Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-07-07 15:26:34 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2011-04-30 18:41:26
Posty: 8
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: YZF 600 Thundercat
Witam wszystkich serdecznie:)
Jestem tu nowy wiec napisze kilka slów o sobie, moja przygode z jednosladem zacalem jako nastolatek od ogara z silnikiem jawy 3 biegowym,potem kolejno rozne wski gazele i etki a nawet junak ostatnia byla czta 350, potem mialem dluuuga przerwe (okolo 16 lat) w tym roku kupilem sobie kota i jestem bardzo zadowolony i bardzo sie ciesze ze znowu moge polatac bo juz zapomnialem jak to jest.

Jednak moja radosc nie trwala zbyt dlugo bo podczas ostatniego remontu zginely mi klucze a wraz z nimi jedyny klucz z chipem do kota :confused2: , mam drugi ale tylko jego metalowa czesc,czy ktos wie jak usunac imo?
odwinalem izolacje z wiazki i jest tam troche namieszane i nie wiem co i jak?
Jak mam to wszystko przywrocic do stanu sprzed instalacji imo?
To co jest zmienione w glownej wiazce to :
1. 3 brazowe kable(2 z dwoma srebrnymi cetkami oraz jeden z jednym cetkiem)polaczone sa razem w jeden i ida do tylnego lewego kierunku.
2. kabel (brazowy) idacy do lub z przerywacza kierunków dolaczony jest do niego czarny przewod idacy do imo (zgaduje ze to zasilanie)
3. 2 zolte kable(jeden ze srebrnym cetkiem)polaczone w jeden idacy na tylna lampe
4. zielony z dwoma srebrnymi cetkami jest naciety i polaczony z czarnym idacym na 4 pinowa kostke do której takze ida kolejne 3 czarne kable ze srebrnymi kwadracikami.
5. Piec czarnych kabelkow z czarnymi kwadracikami jest rozdzielone na dwie kostki pierwsza jest 4 pinowa(2 piny w uzyciu czyli dwa z kabelków) druga 3 pinowa do której ida pozostale 3 kabelki kostka to nigdzie nie jest podlaczona ale zmostkowane sa do niej 3 kabelki(dwa do jednego pinu,jeden do jednego a jeden ma tylko kabel z wiazki) idace do imo.
6. obie kostki 4 pinowe sa podlaczone do gniazd z ktorych kable ida do imo.
7. wczesniej w innym poscie napisalem ze z imo wychodza kable podlaczone do tylnych kierunków ale po zdjeciu izolacji z wiazki okazalo sie ze ida one do diody wbudowanej w lampe.

Bardzo prosze o pomoc .

Mieszkam w UK i w serwisie yamahy wolaja 165 fuli za to.

jesli potrzeba moge porobic fotki.
pozdrawiam

Zastanawiam sie tez czy moze da sie zprogramowac chip do imo jesli nie posiadam kluczyka z chipe a tylko jego metalowa czesc?

Jak cos to juz usunalem z pomoca ksiazki haynesa:)

A za brak polskich znakow przepraszam ale nie mam ich w systemie:(

używaj opcji edycja i proszę troszkę polskich znaków ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-07-07 15:26:34 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714

PostNapisane: 2013-12-27 12:16:30 
Niemowlak

Dołączył(a): 2013-12-13 16:39:03
Posty: 29
Lokalizacja: Myszków
Płeć: Mężczyzna
Telefon: xperia z1
Obecne moto: Thundercat yzf 600r
Kolego ja jak kupilem kota to mialem tylko jeden kluczyk ale o immobi w kocie to nie slyszalem. Poza ty poszedlem do klucznika zeby dorobic drugi kluczyk bo ten pierwszy jest juz troche krzywy i nie chcial bym sytuacji kiedy stoje gdzies daleko od domu i klucz mi sie lamie. Tak wiec klucznik dorobil mi kolejny klucz bez zadnego kodowania klucza i bez problemu ten klucz dziala. Nic sie nie zacina. Ja mam kota z 97r chyba ze mlodsze koty maja juz immob?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-12-27 16:25:14 
Legenda forum

Dołączył(a): 2008-04-10 22:54:31
Posty: 4037
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Czarny
Obecne moto: YZF 600R
Koty fabrycznie NIE BYŁY wyposażone w immobilaizery. Pojawiły się dopiero w FZ6. W związku z czym ciężko będzie pomóc w tym temacie bo imo w Twoim moto jest dołożone przez jednego z poprzednich właścicieli.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org