcej jak 3 albo 4tyś obrotów to szarpie a jak mam wysokie obroty to idzie jak burza. Tak jak jeden forumowicz napisał, że dysze wolnych obrotów mogą być zapaskudzone dlatego silnik tak się zachowuje no i przez rozregulowanie. Napęd mam w bardzo dobrym stanie i nawet jeszcze połowy naciągu nie ma dlatego napisze wam jak już będzie porobiona synchronizacja wraz z czyszczeniem no i profilaktycznie nowe świece wraz z nowym filtrem powietrza wymienione. Zawsze może być tak że jedna rzecz jest do zrobienia i wszystko będzie jak w nowym motorku ;)

Pozdrawiam szczęśliwych posiadaczy YAMAHY :moto:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2014-06-16 10:06:00 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2011-07-21 12:56:07
Posty: 232
Lokalizacja: Rybnik
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: YZF 600R
Regulacja i jeszcze raz regulacja (synchro i czyszczenie) - tez mi szarpal - nie bylo mowy o jezdzie ponizej 3-4tys obrotow bo szarpal jak reksio szynke. Po serwisie mam teraz tak mocny dol ze spokojnie moge ponizej 3 tys jezdzic plynnie.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org