Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-03-26 01:09:19 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2007-12-18 22:29:47
Posty: 156
Lokalizacja: Kraków
kordozor napisał(a):
StrozeR jak twój Caberg sprawuje się przy dużych prędkościach około 160-180,czy czuć duży opór powietrza,czy trzeba trochę wysilac kark żeby nie majtało głową?


kumpel miał podobny.. i wszystko fajnie , super kask ale przy większych prędkościach po 150 czuć że to szczękowiec..
-trochę przewiewa

co do oporów powietrza to polecam wszystkie kaski z tzw spojlerem.. sam posiadam tak wykonany i przy 180-190 nawet na nakedzie bez owiewek głowa nie lata na boki.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 2008-03-26 01:09:19 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

 Tytuł:
PostNapisane: 2008-03-26 16:47:46 
Niemowlak

Dołączył(a): 2008-02-11 20:58:44
Posty: 46
Lokalizacja: Turek
kordozor napisał(a):
StrozeR jak twój Caberg sprawuje się przy dużych prędkościach około 160-180,czy czuć duży opór powietrza,czy trzeba trochę wysilac kark żeby nie majtało głową?


No a więc na życzenie sprawdziłem w święta i żadnych problemów. Kask mocno trzyma się głowy, specjalnie kupiłem M-kę, by mnie cisnął, bo wiem, że lekko się rozciągnie i będzie idealnie i tak było teraz, ale jak się rozpędzam to i tak się pochylam więc całe powietrze leci nade mną, a tak jak siedzę jeszcze wyprostowany przy 130 to też nic nie lata. Tak więc na pochylonym 180 nic nie rzuca i nie męczy karku :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-06-24 10:29:53 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2008-06-03 19:01:07
Posty: 83
Lokalizacja: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: zr7 klr
Witaj, mam dla Ciebie super rozw, pod war ze nie bedziesz szczedzil kaski.Shoei+ szyba progresywnie przyciemniona.Kosztuje nie malo 280pln+ do tego kask-ja mam xr1000-1400pln.Ale jazda-bajka.Mozna nawet latac w nocy.Szyba w gornej czesci jest przyciemniona, natomiast reszta wizjera-jasna.Oczy sie nie mecza, w nocy normalnie latasz-tylko to kosztuje.Ale w modelu szczekowym shoei jest ta szyba w standardzie.Jesli nie takie rozw-ja kupilbym kask z okularem wysuwanym, chyba ze nie pasuje Ci taki wyglad kasku, badz tez jego wady.Wtedy kup sobie kask jaki Ci sie podoba i kup dodatkowe szybki.Ale ja wiem(bo zjezdzilem juz kilka kaskow), lepiej jest kupic raz a dobrze i nie szczedzic kasy na ochrone glowy.Czyli SHOEI+ SZYBA PROGRESYWNIE PRZYCIEMNIONA.To alternatywa tego najlepsza.Powodzenia.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org