Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-01-09 13:14:00 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2007-09-28 01:20:32
Posty: 137
Lokalizacja: Kraków
Pytałem ostatnio o cenę serwisu przed sezonem - takiego kompleksowego po 40 tkm. Kiedy zahaczyłem o czyszczenie i synchronicazje gaźników gość powiedział, że synchronizacja i owszem ale jeżeli moto pali bez problemu i nie strzela to czyszczenia nie poleca bo czasami przy rozkręcaniu gaźników pękają membrany i dosyć kosztowne są ich wymiany.
Jak już oddaję moto do roboty to chciałbym mieć zrobione wszystko tzn, nie wracać na serwis w środku sezonu - spotkaliście sie może z podobnymi opiniami na temat czyszczenia gaźników czy ten człowiek zmyśla ?
Dodatkowo czy waszym zdaniem przy 40tkm - przebieg udokumentowany - może wysiadać już łańcuszek rozrządu ? - to moje własne pytanie, serwis mi tego nie sugerował.

Swoją drogą zna ktoś jakiś sensowny serwis w Krakowie, bo zastanawiam sie czy wybrać PS Bikes, czy Ridera ?

Czy ktoś z was próbował giąć rurę łączącą wydech z kolektorami ? Ten gianelli od cbr f3 o którym pisałem jednak nie pasuje idealnie do mojego kocura i trzeba go będzie trochę przystosować - zastanawiam się gdzie mi to ktoś ładnie powygina - bo samemu młotkiem to nie bardzo mi się widzi :wink:

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czyszczenie gaźników
PostNapisane: 2008-01-09 13:14:00 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2008-01-09 17:15:28 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2007-11-04 21:11:26
Posty: 115
Lokalizacja: Kłodzko
noosfer napisał(a):
Czy ktoś z was próbował giąć rurę łączącą wydech z kolektorami ? Ten gianelli od cbr f3 o którym pisałem jednak nie pasuje idealnie do mojego kocura i trzeba go będzie trochę przystosować - zastanawiam się gdzie mi to ktoś ładnie powygina - bo samemu młotkiem to nie bardzo mi się widzi :wink:

Pozdrawiam


Znaleźć tylko zakład z giętarką i nie ma problemu. ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-01-09 21:45:02 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2007-09-28 01:20:32
Posty: 137
Lokalizacja: Kraków
No może i fakt, najprostsze rozwiązania bywają najlepsze :) Dzięki za pomysł :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-01-10 19:44:31 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2007-06-14 18:49:22
Posty: 622
Lokalizacja: Kraków
noosfer napisał(a):
Swoją drogą zna ktoś jakiś sensowny serwis w Krakowie, bo zastanawiam sie czy wybrać PS Bikes, czy Ridera ?

Noosfer ja polecam YAMAHA TOMMARG. 8) Też się tam wybieram przed sezonem na przegląd tyle ,że po 10 tkm. Wszyscy z Krk polecają ten salon jest poprostu NAJLEPSZY. Tutaj masz link
http://www.yamaha.krakow.pl/
Pozdro :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-01-12 21:49:23 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2006-02-19 22:30:22
Posty: 568
Lokalizacja: Limanowa
Moi kumple wszystko w riderze robią. A co do pytanie. Też jestem zdania, że jak coś nie daje znać że coś nie tak - nie ruszać!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-01-16 20:59:13 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2007-09-28 09:20:16
Posty: 717
Lokalizacja: Kozienice-Warszawa
W jakimś serwisie Yamahy w Warszawie też mi powiedzieli że po 40tys. powinienem zrobić taki pierwszy wiekszy serwis z regulacja zaworów.Ale o rozrządzie nic nie mówili...więc też nie wiem :D


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org