Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-02-11 13:31:06 
Niemowlak

Dołączył(a): 2010-02-10 01:03:28
Posty: 28
Lokalizacja: Miłosław / Września
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: V-Strom 650 K4
Jakby kogos interesowalo - kot po przejechaniu kilkudziesieciu km przestal kopcic :roll: :mrgreen:
Za wiele juz nie pojezdzilem do konca sezonu, ale przez ten czas spisywal sie bez zarzutu i oleju tez nie wzial (albo znikome ilosci)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-02-11 13:31:06 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2014-09-12 09:50:11 
Niemowlak

Dołączył(a): 2010-02-10 01:03:28
Posty: 28
Lokalizacja: Miłosław / Września
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: V-Strom 650 K4
Pobawie sie w archeologa i odkopie swoj stary temat
Jedyne co od tej pory robilem z kotem to standardowy serwis - olej, filtry itp., po tym kopceniu wymieniony też był plyn w chlodnicy i przez te 2,5 roku od ostatniego mojego wpisu nie puscil nawet malego dymka, chodzi super, oleju nie ubywa ani troche. Spalanie w normie, chodzi rowno, mocy nie stracil, wiec chyba o silnik nie mam sie co obawiac.

Niestety bardzo malo jezdze, bo w tym i zeszlym roku to najwyzej ok. 1000km/sezon (głównie brak czasu), ale kota sie pozbywac nie zamierzam, zreszta malzonka by mnie zabila jakbym sprzedal :wink:
W planach na pewno kupno nowej opony na przod (z tylu zakladalem nowa 2 lata temu, przy moich przebiegach oczywiscie wciaz wyglada jak nowka, a z przodu jest juz dosc mocno umeczona i przede wszystkim stara - 8 lat). Bede musial kupic jak najmlodsza, bo zanim ja zuzyje to guma sie po prostu zestarzeje...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org